معرفی و بررسی ویژگی بازی آنلاین Fortnite

بازی آنلاین Fortnite

بازی آنلاین Fortnite از آن دسته بازی های تیمی است که تا کنون موفق شده هواداران زیادی در سراسر دنیا را به خود جذب کند. این بازی به نحوی طراحی شده است که گیمر ها بتوانند با همکاری هم بازی را به صورت تیمی پیش ببرند و در آن از سازه های خود در مقابل دشمنان دفاع کنند تا هیجان بازی به اوج خود برسد.

بازی آنلاین Fortnite
بازی آنلاین Fortnite

Epic Games استودیوی نشر بازی فورتنایت می باشد و برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ آن را برای PC ها قابل اجرا ساخت. در نسخه های ابتدایی این اثر، گیمر فقط المان هایی که باعث دریافت امتیاز می شوند را پیدا می کرد تا بتواند بازی را ادامه دهد.

پس از این که بازی آنلاین Fortnite در مراحل اولیه موفق نشد نظر کاربران را جلب کند، Epic Games تصمیم گرفت گیم پلی Fortnite و پلن های آن را با تغییراتی رو به رو کند. اولین حرکت مثبتی که این استودیو برای بهبود بخشیدن بازی انجام داد این بود که قسمت مربوط به داستان بازی را در ورژن های جدید دیگر به کار نبرد و گیم پلی تنها در قسمت آنلاین قرار گرفت تا کیفیت بازی افزایش یابد. با همین تغییرات در یک تایم کوتاه، خیال عظیمی از گیمر ها به سمت این بازی جذب شدند. با توجه به آمار این بازی اکنون در صدر بازی های پر طرف دار است.

بازی آنلاین Fortnite به نحوی طراحی شده است که گیمر ها بتوانند بازی را به صورت تیمی پیش ببرند و در آن از سازه های خود در مقابل دشمنان دفاع کنند تا هیجان بازی به اوج خود برسد. بعد از اینکه موفق شدید پلن اول بازی را پشت سر بگذارید، این بار شما همراه گروه خود به قلعه حریف حمله می کنید و سعی بر نابودی آن دارید.

نکته مهمی که در این بازی اهمیت دارد این است که برای کسب پیروزی باید به شکل گروهی عمل کنید و اگر که اصول تیمی را رعایت نکنید درصد موفقیت شما کم خواهد شد. فعلاً این بازی به صورت قبل از عرضه نهایی در اختیار است و Epic Games به خاطر نشان کرد که در ورژن پایانی این بازی سعی می کند امکانات و آپشن های مدرنی به کاربران Fortnite بدهد.

خوشبختانه بعد از این که Fortnite اشتباهات قبلی خود را رفع کرد موفق شد که علاوه بر گیم پلی خوب یک گرافیک فوق العاده را نیز به بازی اضافه کند و این خود یکی از دلایل پیشرفت این بازی بود. باوجود اینکه در گرافیک این بازی شاهد خلق هنر انیمیشن هستیم اما عکس العمل کاراکتر ها نسبت به گرافیک بازی بسیار جالب اتفاق افتاده است و این باعث کشش کاربران به سمت این بازی شده است.

به تازگی خبری منتشر شد که در آن اعلام گشت گیمرهایی که با بازی آنلاین Fortnite سر و کار دارند، در بازی با یک معضل رو به رو شده اند و آن هم پس از آپدیت تازه ای که بر روی آن صورت گرفته خود را نشان داده است. در این معضل گیمرها تمام موجودی که در Inventory دارند نادیده گرفته می شود.

همچنین این امکان وجود دارد که V-Bucks هایی برای آن هزینه کرده اند در بازی به دستشان نرسد. با شرایط به وجود آمده شرکت Epic Games اعلام کرده که از معضلی که به تازگی کاربران Fortnite با آن برخورد کرده اند خبر دارد و تلاش می کند این مشکل را برطرف سازد.

بازی آنلاین Fortnite
بازی آنلاین Fortnite

اپیک گیمز برای آن دسته از افرادی که با این مشکل روبه رو شده اند خبر های مفرحی دارد، آن ها اعلام کردند که سعی دارند برای جبرای این اشتباه آپشن های رایگانی را در اختیار کاربران این باری قرار دهد از جمله V-Bucks و امکانات جالبی که بتواند نظر گیمر ها را دوباره جلب کند.

کمپانی تولید کننده بازی مشغول رفع خطا های به وجود آمده است و در اولین فرصت نسخه بدون مشکل را در دسترس بازیکنان قرار می دهد. همچنین افرادی که نتوانسته اند V-Bucks بازی را که برای آن هزینه کرده بودند، اخذ کنند، میزانی مطابق با آن و یا شاید درصدی بالاتر از آن در اختیارشان قرار بگیرد.

بر اساس شنیده ها ممکن است که اپیک گیمز جهت برگرداندن برخی از بخش های حذف شده گیمر ها یک تازه سازی انجام دهد که البته هنوز برای این کار تاریخ معینی در نظر گرفته نشده است و این سخنی است که مدیر نوآوری Fortnite در مورد آن صحبت کرده است و اظهار داشته که چنین کاری را عملی خواهد کرد.

بازی آنلاین Fortnite تاکنون توانسته حرفی برای گفتن داشته باشد و در واقع به گفته صاحب نظران بهترین حریف برای گیم PlayerUnknown’s Battlegrounds است. مدتی پیش شرکت Epic Games در نشست The Game Awards 2017 طی یک ویدیو کوتاه یک مدل جدید از بازیش را برای حضار معرفی ساخت و بیان کرد در این نسخه از بازی، دو گروه با تعداد هرکدام ۵۰ نفر با هم شروع به پیکار می کنند تا به موفقیت برسند.

لازم به ذکر است که بازی آنلاین Fortnite بر روی کنسول های XBOX ONE، PS 4 و PC قابل اجرا است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =