راهنمای قدم به قدم بازی دستینی ۲ (قسمت هفتم)

بازی دستینی 2

از این جا، شما می توانید در بازی دستینی ۲ به سختی راه خودتان را روی نسوس با استفاده از نشانگر ادامه دهید تا این که به یگ نزاع گسترده میان وکی ها و فالن ها برسید؛ که در میان آن ها یک باسِ وکس بزرگ به نام آکانتس (Acanthos) هست. تا جایی که می توانید به او شلیک کنید؛ چون با مرگ او، تمام میدان جنگ از دشمنان پاک می شود و به شما اجازه عبور می دهد.

بازی دستینی 2
بازی دستینی ۲

راهنمای قدم به قدم بازی دستینی ۲ (قسمت هفتم)

این باعث شروع مجموعه ای از جنگ های پی در پی در برابر وکس ها (Vex) می شود که شامل: فانتیک ها (Fanatics)، مینوتار ها (Minotaurs)، گابلین ها (Goblins) و هارپی ها (Harpies) هستند. سعی کنید از قسمت مرتفع تر زمین حمله کنید، چون فانتیک ها هنگام شکست یا حتی تماس از نزدیک منفجر می شوند و ممکن است اگر درست با آن ها مقابله نکنید، باعث ضعیف شدن شما بشوند.

باید روی لبه کناری میدان جنگ در بازی دستینی ۲ بمانید و از بالا به آن ها صدمه بزنید و هر وقت که ابر قدرتتان را در دسترس دارید، وسط درگیری بپرید تا سرعت عملیات را بالا ببرید. باز هم حواستان به استخر های درخشش و باقی مانده آسیب زننده ای که فانتیک ها بعد از مرگ باقی می گذارند، باشد.

زمانی که کارتان تمام شد، یک در باز می شود و شما می توانید با گذر از آن، منبع تلپورتی که در حال حاضر Cayde-6 را آزار می دهد را پیدا کنید. با آن ارتباط برقرار کنید و راهتان را به سمت جلو ادامه دهید تا متوجه شوید که دوباره به ورودی غار مانند برگشته اید.

از این جا، شما می توانید در بازی دستینی ۲ به سختی راه خودتان را روی نسوس با استفاده از نشانگر ادامه دهید تا این که به یگ نزاع گسترده میان وکی ها و فالن ها برسید؛ که در میان آن ها یک باسِ وکس بزرگ به نام آکانتس (Acanthos) هست. تا جایی که می توانید به او شلیک کنید؛ چون با مرگ او، تمام میدان جنگ از دشمنان پاک می شود و به شما اجازه عبور می دهد.

هر چه بیشتر از سلامت او بکاهید، آکانتس بیشتر به سمت دورتر میدان جنگ عقب نشینی خواهد کرد؛ تا این که در نهایت پشت دیواری از گابلین های وکس می ایستد. ولی اگر فاصله تان را حفظ کنید، می توانید به کندی اما به طور قطع از سلامت او بکاهید؛ بدون این که مورد حمله اسلحه های سنگین او قرار بگیرید.

با از بین رفتن آکانتس، در بازی دستینی ۲ به سمت آخرین منطقه بروید؛ جایی که یک سفینه از کار افتاده را پیدا خواهید کرد که پر از فالن ها و یک باس دیگر به اسم جالیکس (Jaliks) در سمت راست است. اول با استفاده از قوی ترین سلاح انرژی ای که در اختیار دارید، از شر سپر جالیکس خلاص شوید. بعد از از بین رفتن آن، تا جایی که می توانید با ابر قدرت، نارنجک و سلاح های سنگین بجنگید تا قبل از این که او بتواند با توپ آتشینش به شما آسیب بزند، او را از پا در آورید. باید پیاپی او را هدف بگیرید تا بتوانید تا از شلیک های او در امان بمانید.

این جنگ می تواند کمی سخت و مخاطره آمیز باشد، اما خبر این است که جالیکس توپ آتشینش را بعد از مرگ به جا می گذارد و شما می توانید آزادانه با توانایی های خارق العاده آن، بقیه فالن ها را از سر راه بردارید. مواظب باشید که با آسیب بازگشتی (Splash Damag) این سلاح خود را به کشتن ندهید؛ و بعد هنگامی که کارتان تمام شد، می توانید وارد سفینه شوید تا با کید ملاقات کرده و ماموریت را به پایان برسانید.

و این هم از Six (شش)! شما موفق شدید کید را آزاد کنید و همه چیزهایی که نسوس می تواند تقدیم کند را باز کنید؛ به علاوه یک سیاره قابل دسترس دیگر که توقف بعدی شما در مبارزه Destiny 2 خواهد بود. اکتشاف این سیاره در ماموریت بعدی آغاز می شود به نام Sacrilege (بی حرمتی).

Destiny 2 – Io: Sacrilege

بی حرمتی

Cayde-6 حالا به خاطر تلاش های سخت در بازی دستینی ۲ شما در ماموریت Six امنیت است و به بازی برگشته. حالا وقت این است که بفهمیم چه بلایی به سر ایکورا (Ikora) آمده است. توقف بعدی: Io!

توصیه های این مرحله: مرحله ۱۱، درجه قدرت ۱۲۰

قبل از این که بتوانید پایتان را روی سیاره Io بگذارید، باید حتما مرحله ۱۱ باشید؛ پس بهتر است قبل از شروع ماموریت Sacrilege توانایی های خود را با کمی ماجراجویی و اکتشاف (Adventures and Strikes) بالا ببرید.

هنگامی که روی این سیاره مقدس فرود آمدید، هدف را تا پایگاه گروه قرمز (Red Legion) دنبال کنید؛ جایی که دسته ای از حیوانات جنگی (Cabal Warbeasts)، سایِن ها (Psion) و فالانکس ها (Phalanxes) به شما خوش آمد خواهند گفت. البته خیلی موضوع تهدید آمیزی نیست.

بازی دستینی 2
بازی دستینی ۲

به طرف ورودی در سمت چپ این بخش های باز حرکت کنید تا این که به مین های از کار افتاده برسید. شما قبل از رسیدن به سرزمین تِیکن ها (Taken) و وارد های تدافعی (Wards)، خود را در منطقه غیر قابل تجدید زندگی (No Respawn Zone) خواهید یافت.

شما می توانید به راحتی از کنار وارد ها رد شوید، اما اگر ترجیح می دهید هیچ آسیبی نبینید، می توانید چند بار بهشان شلیک کنید تا کاملا از شرشان خلاص شوید.

اما بعد از این شما با گروهی از ساین های تیکن (Taken Psions) مواجه خواهید شد، پس برای رسیدن به آن ها عجله نکنید. ساین های تیکن تیرانداز های دقیقی هستند، پس سعی کنید به طور مناسبی پناه بگیرید و تا جای ممکن سر آن ها را هدف بگیرید تا پیروزی از آنِ شما باشد.

به حرکتتان در غار ادامه دهید و با گستره متفاوتی از دشمنان تیکن شامل ترال ها، کیبال ها (Cabal) و جادوگر ها (Wizards) مقابله کنید. به یاد داشته باشید که دشمنان تیکن می توانند با پای پیاده با سرعت زیادی حرکت کنند و چند گونه از آن ها هم قابلیت تکثیر دارند که این توانایی ها این با به یکی از سخت ترین ماموریت های مبارزه که تا به حال انجام داده اید تبدیل می کند.

وقتی بالاخره از محدوده مین ها خارج شدید و به بخش اصلی و باز تسخیر شده رسیدید، وظیفه نابودی سه جادوگر تیکن در بازی دستینی ۲ که در این محدوده پراکنده اند به شما محول می شود. از یک سلاح انرژی استفاده کنید تا سپر های آن ها را شعیف کنید و به حرکت در کناره های نقشه ادامه دهید (ترجیحا پرواز) و آن ها را هدف بگیرید. ابر قدرت خود را برای کم کردن تعداد دشمنان گرانت (Grunt) که از هر جادوگر محافظت می کنند ذخیره کنید.

بعد از این، توپ سیاه بزرگ انرژی که در مرکز این محدوده قرار دارد را شناسایی کرده و به طرفش حرکت کنید. متاسفانه، این کار باعث می شود با ساین های تیکن محاصره شوید؛ پس به سرعت از آن جا بیرون بپرید تا بتوانید از موقعیت بهتری برخوردار شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =