بررسی ویدیو جدید بازی دوست داشتنی Assassin’s Creed Origins

بازی دوست داشتنی Assassin's Creed Origins

خوب بازی دوست داشتنی Assassin’s Creed Origins پلی استیشن ۴ به زودی قرار است عرضه شود و اینکه فکر میکنم حدود یک سال است که منتظر ماجرا جویی های جدیدی هستید. در این بازی قرار است با گروهی آشنا شوید به نام order of the ancients و اینکه بایک باید از مصر در برابر آن ها محافظت کند. چون آن ها می خواهند قدرت های خدایان مصر را به دست بیاورند و این باعث می شود تا به مردم آسیب بزنند تا الان حتما فهمیده اید که این گروه مخالف شما هستند و همه این ها را ما از ویدئو جدیدی که جدیدا منتشر شده متوجه شدیم.

بازی دوست داشتنی Assassin's Creed Origins
بازی دوست داشتنی Assassin’s Creed Origins

بذارید بگویم که این بازی برای ۳ پلتفرم PS4 ،PC و همچنین Xbox ONE قرار است عرضه شود. Origins Creed Assassin یک بازی پنهانی اکشن ماجراجویی است، که از منظر شخص ثالث بازی می کند. بازیکنان مأموریت های خطی با سناریو های خطی را با اهداف تعیین می کنند از طریق داستان پیشرفت می کنند، نقاط تجربه کسب می کنند و مهارت های جدید را به دست می آورند.

در خارج از مسابقات، بازیکن می تواند به طور رایگان در محیط های باز جهانگردی به صورت پیاده، با اسب، شتر، وسایل نقلیه همراه اسب یا وسایل نقلیه ای مثل قایق برای کشف مکان ها، تکالیف اختیاری و باز کردن سلاح ها و تجهیزات، آزادانه حرکت کند. در ۴۹ سال پیش از میلاد، بایک، مدیایی که متهم به حفاظت از اویب سیه شده بود، همراه با پسرش خمو توسط یک گروه از مردان مخفی ربوده شده و در معبد عمون به غار زیرزمینی ربوده شده است.

مردانی که بایک را احاطه کرده بودند، در زیرر خوابی افتابی ادن، و خواستار استفاده از آن برای باز کردن یک راز مخفی هستند. خمو به فرار بایک کمک می کند، اما در حالی که با یکی از مردان مخفی مبارزه می کند، بایک به طور تصادفی Khemu را می کشد. یک سال بعد در ۴۸ سال قبل از میلاد، بایک خود را تبعید کرد تا پنج مرد دست و پا گیر را برای پیگیری او انتقام بگیرد.

او اولین کسی را که پیدا می کند، Rudjek “The Heron”، او را می کشد. بایک سپس به سیهوا می رود تا Medunamun کشیش محلی، “Ibis” را بکشد، که برای اطلاع رسانی برای باز کردن همان طاق، شکنجه داده است. بایک سپس به اسکندریه هدایت می کند، جایی که احتمالا یکی دیگر از مردان مخفی را ردیابی کرده است. آیا نشان می دهد که او در حال حاضر Actaeon “The Vulture” و Ktesos “Ram” را کشته است، و تنها یک هدف را ترک کرده است، The Snake.

بایک، پادشاه Royal Scribe Eudoros را به عنوان مار تشخیص می دهد، اما بایک با آخرین کلمات یودوروس آشناست، که به این معنی است که مردانی که بیشتر در معرض آن قرار دارند، وجود دارد. آیا هدایت بایک را به دوست او Apollodorus سیسیلی برای اطلاعات بیشتر هدایت می کند. Apollodorus او را به کلئوپاترا معرفی می کند، که تأیید می کند که مردان پوشیده از Order of the Ancients تشکیل شده اند.

این نظم او را از تخت عقب راند و به دنبال کنترل همه مصر با استفاده از بطلمیوس به عنوان عروسک خود می کشاند. کلئوپاترا چهار هدف جدید را به بایک تقدیم می کند: “اسکاراب”، “هیثنا”، “مارمولک” و “خرچنگ”. او آن ها را پیدا می کند و آن ها را می کشد، در حالی که آیه پیمپی بزرگ را متقاعد می کند که با کلئوپاترا متحد شود. بایک نامه ای از آیه را دریافت می کند که توضیح می دهد که تعداد اعضای نظم بزرگ، از جمله اعضای نگهبان سلطنتی بطلمیوس است که احتمالا مجرمان مسئول مرگ کیمو هستند.

بازی دوست داشتنی Assassin's Creed Origins
بازی دوست داشتنی Assassin’s Creed Origins

با یک شروع به سوال مأموریتش می کند، اعتقاد دارد کلئوپاترا از او برای کشتن رقبای خود استفاده می کند. پومپی توسط Lucius Septimius، “شاکل” کشته شده است، بایک و آیا را به دزدی کلئوپاترا در کاخ برای دیدار با جولیوس سزار مجبور کردند. کلئوپاترا سزار را تحت تأثیر قرار می دهد و حمایت خود را حفظ می کند. بایک Pothinus را “Scorpion” می کشد، اما کشتار Septimius توسط سزار متوقف می شود. آیا ساعت های بطلمیوس را از طریق تمساح می خورند وقتی تلاش می کند تا از نیل فرار کند.

کلئوپاترا تاج و تخت را به عنوان فرعون می گیرد. Septimius مشاور برای سزار و کلئوپاترا می شود، روابط با بایک و آیا را قطع می کند. این باعث می شود تا بایک و هوادارانش متوجه شوند که کلئوپاترا و سزار در حال حاضر خود را با نظم متحد کرده اند. بایک، متحدانش را برای تشکیل یک برادری برای مبارزه با نظم و دفاع از اراده آزاد مردم، جمع می کند.

بایک و آیا متوجه شدند که سفارش منافع اسکندر مقدس را جلب کرد، جایی که آن ها متوجه Apollodorus می شوند. Apollodorus به آن ها هشدار می دهد، که فرمانده سزار فرانسوی “شیر” و رهبر واقعی نظم است. او و سپتییموس اوربان و کارکنان را از آرامگاه گرفته و برای باز کردن خرک به سیه می روند. بایک خبر Flavius را به Cyrene، جایی که او از اپل فعال Eden استفاده کرده است تا جمعیت را در محاصره نگه دارد می دهد.

او فلویوس را می کشد، انتقام مرگ خمو را می گیرد و کنار آیا بر می گردد. آیا مارکوس یونیز بروتوس جوان و گایوس کاسوی لانگونوس را به علت خود جذب می کند. او به رم با Brutus و Cassius به قتل سزار و سپتیومیوس می رود. بایک و آیا بخشی از راه هستند، اما پایه و اساس اخوان المسلمین را تشکیل می دهند، زمانی که هر دو آن ها قسم می خورند که جهان را از سایه ها محافظت می کنند.

در رم، آیه با سپتیومیوس مواجه است، که از ستاد عدن برخوردار است و او را می کشد. سپس سنا رومی را قتل عام می کند و سزار را ترور می کند. بعدها، او با کلئوپاترا ملاقات می کند و هشدار می دهد، که او یک حاکم عادلانه باشد یا او به ترور او بازگردد. پس از آن، بایک و آیا (که خودشان را Amunet می نامیدند) شروع به استخدام و تربیت سایر اساتید می کنند، زیرا آن ها اخوان المسلمین را در مصر و رم بنا می کنند.

در این روز، لیلا حسن، محقق صنایع Abstergo، وظیفه پیدا کردن و بازیابی مصنوعی در مصر است. با این حال، او به جای یافتن مقبره ای حاوی مومیایی های بایک و آیه است. لایلا برای پیدا کردن هر گونه اطلاعات مرتبط که بتواند موقعیت او را در پروژه Animus تولید کند، تصمیم می گیرد که خاطرات بایک و آیا را با استفاده از یک Animus تغییر داده و بدون اینکه به سرپرستش برسد.

هنگامی که لیلا نتواند گزارش بدهد، Abstergo یک تیم برای کشتن او ارسال می کند. لیلا تلاش برای زندگی اش را خنثی می کند اما افسر دوست و حمایت کننده او دینا کشته می شود. لیلا به Animus بازگشت، اما بعد از آن توسط ویلیام مایلز، مأمور قاتل از خواب غفلت بیدار شد. وی پیشنهاد ویلیام برای کار با Assassins را قبول می کند، اما متوقف نمی شود که در واقع به آن ها ملحق شود.

دو نفر از اسکندریه در حال حاضر در حال گذر هستند. در تجربه خاطرات بایک، لیلا ممکن است با مجموعه ای از سازه های باستانی ساخته شده توسط تمدن اول روبرو شود. هر کدام شامل یک پیام است که به لایلا اشاره می کند که یک نقش محوری در یک رویداد آخرالزمانی آینده ایفا می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =