قدرت شخصیت McCree در بازی اضافه بار به زودی کاهش می‌یابد

بازی اضافه بار

تولید کنندگان بازی اضافه بار به تازگی اعلام نموده اند که شاید در آینده ‌ای نزدیک، قابلیت بازی کردن بین پلت فرمی را به نسخه‌ های کنسولی اثر بیافزایند.

بازی اضافه بار
بازی اضافه بار

قدرت شخصیت McCree در بازی اضافه بار به زودی کاهش می‌یابد

شرکت بلیزارد قصد دارد تا به منظور متعادل ‌تر نمودن بازی Overwatch قدرت کاراکتر McCree را کمتر کند و احتمالا بعد از آن نیز صدمه ناشی از حمله های D.Va، دیگر کاراکتر بازی را بیشتر می کند.

بازی Overwatch تا بدین جا موفق شده نظر اکثر گیمرها را به سمت خودش جذب کرده و در نهایت رضایت خاطر بسیاری از گیمرها را کسب کند. از جمله علل موفقیت بازی اورواچ مربوط به این می شود که این اثر از همان ابتدای انتشار موفق شده تا تعادل مناسبی را بین کاراکترهای گوناگون خود ایجاد نماید. اکنون کمپانی Blizzard به عنوان تولید کننده اثر، می خواهد جهت دست پیدا نمودن به تعادل بیشتر، یک سری تغییر را در توانمندی های McCree، کاراکتر هفت ‌تیرکش بازی، ایجاد نماید.

جف کاپلان، به عنوان کارگردان بازی اضافه بار در مصاحبه با ‌سایت یورو گیمر عنوان کرده که او و همکارانش قصد دارند تا قدرت تیراندازی مکرر شخصیت مک کری را، که با بهره گیری از کلیک راست فعال می گردد، کم کنند. این خصوصیت این امکان را به مک کری می ‌دهد که با زدن ضربات سریع به چکش شش ‌لول خود (تکنیکی که تحت عنوان  Fan the Hammer یا Fanning شناخته می شود و برای علاقه مندان بازی های وسترن آشنا است) همه گلوله‌ های اسلحه اس را با سرعت بالا شلیک نماید.

کاپلان در صحبت های خود این چنین می گوید:

آنچه که در حال حاضر توجه ما را به خود جلب نموده، صدمه ناشی از قدرت Fan the Hammer شخصیت مک کری می باشد و ما قصد داریم تا آن را کمتر نماییم. طبق قرار قبلی این کار را به صورتی انجام خواهد شد که کاراکتر McCree باز هم قادر باشد تا از حرکت ترکیبی خود، که بسیار هم جذاب است استفاده نماید؛ حرکتی که با انجام فلش‌بنگ و سپس Fan the Hammer روی شخصیتی نظیر Tracer زده می شود و در نهایت مک کری می تواند با انجام حرکاتی از این دست، تریسر را نابود نماید.

کارگردان اورواچ در ادامه عنوان کرد:

موضوعی که الان برای ما خیلی جذابیتی ندارد، روندی می باشد که در آن، شخصیت مک کری می تواند یک تانک را تکه تکه نماید. ما می خواعیم قدرت Fan the Hammer را کمتر کنیم؛ به طوری که این شخصیت همچنان قادر باشد تا کاراکترهای ضعیف تر بازی را نابود کند و بتواند بر قهرمان‌ های متوسط بازی نیز غلبه نماید، ولی در مقابل تانک‌ ها کارایی پایین تری را بروز دهد. با این تفاسیر در صورتی که گیمر تمام موارد را به درستی زمان‌بندی نماید و از همه گلوله ‌های خود بهره بگیرد، از کاراکتر تانک پیشی می گیرد ولی دیگر وضعیت بدین صورت نمی باشد که بتوان با فشار دادن یک کلید برنده نبرد شد.

به دلیل اینکه قابلیت Fan the Hammer شخصیت مک کری باعث «ایجاد نگرانی‌ های بسیاری» در بین گیمرها شده است، کمپانی بلیزارد تلاش می نماید تا آپدیت مورد نظر را در سریع ترین زمان ممکن تولید و منتشر نماید.

کاپلان در گفته های خود، اشاره ای نیز به D.Va، کاراکتر «انیمه‌ای» اورواچ دارد که کنترل رباتی جنگجو را در دست دارد. او در این رابطه می گوید که به احتمال زیاد در آینده‌ ای نه چندان دور، قدرت حمله های او یا خط سلامتش دچار تغییرات زیادی می شود. او در این رابطه می گوید:

قدرت حملات کاراکتر دی.وا برای خیلی از کاربران آزاردهنده شده است. گیمر جهت اینکه قادر باشد تا با دی.وا صدمه مهمی به دشمنش وارد نماید می بایست به طور کامل به وی نزدیک گردد و همین مورد است که باعث ایجاد مشکل شده و ما باید دوباره آن را مورد بررسی قرار دهیم. ما همینطور احتمال دارد که توانایی های او را نیز به منظور زنده ماندن مورد بازنگری مختصر قرار دهیم. در موارد زیادی، با توجه به تانک بودن دی.وا و اینکه به حضور او در میدان نبرد احتیاج است، ممکن است این کاراکتر خودش را در وضعیتی درگیر نماید که سرانجام او را مجبور خواهد کرد تا با سرعتی بیشتر از میزان انتظار از درون ربات خارج گردد.

بازی اضافه بار مدت زمانی می باشد که برای کنسول پلی ‌استیشن ۴، کامپیوترهای شخصی و همچنین ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد و می توانید آن را بخرید. تولید کنندگان بازی اضافه بار به تازگی اعلام نموده اند که شاید در آینده ‌ای نزدیک، قابلیت بازی کردن بین پلت فرمی را به نسخه‌ های کنسولی اثر بیافزایند.

بازی اضافه بار دارای حالت های تک ‌نفره و چند نفره می باشد؛ با این وجود هدف حالت تک ‌نفره این بازی بیشتر این است که گیمر با بازی آشنا شود و بتواند مکانیزم های آن را شناخته و در بازی به همراه دوستان خود با دیگران به مبارزه بپردازد. ولی در واقع مهم ترین بخش این بازی همان حالت چند نفره می باشد که در آن چهار حالت گوناگون را می بینیم، با وجود اینکه ممکن است این تعداد به نظر «کم» بیاید، اما کمپانی بلیزارد تلاش نموده تا اکثر حالت ‌هایی را که هواداران این سبک از آثار بدان ها علاقه دارند را در بازی بگنجاند و به همین علت نیز هیچ گاه احساس تکراری بودن در کاربر ایجاد نخواهد شد. ضمن اینکه تنوع زیادی نقشه‌ های بازی نیز از سوی دیگر باعث افزایش تنوع کلی این بازی محبوب شده است.

بازی اضافه بار
بازی اضافه بار

کمپانی بلیزارد در تولید بازی اضافه بار به هدف اصلی یک بازی که همان «سرگرم‌کننده بودن» می باشد کاملا متعهد بوده است. بازی جدید این شرکت از آن آثاری می باشد که می توان برای زمان طولانی آن را بازی کرد و هر مرتبه نیز مانند دفعات قبلی از آن لذت برد. سیستم لوت بازی و همچنین آیتم ‌هایی چهت شخصی سازی کاراکترها وجود دارد، از دیگکر عوامل تنوع بخش به بازی محسوب می شوند و مخاطب را جذب خود می نمایند. کلیه المان ‌های بازی Overwatch همچون قطعات پازل به شکل بسیار خوبی ترکیب شده اند و یک بازی عالی را ایجاد نموده اند. به طور کلی در صورتی که در پی یک بازی سرگرم‌کننده می باشید و به ویژه در صورتی که دوستانی دارید که می خواهید همراه آنها بازی کنید، قطعا بازی اورواچ یک انتخاب عالی برای شماست.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =