ظاهر جدید شخصیت دالیسم در بازی استریت فایتر V برای پلی استیشن ۴

بازی استریت فایتر V

بنا به همین دلایل در بازی استریت فایتر V به راحتی می توانید حرکات زیادی را بر روی دشمن به وسیله منات و کنترل هایش انجام دهید.

بازی استریت فایتر V
بازی استریت فایتر V

ظاهر جدید شخصیت دالیسم در بازی استریت فایتر V برای پلی استیشن ۴

نمایشگاه پاریس در سال ۲۰۱۵ حرف های زیادی برای گفتن داشت. یکی از مهم ترین سخن ها در این نمایشگاه را می توان از سوی کنفرانس سونی دانست. سونی با تمام بازی های انحصاری و بازی های جدید خود غوغایی در این نمایشگاه به پا کرد و خبر ها و حواشی های زیادی را برای خود ایجاد کرد. استودیو کپکام هم در کنفرانس سونی حرف های زیادی از بازی خود یعنی Street Fighter V زد و ظاهر جدید شخصیت دالیسم را در این بازی معرفی کرد.

بیشتر بازی ها تمام تلاش خود را می کنند تا در نسخه های بعدی خود شخصیت های جدیدی اضافه کنند یا به همان شخصیت های قبلی تغییراتی اضافه کنند. گاهی تلاش می کنند شخصی سازی بیشتری برای یک شخصیت فراهم کنند و گاهی هم به دنبال ایجاد یک داستان طولانی تر برای شخصیت بازی خود هستند. تقریبا تمام کمپانی ها و شرکت های بازی سازی می دانند که بقای یک بازی در ایجاد شخصیت های محبوب است و کاربران با شخصیت ها خاطره های زیادی ایجاد می کنند و همین باعث می شود که بازی را ادامه دهند. حال کپکام تلاش کرده است که برای دالیسم ظاهر جدیدی اضافه کند و دالیسم یک فرد ریش دار شده است. کپکام ظاهر جدید این شخصیت را در یک ویدیو برای همگی معرفی کرد و در کنفرانس پخش شد که باعث خوشحالی بسیاری از گیمر ها و طرفداران شد و آن ها خواستار تاریخ معرفی بازی استریت فایتر V شدند که هنوز مشخص نشده است چه روزی معرفی خواهد شد.

دالیسم توانایی و قدرت های عجیب و زیادی در این بازی دارد. توانایی های دالیسم همگی برگرفته از یوگا هستند و یوگا سرچشمه وجود دالیسم در بازی استریت فایتر V است. او نسبت به نسخه های قبلی خود تغییرات زیادی کرده است و به چهره او ریش و سبیل اضافه شده است که همین تغییر ریز باعث خوشحالی بسیاری از افراد شده است. یوشینوری اونو تنها به معرفی دالیسم و چهره جدید او بسنده نکرد و او در این کنفرانس اعلام کرد که شخصیت های دیگری هم قرار است به بازی اضافه شود که همگی جدید هستند. قرار است ۶ شخصیت جدید به بازی اضافه شود که این خود می تواند بازی را بسیار جذاب تر کند زیرا هرکدام از این شخصیت ها داستان تازه ای برای خود دارند که هر گیمر و کاربر قرار است با داستان جدید آن ها مواجه شود.

یکی از همین شخصیت های جدید منات نام دارد. منات یکی از همان زن های قوی مصری است که از سلاح های قوی استفاده می کند. منات یک اورب برای خود دارد که به وسیله آن شما را شکست می دهد. او می تواند اورب را کنترل کند و کارهای زیادی را با آن برای برنده شدن در مسابقات انجام دهد. علاوه بر این اگر منات را برای رقابت انتخاب کنید می توانید کارهای دیگری هم با آن انجام دهید. مثلا منات می تواند یک گودی محافظ دور خود ایجاد کند و با موشک های مختلف دشمن خود را شکست دهد که این خود قدرت بسیار زیادی است و تقریبا رز هم که شخصیت دیگری است نیز همین قدرت را دارا است. منات یک گوی هم دارد و آن را کنترل می کند. در حقیقت منات بیش از اینکه مبارز باشد، یک کنترل کننده است که به وسیله ابزار های مختلف دشمن را شکست می دهد. مثلا منات می تواند گوی خود را به جاهای مختلفی بفرستد. اگر شما در برابر منات قرار داشته باشید، منات گوی را به پشت شما می آورد و ضربه های زیادی به شما می زند.

بنا به همین دلایل در بازی استریت فایتر V به راحتی می توانید حرکات زیادی را بر روی دشمن به وسیله منات و کنترل هایش انجام دهید. منات یکی از همان شخصیت هایی است که در انجام حرکات ترکیبی قدرت زیادی دارد. منات قابلیت تلپورت هم دارد که این خود یک مزیت بسیار بزرگ در یک شخصیت حساب می شود. تلپورت باعث می شود که محکم ترین حرکات حریف مهار شود. برای مثال اگر حریف و دشمن شما قصد انجام یک حرکت سخت داشت و شما در دام آن حرکت بودید، می توانید از طریق قابلیت تلپورت در منات فرار کنید و از آن حرکت جان سالم به در ببرید. جالب است که بدانید برای منات هم پوشش های زیادی در بازی ایجاد شده است و شما می توانید پوشش آن را انتخاب کنید.

گویا کپکام خواسته است علاوه بر معرفی شخصیت های جدید، پوشش ها و تغییرات جدید هم در بازی جدید خود معرفی کند و به همه نشان دهد که شخصیت های بازی تغییر کرده اند و قرار است جذابیت زیادی را به بازی اضافه کنند. همچنین بخش دیگری که باید بدانید این است که هر شخصیت در بازی باید خریداری شود. مثلا خود منات احتمالا قرار است ۶ دلار قیمت داشته باشد. البته این شامل شخصیت های اصلی و قبلی بازی نیست و نیاز به خرید آن ها وجود ندارد بلکه منظور بسته های الحاقی و شخصیت های جدیدی است که در آینده قرار است به بازی اضافه شود.

بازی استریت فایتر V
بازی استریت فایتر V

این خود نیز سیاستی است که کپکام به کار گرفته است. در کنار خرید های فردی، تخفیف ها و بسته های زیادی هم وجود دارد که حدود ۳۰ دلار قرار است قیمت داشته باشند و با خرید آن ها شخصیت های بیشتر و قابلیت های بیشتری به بازی تان اضافه می شود. بسته های الحاقی تنها برای بازی استریت فایتر ۵ نیست و بسیاری از بازی ها برای شان بسته های الحاقی وجود دارد. این بسته ها به بهتر شدن بازی استریت فایتر V و تکراری نشدن آن کمک می کنند و علاوه بر آن باعث می شوند که سود بیشتری به کمپانی بازی سازی برسد و ترغیب به ایجاد بسته های بیشتری شوند.

البته چنین چیزی به معنای تکراری بودن بازی در نسخه اول خود نیست. خود بازی استریت فایتر V کامل ترین داستان را دارد و بسته ها نیز تنها بخشی از شخصیت ها و امکانات دیگری را به بازی اضافه می کنند که جایگزین بخش های اصلی بازی نیز نخواهد بود. ابتدا باید صبر کنید که بازی استریت فایتر V معرفی شود و سپس منتظر بسته های الحاقی آن باشید. استریت فایتر در کنار خود رقیبان زیادی دارد و باید خود را موفق نشان دهد تا کاربر ها و گیمر ها مایل به خرید بسته ها هم نیز شوند و این خود کار بسیار سختی در صنعت بازی سازی است زیرا در کنار شما همیشه یک شرکت دیگر هم وجود دارد که برای بهتر شدن بازی خود کمک می کند و این باعث کم شدن کاربران و طرفداران می شود. به همین دلیل همیشه سعی می شود از طریق آپدیت ها و بسته های مختلف بازی به روز نگه داشته شود تا از بازار و رقابت های بازی خارج نشود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =