بازی‌ های ژانویه ۲۰۲۱ PS Plus اعلام شدند

بازی‌ های ژانویه 2021 PS Plus

قرار است بازی‌ های ژانویه ۲۰۲۱ PS Plus عرضه شوند. این مجموعه شامل دو بازی پلی استیشن ۴ که شامل Shadow of the Tomb Raider و Greedfall می‌شود و نسخه پلی استیشن ۵ هم شامل Maneater است.

Shadow of the Tomb Raider بر اساس داستان Rise of the Tomb Raider ساخته شده و وقایع سفر Lara Croft به جنگل‌های خیانت آمیز آمریکای جنوبی است. در آن بازی بازیکنان باید از فاش شدن اسرار آخرالزمانی از پیش تعیین شده جلوگیری کنند. خفا و تفنگ بازی از بازی‌های قبلی Tomb Raider به همراه معماهای چند لایه که این مجموعه به خاطر همان معروف است نیز به این بازی بازگشته ‌اند.

بازی Greedfall

Greedfall یک بازی نقش آفرینی انتخاب محور مبتنی بر روایت است که در جهان باز گسترده‌ای پر از لجن و با موجودات وحشی که می‌خواهند شما را بکشند، ایجاد شده است. طبق مهارت‌هایی که بر آن‌ها سرمایه گذاری می‌کنید، ارتباطات می‌توانند چندین نتیجه داشته باشند و کاوش ممکن است محدود باشد. ما از موسیقی متن بازی Greedfall، نبرد ساده و نوشتار لذت می‌بریم. اما حس می‌کنیم بازی باید از تجهیزات بیشتری بهره می‌برد. Andrew Reiner این بازی را به بازی‌های اولیه Elder Scrolls and Witcher تشبیه می‌کند.

بازی Maneater

در نهایت، Maneater به عنوان یک بازی عجیب و جالب مورد توجه قرار گرفته است. این بازی از نظر کمدی بودنش به عنوان ShaRkPG در نظر گرفته می‌شود. Maneater مربوط به بزرگ‌ترین کوسه دریایی است. بازیکنان باید یاد بگیرند چگونه در محیط زنده بمانند، تا زمانی که آنقدر توان داشته باشند که از زنجیره غذایی بالا بروند. برخوردهای مختلف (با ماهیان و انسان) به بازیکنان اجازه می‌دهد سبک بازی خود را شخصی ‌سازی کرده و از خود یک شکارچی قدرتمند بسازند.

پیشگویی‌های باستانی را نابود کنید. با همراهان خود در جهانی فانتزی عاشقانه رفتار کنید. همینطور می‌توانید دشمنانتان را بخورید. سال ۲۰۲۱ قرار است بازی‌ های ژانویه ۲۰۲۱ PS Plusشروع جالبی برای اعضای PS Plus باشد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =