بخش چند نفره ی بازی آنچارتد ۴ مملو از صحنه های اکشن خواهد بود

بازی آنچارتد ۴

خوشبختانه تعداد حرکات بالا و شیوه های خلاقانه در کشتن دشمنان موجب می‌شود تا بازیکن حتی برای یک لحظه نیز از اتفاقات پیش رو چشم برندارد. نهایتاً ورژن آنلاین بازی که موجب می شود تا تجربه‌ای هیجان انگیز را با دوستانتان پشت سر بگذارید، بازی آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد را به گیمی افسانه‌ای تبدیل نموده است.

بازی آنچارتد ۴
بازی آنچارتد ۴

بخش چند نفره ی بازی آنچارتد ۴ مملو از صحنه های اکشن خواهد بود

مدت زمان زیادی از معرفی بسته  Lost Treasuresبه عنوان افزونه ای برای بهبود بازی Uncharted 4 گذشته است با این حال هنوز عده زیادی از کاربران محتوای این بسته را دانلود نکرده‌اند. از این رو در این مقاله ابتدا به سراغ بازی آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد رفته و سپس فواید دانلود و نصب این بسته را توضیح خواهیم داد.

بازی آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد

 در اواسط دهه ۸۰ میلادی شرکت آمریکایی ناتی داگ وارد عرصه تولیدات بازی های کامپیوتری گردید. چندی بعد با معرفی بازی کراش برای پلی استیشن به محبوبیت جهانی دست یافت. شاید در ایران نام این شرکت برای بسیاری از افراد و گیمر های حرفه ای شناخته شده نباشد اما بدون اغراق همه متولدین دهه ۶۰ و ۷۰ خاطراتی بی مانند را از بازی کراش دارند.

 این شرکت با توجه به سیاست گذاری های هوشمندانه خود  در طول این سال‌ها توانسته چه به عنوان استودیویی مستقل و چه پس از تلفیق با کمپانی سرگرمی سونی بازی های پر مخاطب و موفقی را روانه بازار کند.

 بازی Uncharted 4 نیز از این قاعده مستثنا نیست در جریان این بازی فردی به دنبال شکار یک  گنج دست به ماجراجویی های شجاعانه می زند. در نقطه مقابل رقیبی قرار دارد که از هیچ کار غیر انسانی برای متوقف کردن وی و رسیدن به آن گنج خودداری نمی‌کند.

 همانند اکثر بازی های اکشن ساختار داستانی این بازی را نبرد بین خیر و شهر تشکیل داده اند. هرچند خط داستانی آنچارتد ۴ را نمی‌توان یک روند معمول و کلاسیک دانست. چرا که در مسیر عبور از مراحل پر پیچ و خم، دست قهرمان بازی برای خلاقیت های منحصر به فرد و حتی عبور از مراحل فرعی باز است.

 نقطه قوت اصلی بازی را جدا از گرافیک فوق العاده بالا و جذاب آن می توان حرکات نمایشی و حیرت انگیز شخصیت اصلی داستان دانست. استفاده از سلاح و انواع تفنگ ها همانند سایر بازی های ماجراجویی و اکشن بر محور سرعت و دقت قرار گرفته‌ است.

 بازیکنان تقریباً محدودیتی برای مهمات و منابع ندارند. با این حال برای سرگرم کردن گیمرها شرکت Naughty Dog از روش هوشمندانه‌ای کمک گرفته است. شکارچی گنج Uncharted 4 همانند یک اکروبات باز ماهر از دیوار یا طناب بالا رفته و جست و خیز می کند. از سوی دیگر برای آزاد کردن این قابلیت ها گیمر ها می بایست تسلط و سرعت عمل بالایی نیز داشته باشند. به بیان ساده تر بازیکنان به همراه کاراکتر اصلی در طول بازی رشد کرده و قادر به انجام حرکات محیر العقول میگردند…

 این مسئله در جایی اهمیت دارد که با اتصال دستگاه پلی استیشن ۴ به اینترنت می توان حرکات استثنایی خود را با سایر کاربران در سراسر دنیا به اشتراک گذاشت. اگر از ارتفاع یا افتادن از بلندی وحشت دارید این بازی فرصت مناسبی است تا بر ترس خود غلبه کنید. چراکه در مراحل بسیاری از بازی باید از مسیرهای مرتفع و صعب العبور بگذارید و همزمان با انواع دشمن هایی که بر سر راهتان قرار می گیرند مبارزه کنید…

 یکی دیگر از ویژگی های بسیار مثبت بازی مرحله های فکری و مشکل Uncharted 4 محسوب می‌شوند. در هنگام عبور از این مراحل باید همچون یک تکاور آماده از ایجاد سر و صدای اضافی و آگاه کردن دشمن بپرهیزید. در این موارد باید از قابلیت جنگ تن به تن و چاقو استفاده کنید.

خوشبختانه تعداد حرکات بالا و شیوه های خلاقانه در کشتن دشمنان موجب می‌شود تا بازیکن حتی برای یک لحظه نیز از اتفاقات پیش رو چشم برندارد. نهایتاً ورژن آنلاین بازی که موجب می شود تا تجربه‌ای هیجان انگیز را با دوستانتان پشت سر بگذارید، بازی آنچارتد ۴: عاقبت یک دزد را به گیمی افسانه‌ای تبدیل نموده است.

بازی آنچارتد ۴
بازی آنچارتد ۴

 شرکت های مختلف بازی سازی در سالهای اخیر با توجه به تغییر روند و ذائقه گیمرها اقدام به تولید محتوای آنلاین و بازی های چند نفره نموده اند. برای بهره گیری از این قابلیت کافی است به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته و پس از ساخت اکانت پلی استیشن پلاس به دنیای جدید کاملاً جدیدی پای بگذارید.

 این مسئله از چند نقطه نظر حائز اهمیت است. از یک سو بازیکنان به صورت مجازی با یکدیگر تعامل داشته و دیگر لازم نیست تا ساعاتی طولانی در خود فرو روند. از طرف دیگر مراحل مختلف و متنوع که در حالت آنلاین بازی به آنها دسترسی خواهید داشت، تجربیات کاملاً جدیدی را در دسترستان قرار می دهند. از این گذشته دیگر برای کشف لذت و مبارزه با هوش انسانی نباید از خانه خود بیرون رفته و در محیط‌های بعضاً آلوده گیم نت ها حضور پیدا کنید…

 ویژگی های Uncharted 4

بسته افزایشی که به صورت آنلاین و رایگان در دسترس تمامی بازیکنان قرار گرفته است، به شما اجازه می دهد تا در مسیر کاملا جدیدی گام بر دارید. نقشه Lost Treasures که برای بازی چند نفره ایجاد گردیده است، به شما اجازه می دهد تا از زوایای کاملاً متفاوتی به بازی نگاه کنید.

در این نقشه علاوه بر آبجکت ها و اشیا جدید مسیر کاملا متفاوتی با نقشه های قبلی پیش روی بازیکنان قرار دارد. به این ترتیب در عمل شرکت ناتی داگ اقدام به انتشار یک نسخه مینی از بازی جدید نموده که به صورت رایگان از آن استفاده خواهید نمود!

 افزون بر این شخصیت های داستان به لباس های جدید و متنوعی دسترسی خواهند داشت. به بیان دیگر بهتر و بیشتر از گذشته می توانید کاراکتر خود را در نسخه آنلاین به رویاهای تان نزدیک کنید و محدودیت های دست و پا گیر گذشته کمتر آزارتان می دهد.

 اسلحه های جدید بازی به شما امکان می دهد به شیوه ای جدید به مبارزه با دشمنان بپردازید. از این گذشته اگر به سلاح خاصی عادت کرده اید با ورژن آپدیت شده آن به سرعت سازگار خواهید شد.

به گفته برخی منتقدین بازی؛ در این نسخه افزایشی بازیکنان با دنیایی تازه از مهارت ها و چالش ها روبرو خواهند شد چرا که سلاح ها و آبجکت­های جدید آنها را به بالا بردن توانشان ترغیب می کند و همزمان با وفادار ماندن به کاراکترهای اصلی بازی در دنیای جدیدی را به روی بازیکن می گشاید.

 با توجه به تمام این تفاسیر اگر قابلیت استفاده از اکانت گوگل پلاس را دارید و همزمان مهارتهای ویژه­ای را در بازی آنچارتد ۴ کسب نموده اید شما را به دانلود و استفاده از Lost Treasures دعوت می کنیم…

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 2 =