بخش چند نفره ی بازی بتلفیلد ۵ گسترده تر از نسخه های قبل خواهد بود

بازی بتلفیلد

در این نسخه از بازی بتلفیلد میتوان گفت محدودیتی وجود ندارد و پلیر در بازی آزاد است. چیزی که بیشتر پلیر ها را به خود جذب کرده است بتل پک های جدید بازی هستند که باعث بالا رفتن ارزش اکانت می شود و میتوانند با آنها به انمی های خود ثابت کنند که از آنها بهتر هستند و همچنین قوی تر و در بعضی از این بتل پک ها وسایلی پازلی شکل هم هستند که شما باید آن آیتم را چند بار دریافت کنید تا به صورت کامل برایتان باز شود و از آن استفاده بکنید.

بازی بتلفیلد
بازی بتلفیلد

بخش چند نفره ی بازی بتلفیلد ۵ گسترده تر از نسخه های قبل خواهد بود

بازی بتلفیلد وی یک بازی شوتر اول شخص است که که توسط شرکت ایی ای ساخته شده است این بازی مربوط به جنگ جهانی است و توانسته محبوبیت زیادی پیدا کند واز سوی نظرات پلیر های پلتفرم های مختلف مثبت بوده و این بازی توانسته ماننده نسخه های قبلی محبوبیت خودش را حفظ کند. زمان رونمایی از این بازی چیزی که خیال تمام پلیرها و علاقه مندان به این بازی را راحت کرد وجود بخش داستانی این بازی بود چون بیشتر بازی ها شروع به ساخت بازی هایی با سبک بتل رویالی بودند. در این بازی چند سبک مختلف وجود دارد یکی از آنها حالت داستانی بازی است و سبک دیگر و محبوبت ترین آن حالت آنلاین یا همان مولتی پلیر است که به صورت آنلاین بین بازیکنان در مپ های مختلف  انجام میشود. این بازی شامل ۷ مپ است که هرکدام خاصیت های خود را دارد  در این بخش ۴ شخصیت میتوانید انتخدب کنید مدیک، سولجر، اسنایپر، سولجر دوم که اسلحه های هرکدام متفاوت است. یک بخش دیگر در بازی وجود داردکه بتل رویال است و بین   تعداد صد پلیر انجام می شود که حالت های مختلف سولو، دو، اسکوآد دارد که شما میتوانید با فرند های خود حالت های دو و اسکوآد را برید. در این بازی به جدیدا بتل پک هایی جدید و همینطور جزییاتی از وسایلی که در این بتل پک ها وجود دارند منتشر شده است. در این بتل پک ها لباس ها و اسکین اسلحه ها ی مختلف برای هر شخصیت بازی وجود دارد که به صورت رندوم یا شانسی هرکدام را به شما میدهد و این لباس ها شامل لباس های لجندری و یا حتی اسکین های لجندری هم می شود که هر بتل پک با بقیه فرق میکند و ارزش هر کدام میتواند زیاد و یا کم باشد. این بتل پک ها به  سه لول تقسیم می شوند  لول یک شامل اسکین ها و لباس های معمولی که در بازی وجود دارند هست. در بتل پک های لول دو شامل لباس ها و اسکین هایی که کمی محبوبیت دارند و کمی هم کمیاب هستتد. ولی در بتل پک لول سه پیتواند اسکین های لول یک و دو حضور داشته باشند و هم میتواند آیتم های لجندری هم در آن وجود داشته باشد که بیشتر بستگی به شانس پلیر دارد که کدام نسیبش میشود. بعضی اوقات در این بتل پک ها امکان دارد به شما لباس هایی را بدهد که به شما این حالت را میدهند که بتوانید کمپ کنید و استتار کنید تا پلیرهای دیگر شما را نتوانند ببیند. میتوان گفت که این بازی یک بازی اسراتژیک است  اما در بخش بتل رویال این بازی میتوان این حرف را زد  چون هماهنگی در این بازی بین تیم ها یک بخش مثبت بازی بوده امتیاز این بازی از نظر منتقدین ۸۱ بوده و توانست در جدول فروش هفتگی اول بریتانیا رتبه اول را در دست داشت و این یک نکته مثبت از این بازی بود. در نسخه بتای این بازی که یک هفته قبل از انتشار اصلی بازی بوده است بازی با گیم پلی که خود شرکت سازنده  منتشر کرده بود بسیار فرق داشت از جمله مهمات کم در بازی که برای پلیرها سخت شده بود.

بازی بتلفیلد
بازی بتلفیلد

و همچنین نور  زیادی که در تمام مپ ها بود باعث می شد که  پلیرها انمی یا دشمنان خود را نبینند و یا حتی اصلا آنها دیده نمی شدند و این باعث عصبانیت بیشتر پلیر ها شده بود اما اینها فقط نبود  باگ های زیادی در نسخه بتای این بازی وجود داشت از جمله اینکه بعضی اوقات نمی توانید هم تیمی خود را ریوایو یا همان نجاتش بدهد و یا وجود باگی که فرد دمیج نمیخورد و شما با یک تیر کشته میشدید. که در  این مورد هایی که در نسخه بتای این بازی وجود داشت شرکت سازنده تمام آنها رفع کرد مخصوصا نوری که در مپ ها وجود داشت را کم کرد و الان این نسخه به یکی از نسخه های  بدون باگ شده است اما هنوز باگ هایی هم وجود دارند که میتوان از آنها چشم پوشی کرد. اگر نسخه های بتلفید ۱ را بازی کرده باشید متوجه می شوید که از قسمتی مپ را از بالا نگاه میکنید خیلی فرق کرده و نسبت به نسخه های قبلی بازی خیلی بهتر رو این نسخه از سری ها بتلفیلد کار شده است. و مانند سری های قبلی در این بازی هواپیما و تانک وجود دارد که هر تیم می تواند از هرکدام بردارد. در بخش داستانی این بازی که مانند سری های قبلی چند مرحله و ماموریت که هرکدام را که خواستید انتخاب میکنید و اول میرید اما بر خلاف نسخه های قبلی این بازی بازیکن در بخش داستانی بازی محدود تر بودند اما در این نسخه از بازی بتلفیلدمیتوان گفت محدودیتی وجود ندارد و پلیر در بازی آزاد است. چیزی که بیشتر پلیر ها را به خود جذب کرده است بتل پک های جدید بازی هستند که باعث بالا رفتن ارزش اکانت می شود و میتوانند با آنها به انمی های خود ثابت کنند که از آنها بهتر هستند و همچنین قوی تر و در بعضی از این بتل پک ها وسایلی پازلی شکل هم هستند که شما باید آن آیتم را چند بار دریافت کنید تا به صورت کامل برایتان باز شود و از آن استفاده بکنید. اگر از طرفداران سری بازی های بتلفیلد هستید این نسخه از بازی بسیار زیبا در لحاظ گرافیکی است و همچنین داستان بازی که نظرات بسیار مثبتی در این رابطه بوده و باعث محبوبیت این بازی شده است. در ماه های آینده میتوانیم شاهد آپدیت های جدید و لباس ها و اسکین ها ی جدیدی باشیم که خیلی بهتر از فعلی ها هستش و این بتل پک ها شامل قسمت بتل رویال بازی هم می شود که در این قسمت میتوانید از لباس هایی که از بتل پک بدست آمده را استفاده کنید. بیشتر اسکین های بازی مربوط به جنگ جهانی میشوند و اگر به آن زمان اعلاقه دارید این بازی به شدت توصیه می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + هفده =