شایعه ساخت بازی های جدید لگو توسط کمپانی Warner Bros

کمپانی Warner Bros

شاید نیاز داشته باشید که از کمپانی Warner bros : Interactive Entertainment اطلاعات بیشتری داشته باشید.این کمپانی اولین محصول خود را تحت عنوان “لگو اینکریدیبلز ۲” روانه بازارخواهد کرد که با کمک انیمیشن موفقی که توسط شرکت پیکسار به نام “دِ اینکریدیبلز” طراحی شده، بسیار موفق عمل خواهد کرد و می تواند طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.

کمپانی Warner Bros
عکس کمپانی Warner Bros

شاید شما هم این روزها شنیده باشید که گفته می شود شرکت “برادران وارنر” تصمیم به ساخت و افزودن دو مجموعه جدید به بازی های لگو گرفته است.این کمپانی محبوب که به مدت طولانی به ساخت بازی های لگویی مشهور است، طبق زمزمه هایی که شنیده می شود قصد ساختن دو مجموعه جدید و اضافه کردن به سابقه کاری این کمپانی گرفته است.
شاید نیاز داشته باشید که از کمپانی Warner bros : Interactive Entertainment اطلاعات بیشتری داشته باشید.این کمپانی اولین محصول خود را تحت عنوان “لگو اینکریدیبلز ۲” روانه بازارخواهد کرد که با کمک انیمیشن موفقی که توسط شرکت پیکسار به نام “دِ اینکریدیبلز” طراحی شده، بسیار موفق عمل خواهد کرد و می تواند طرفداران بسیاری را به خود جذب کند.
بر اساس شایعاتی که در بین رسانه و کاربران صورت گرفته است، نسخه دوم انیمیشن محبوب “دِ اینکریدیبلز” در ۲۵ام خرداد ماه سال ۹۶ عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که محتویات و داستان این مجموعه طبق گفته ها، با نسخه قبلی خود رابطه دارد و بر اساس همان موضوع ساخته شده است.
البته به تمامی این اخبار باید کلمه “احتمالا” را افزود. چراکه این بازی یکی از محصولات معرفی نشده کمپانی پیکسار می باشد و این بدین خاطر است که هیچ اطلاعاتی در رابطه با این بازی از هیچ منبعی بیان نشده و کمپانی های مربوطه مثل “دیزنی” و “پیکسار”، بیانیه ای از این بازی نداده اند واین خبر در حال حاضر صرفا یک شایعه خطاب می شود.
نکته قابل توجه در شایعه انتشاراین بازی این است که از قرار معلوم این محصول هنوز عنوان معینی ندارد و یا شاید راز نام این بازی بر آن ها فاش نشده است.بر اساس این گفته ها که در حال انتشار است، برخی معتقدند که نام این بازی LEGO DC Villains PlayStation می باشد در صورتی که برخی دیگر از این بازی به نام LEGO DC SuperVillains، یاد می کنند.
شاید این اختلاف نظر به خاطر این باشد که هنوزعنوان دقیقی برای این بازی در نظر گرفته نشده است اما چیزی که برما پوشیده نیست این است که در محتوای این بازی، احتمالا ویلن های مشهور و محبوبی وجود دارند که از جمله آن ها می توان به “جوکر” و یا “لکس لوتر”و یا حتی “هارلی کویین” اشاره کرد.

کمپانی Warner Bros
عکس کمپانی Warner Bros

با ادامه مقاله شایعه ساخت بازی های جدید لگو توسط کمپانی Warner Bros همراه باشید

بحث های مختلفی پیرامون شرکت سازنده این بازی صورت گرفته که این محصول از تولیدات کدام کمپانی خواهد بود، اما با شواهدی که موجود است و اینکه بازی پی اس ۴ LEGO Star Wars، و تعداد زیاد دیگری از سری بازی های LEGO، توسط کمپانی “تی تی گیمز” ساخته شده، انتظار می رود که باز هم این دو نسخه توسط همین کمپانی فوق الذکر ساخته شود.
و اما در مورد زمان انتشار این بازی، می توان پیش بینی کرد که بازی LEGO Incredibles 2، همزمان با پخش فیلم “اینکریدیبل ۲” در سینماها، یعنی خرداد ۹۶ عرضه می شود. اما محصول دومی که شایعه توزیع آن در بین کاربران منتشر شده است، یعنی بازی LEGO DC Villains، توسط منابع مختلف گفته شده است که احتمالا بیش از یکسال زمان می برد و در آینده می توانیم شاهد توزیع آن باشیم.
در کنار همه توضیحاتی که من باب این دو محصول گفته شد و اخباری در مورد توزیع آن منتشر شده، نباید فراموش کنیم همه این خبرها، در حال حاضر چیزی بیش از یک شایعه نیست و تا زمانی این اخبار توسط منبع موثقی و یا کمپانی مربوطه تأیید نشود، نمی توانیم صد در صد به این گفته ها و شنیده ها اکتفا و اعتماد کرد.
اگر به طول تاریخ بنگریم متوجه خواهیم شد که همیشه افرادی بودند که طرفدار این بودند که در صورت طبیعی تر و عادی تر به زندگی قهرمانان نگاه شود. در این راستا مجموعه شگفت انگیزان توانست به خوبی به سلیقه این افراد پاسخ دهد.
و اما کمپانی “تی تی گیمز” که سالهاست به تولید بازی های لگویی مشغول است به کمک شرکت “برادران وارنر” دست به تولید بازی LEGO Incredibles زدند که عملا برداشتی لگویی از این انیمیشن بود.سبک این بازی به صورت چندنفره ساخته شده و به شما پیشنهاد می دهیم که چند نفره این بازی را تجربه کنید که لذت بیشتری ببرید.
این بازی به شکل جهانی باز ارائه و تولید شده است که شما با هربار بازی کردن این بازی تجربیات و افراد جدیدی را می بینید که هرکدام قابلیت های منحصربه فردی را دارند.شما می توانید بازی های لگو کمپانی برادران وارنر را با قیمت مناسب و با کیفیت بالا از فروشگاه اینترنتی مرکز خرید دات کام تهیه بفرمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − یازده =