بازی‌های رایگان PS Plus ماه می ۲۰۲۱

بازی‌ رایگان PS Plus

ماه آوریل فرا رسید و تقریباً تمام شده است و ماه جدیدی از بازی‌های رایگان در حال انتشار است. بازی‌های Xbox با Gold May در تاریخ ۲۷ آوریل مشخص شدند و حالا زمان آن است که بازی‌ های رایگان PS Plus ماه می ۲۰۲۱ نیز منتشر شوند.

بازی‌های این ماه شامل بازی‌های اکشن مسابقه‌ای، بقا و بازگشت فرانچایز Battlefield است، زیرا آینده این مجموعه همچنان مسئله مهمی به شمار می‌رود.

لیست ماه می برای بازیکنان پلی‌ استیشن شامل بازی‌های Battlefield V ،Stranded Deep و Wreckfest است. بازی Battlefield V با شایعات مبتنی بر اینکه Battlefield VI به‌ زودی منتشر می‌شود و همچنین بازی موبایلی Battlefield نیز منتشر می‌شود، بیرون می‌آید. بازی Stranded Deep برای آن دسته از بازیکنانی عالی است که از زندگی در جهانی که در آن همه‌ چیز حتی خود عناصر هم می‌خواهند شما را بکشند، نمی‌ترسند. بازی Wreckfest با تجربه مسابقه سریع‌اش که تماس کاملی با سطح وحشیانه و بی‌رحمانه دارد، به شما اجازه می‌دهد “سخت رانندگی کنید و در آخر بمیرید”.

آخرین لیست از بازی‌های رایگان برای اعضای PS Plus در تاریخ ۴ می به صورت مستقیم پخش می‌شود. آیا تاکنون عضویت را دریافت نکرده‌ اید؟ اگر علاقه‌ای به هریک از این، یا بازی‌هایی که به عنوان بخشی از لیست ماه آوریل ارائه می‌شوند دارید، هنوز دیر نشده است.

برای آن‌هایی که به دنبال بازی‌های اکشن این ماه هستند، هنوز دیر نیست که به سراغ بازی‌های رایگان ماه آوریل مانند Days Gone، Oddworld: Soulstorm و Zombie Army 4 که در دسترس هستند، بروند. همانطور که گفته شد، باید به این نکته توجه کرد که برای دسترسی به تمامی عناوین مذکور به عضویت PS Plus فعال نیاز دارید. عضویت برای سرویس‌های آنلاین سونی شامل بازی‌های رایگان ماهانه، فروش‌های انحصاری عناوین منتخب و موارد دیگر است. بازی‌های رایگان به دلیل اینکه سرویس PS Plus همچنان شما را عضو می‌داند دانلود می‌شوند، مگر اینکه عضویت خود را کنسل کنید.

 

منبع: GameInformer

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =