بازی اساسینز کرید والهالا به برزیل می رود

بازی اساسینز کرید والهالا

Alain Mercieca نویسنده ارشد بازی اساسینز کرید والهالا ایده‌هایی درباره مسیر بعدی این مجموعه دارد، مکان‌هایی چون برزیل و جزیره مالت مدیترانه.

Mercieca در مصاحبه‌ای با TheGamer گفت زمانی که به محیط بعدی بازی Assassin’s Creed فکر می‌کند، گزینه‌های زیادی پیش روی او قرار می‌گیرد. جزیره مالت، که برای اولین بار انسان‌ها حدود ۵۲۰۰ سال قبل از میلاد در آن ساکن شده بودند و بزرگ‌ترین جزیره از سه جزیره تشکیل ‌دهنده مجمع ‌الجزایر مالت است، یکی از موارد مورد علاقه افرادی است که مانند Mercieca به تاریخ علاقه دارند.

Mercieca گفت: “به ‌عنوان کسی که به تاریخ علاقه‌مند است، می‌توانید با گروه خاصی از مبارزان در جامعه‌ای گمشده در مالت مرا جذب کنید و من آماده‌ام آن را برجسته کنم.”

البته، بازی‌های Assassin’s Creed عظیم هستند و Mercieca تشخیص داده که شاید برای بازی بعدی در این مجموعه شاید باید به منطقه بزرگ‌تری نسبت به مالت فکر کند. او گفت: “در مقیاس بزرگ‌تر، حس می‌کنم بخش غنی‌تری از فرهنگ در آمریکای جنوبی وجود دارد که هنوز به ‌طور کامل کشف نشده است. از Incas تا Spanish Conquistadors، همه‌ چیز این منطقه موارد بسیار جذاب و سرگرم ‌کننده‌ای را برای علاقه‌مندان به همراه دارد. گرچه Black Flag برخی از آن‌ها را طی نکرده است، اما من به برزیل حس بهتری دارم.”

لازم به توضیح است که به نظر می‌رسد Mercieca فقط از دیدگاه شخصی خودش صحبت کرده و این‌ها برنامه‌های رسمی مربوط به بازی نیستند. Ubisoft هنوز بازی بعدی Assassin’s Creed را اعلام نکرده و ما هیچ خبر قابل ‌اعتمادی برای نشر نداریم.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 8 =