معرفی و توضیحی در مورد فصل جدید بازی پلی استیشن اسمیت

بازی اسمیت

در رابطه با فصل جدید بازی اسمیت اطلاعاتی منتشر شده که استودیو گفته به فصل جدید بازی اسمیت کمپ ها و آیتم های جدید اضافه می شود.

بازی اسمیت
بازی اسمیت

مسابقاتی که به زودی در بازی اسمیت برگزار می شود مسابقات world champion نام دارد. یکی از سنت ها و روش های جالبی که سازندگان بازی اسمیت در مسابقات خود دارند.

معرفی و رونمایی از جزئیات فصل بعدی بازی می باشد. در صورتی که در فصل جدید بازی تغییراتی بر روی قهرمان ها آیتم ها و نقش ها انجام می شود و یا تغییرات ظاهری که در نقشه بازی قرار است اتفاق بیفتد.

در فصل جدید بازی اسمیت تمامی کمپ های بازی به صورت مجدد طراحی شدند و موجودات ترسناک جدیدی نیستند، تنها با طراحی و الگوی متفاوت تری در این بازی حضور پیدا کردند. بعضی از تغییرات هنری نیز روی طراحی کلی این بازی انجام شده است.

توضیح تغییرات جدید بازی اسمیت

Fire Giant:

در بازی اسمیت کمپ های جنگل به طور مجدد طراحی شده اند که شباهت بیشتری به سورس های بازی داشته باشد و حال و هوای راگناروکی تمامی خدایان نورس را در بازی هماهنگ سازد، surtr ها فقط به ضرباتی که در گذشته خورده اند تکیه نکرده اند و حملات جدیدی را از این قهرمان خواهیم دید.

 Portal demon:

پورتال دی من در یک قالب خاص طراحی شده که دریچه پرتال را حذف می کند و چشمه ای را ایجاد می کند که به حرکات قهرمان ها سرعت بخشد و یا جایگزینی برای آن تعیین کند.

Gold fury:

در طراحی مجدد این قسمت سازندگان بازی گفته اند که گلد فیوری خشم خودش را بر علیه دشمنان به نمایش می گذارد و یا دی وی از جهان زیرین را به نمایش می گذارد.

و….

مواردی که در بالا ذکر کردیم قسمت های اضافه شده به بازی اسمیت می باشد

و تعدادی از این قسمت ها را شرح دادیم.

این بازی بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان،PS3 ، pc ها و پلی استیشن های ۴ فعال است در ابتدای ساخت این بازی بر روی پی سی ها فعال بود ولی با توجه به خروجی خوب این بازی و استقبال طرفداران این بازی به دیگر کنسول های بازی نیز منتقل شد.

در خبرهای گذشته مرتبط با بازی اسمیت اندکی از جزئیات آپدیت جدید بازی اسمیت با خبر شدیم و اطلاعاتی از افشا شدن محتویات اضافه شده به بازی کسب کردیم، این یک بازی تاکتیکی است و هم اکنون بر روی کنسول های بازی ایکس باکس وان، پلی استیشن و pc ها در دسترس می باشد و طرفداران بسیاری از این بازی استفاده می کنند و از آپدیت جدید این بازی نهایت لذت را می برند و تجربه بازی با آپدیت جدید خیلی لذت بخش تر از نسخه های قبلی آن است، سبک این بازی تقریباً ماجراجویانه و مبارزه ای است که گیمر ها باید برای مبارزات خود قسمت های ماجراجویانه نیز داشته باشند.

طبق نظرسنجی در سایت ها و صفحات رسمی مرتبط به گیم ها بازی اسمیت دارای رتبه بالایی می باشد و طرفداران به خصوص خود را دارد.

استودیو سازنده بازی اسمیت یعنی اسمیت پس از هر مسابقه در رابطه با فصل بعدی بازی و یا محتویاتی که قرار است به بازی اضافه شود بحث می کند و اخباری در این زمینه منتشر می کند که این اخبار را در صفحات رسمی خود قرار می دهند و طرفداران با توجه به این اخبار می تواند از شرح حال این بازی اطلاعات پیدا کنند. تیم سازنده این بازی پس از منتشر کردن آن را به صورت نسخه ای  بر روی پلی استیشن ۴ در دسترس گیمرها و منتقدان بازی قراردادند.

طبق اخبار به دست آمده از تیم سازنده این بازی قرار است بعد از مسابقه موجود در بازی از فصل بعدی آن رونمایی کنند و طرفداران این بازی به شدت منتظر این رونمایی هستند. علاوه بر محتویاتی که به بازی اضافه شده است تغییرات ظاهری نیز به بازی داده شده که کمپ های بازی شباهت بیشتری به شرایط بازی داشته باشند و گیمر بتواند به راحتی با این موضوع کنار بیاید، قهرمان ها و آیتم ها و نقش های زیادی به بازی اضافه شده است و یا اختیاراتی که به قهرمان ها داده شده بیشتر می شود که این موجب افزایش قدرت در قهرمان ها می شود و قهرمان ها راحت تر می توانند به مبارزه با دشمنان بپردازند.

بازی اسمیت
بازی اسمیت

این آیتم ها و قهرمان ها و یا حتی تمامی محتویاتی که به این بازی اضافه شده است را به گونه ای طراحی کرده اند که بر روی تمامی پلتفرم ها قابل اجرا باشد و هیچ کدام از پلتفرم های موجود در دنیای بازی برای لود کردن آن مشکلی نداشته باشند، به عبارتی ساده تر می توان گفت که با باگ های مشکل دار را از بازی حذف کردند.

فصل پنجم بازی اسمیت یکی از نسخه های پرطرفدار، جذاب و دوست داشتنی از سری بازی های اسمیت می باشد. بازی اسمیت دارای صحنه ها و افکت های متفاوتی است که به تمام دوستداران بازی توصیه می شود تجربه آن را از دست ندهند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =