بازی‌های Xbox Series X رسماً در تاریخ ۲۳ ژوئیه عرضه خواهند شد

بازی‌های Xbox Series X

بازی‌های اول شخص کنسول Xbox Series X نشان می‌دهند که همان‌طور که شایعات قبلی گفته اند، شرکت مایکروسافت قرار است در طول دو هفته چیز هایی را به نمایش بگذارد.

رویداد آتی Xbox Series X که در آن بازی‌های اول شخص قرار است برای این پلتفرم عرضه شود در اواخر این ماه در تاریخ  ژوئیه به انجام خواهد رسید. این اخبار از طریق حساب توییتری ایکس باکس اعلام شده است. این نمایش، که به صورت رسمی Xbox Games Showcase نام گرفته است، در ساعت ۹ صبح PT/12pm ET به میزبانی جف کیتی بوده و احتمالا یک ساعت زودتر آغاز خواهد شد.

فعلاً، تا جایی که می‌دانیم این رویداد صرفاً این واقعیت را شامل می‌شود که ۳۴۳ Industries قرار است در نهایت پس از مدت‌ها گیم پلی Halo Infinite به عموم نمایش دهد. اولین رونمایی این بازی مربوط به E3 2018 می‌شود، تمام اطلاعاتی که درباره این بازی داریم به تریلرهایی برمی‌گردد که دارای صحنه‌هایی از بازی و چیزهای دیگر بودند و در این مدت پخش شدند. توجه داشته باشید که این بزرگ‌ترین عنوان Series X خواهد بود (که در حال حاضر اطلاعاتی درباره آن داریم) و مایکروسافت قرار است در این رویداد با شکوه، خود را به نمایش بگذارد.

همچنین شایعاتی شنیده‌ایم که نشان می‌دهند مدل Lockhart کنسول Xbox Series X که Xbox Series S نام داشت قرار نیست در این رویداد عرضه شود. در عوض، مایکروسافت اعلام کرده که قصد دارد کنسول دوم نسل بعد را در رویدادی در ماه اوت عرضه کند. پس اگر منتظرید که تا چند هفته آینده این کنسول عرضه شود، شاید باید مدام اخبار را بررسی کنید تا از زمان عرضه آن مطلع شوید.

البته، زمانی که این رویداد در تاریخ ۲۳ ژوئیه برگزار شد، ما تمامی اطلاعات مربوط به آخرین اخبار Xbox Series X را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. خود کنسول قرار است در تعطیلات همین فصل عرضه شود، البته هنوز قیمت و تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 2 =