انگشت مصنوعی موجود در نسخه دموی بازی رزیدنت اویل ۷ مفهوم خاصی دارد

بازی رزیدنت اویل 7

 بازی رزیدنت اویل ۷ در تاریخ ۵ بهمن برای دستگاه های بازی از جمله پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین پی سی ارائه شده و بیش از دو میلیون بازدید و نصب به همراه داشته است.

بازی رزیدنت اویل 7
بازی رزیدنت اویل ۷

انگشت مصنوعی موجود در نسخه دموی بازی رزیدنت اویل ۷ مفهوم خاصی دارد

اگر این بازی را روی پلی استیشن ۴ امتحان کرده باشید قاعدتاً انگشتی را پیدا کرده اید که در این نسخه از بازی گنجانده شده است. قاعدتاً وجود انگشت در بازی بی دلیل نیست.
پس از عرضه نسخه بازی رزیدنت اویل ۷ بر روی دستگاه پلی استیشن ۴، بازیکن های زیادی به شدت تلاش کرده اند که رمز های این بازی را فاش کنند، جالب ترین نقطه این بازی انگشت قطع شده ای است که داخل کشوی کمد پیدا میکنید. همچنین همانگونه که گفتیم این انگشت در این نسخه کاربردی ندارد گرچه مهم می رسد ولی کاربرد این انگشت در این نسخه از بازی کاملا غیر ممکن و بی اهمیت است. کمپانی کپکام سازنده این بازی است، آن ها پس از اینکه کاربران انگشت را پیدا می کنند، نامه ای به عنوان سفیران رزیدنت اویل با متن “این انگشت مهم استالین در این بازی مفهوم خاصی دارد ولی فعلاً راه های رسیدن به معنی اش مسدود می باشد” برای کاربران به جا گذاشته اند. این نامه شامل آگاهی رساندن به کاربران است و از آنها تقاضای صبر و شکیبایی کرده است همچنین اگر که به یاد داشته باشید انگشت و نامه کپکام روی تقویمی است که ماه سپتامبر را نشان می دهد شاید در این ماه نکته های جالبی راجع به انگشت به ما ارائه کنند یکی از کاربران کنجکاو این بازی متن کامل نامه کپکام را انتشار داده است این نامه شامل این است که رونمایی جدید از انگشت را به همراه خواهد داشت البته اینجا جای سوال برای ما دارد که این رونمایی شامل چه شگفتی ها و غافل گیری هایی است، این سوالی است که ذهن خیلی از ما را درگیر کرده است ولی همچنان طبق این ایمیل باید صبر و شکیبایی خود را حفظ کنیم. جالب است بدانید که داخل این انگشت کلیدی قرار دارد که کاربران و گیمر های این بازی احتمالا می توانند توسط این کلید به مسیرها و راه های جدیدی دست یابند و کشف کنند.
این بازی در تاریخ ۵ بهمن برای دستگاه های بازی از جمله پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین پی سی ارائه شده و بیش از دو میلیون بازدید و نصب به همراه داشته است. جالب است که بدانید سازندگان این بازی دلیل استفاده خود را از لغت Biohazard را بیان کرده اند.
همانطور که اطلاع دارید شرکت کپکام سمیناری را برای رونمایی از خاتمه دادن به کار دمو برگذار کرد. پیروزی در دمو بسیار آسان است و به راحتی می توان به پایان های مختلف آن دست یافت در این میان در بازی دمو آیتمی گنگ و پر رمز و راز به نام انگشت مصنوعی یا دست وجود دارد که ذهن گیمر را به خود مشغول می کند. حل کردن این راز بسیار سخت است و بعید می دانیم گیمری به تنهایی موفق شود به راز آن پی ببرد. همچنین در نظر داشته باشید برای رسیدن به موفقیت کشف این رمز بسیار عجیب ویدیوهایی وجود دارد که می توان با نگاه کردن به آنها بخشی از رمز بازی را کشف کنیم. البته همچنان با نگاه کردن به فیلم و کمک گرفتن از بقیه گیمرها باز هم کار سخت است. برای رمز گشایی این بازی باید اطمینان حاصل کنید که حداقل یک بار روح موجود در این ویدیو را ببینید، اگر موفق به دیدن روح نشدید تماشای ویدیو را تکرار کنید تا حداقل یک بار روح را ببینید. روح فیلم در هر نقطه از خانه قابل دیدن است پس این که روح را کجای خانه بینید کاملا اتفاقی است، البته همچنان که روح در فیلم هم است پلان های بی اهمیتی هم وجود دارد که می توانید به سادگی از آنها رد شد و آنها را نادیده بگیرید.
قسمت مبارزه ها و شلیک با اسلحه کاملا بی اهمیت با موضوع است و شما می توانید آن را نادیده بگیرید و تمرکز خود را روی نکات و صحنه های خاص و ویژه فیلم بگذارید. سعی کنید تمرکز بیشتر خود را روی شکار روح در خانه بگذارید که مهمترین سکانس این فیلم است. طرفداران پس از کشف نکردن رمز بازی و دلیل قرار دادن انگشت و دست قطع شده ایمیل های متعددی را برای کمپانی کپکام فرستادند و همچنین با جواب و تصویری مرموزتر و هیجان انگیز تر از تصور قبلی مواجه شدند. سوال هایی در ذهن کاربران از جمله اینکه علت وجود این انگشت چیست و چرا باید یک انگشت انسان در داخل کشو باشد و… این سوال ها بیشتر شد، هیجان بازی بالاتر رفت و بازی دنیای مرموزتری را پیش روی کاربران قرار داد.
این بازی در تیر سال ۹۶ برای رایانه های شخصی، تلفن های همراه، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه گردید. همچنین قابل ذکر است که فروش و بازدید بازی از پیش بینی و تصورات کمپانی کپکام بیشتر بوده است.

بازی رزیدنت اویل 7
بازی رزیدنت اویل ۷

کمپانی کپکام از شرکت های معروف و بسیار بزرگی است که در سال ۱۹۷۹ تاسیس شده است از آثار معروف این شرکت می توان به بازی هایی از جمله رزیدنت اویل، دویل می کرای، مبارز خیابانی و اونیموشا و… اشاره کرد. دفتر مرکزی این کمپانی معروف در اوساکای ژاپن است. افراد کلیدی که در این کمپانی وجود دارند از جمله کنزو سو و ‏جیموتو چه که مدیر عامل اجرایی هستند و هارو هیرو و سوجیموتو که مدیر عامل عملیات اند می توان نام برد. شرکت سهامی عام است نمایندگی های این شرکت در اوزاکای ژاپن و کالیفرنیای آمریکا هستند. استودیو های این کمپانی در مکان هایی از جمله آسیا: هنگ کنگ و اروپا: بریتانیا مستقر هستند و دفتر های این کمپانی در مکان هایی از جمله آلمان و انگلستان است. تا جایی که خبر داریم و آمار موجود است، کارکنان این شرکت حدودا و به صورت تقریبی ۲۶۰۱ نفر هستند. این کمپانی در ۳۰ می ۱۹۷۹ بنیان شده است و در بسیار معروف است. در واقع این کمپانی بیش ترین صاحب پر فروش ترین و بهترین بازی های دنیا است. امیدوارم که این نوشته ها کمک بسیاری به شناخت کمپانی کپکام و همچنین شناخت دیگر بازی های این کمپانی و راههای کشف رموز بازی و از جمله انگشت بریده و دست قطع شده کرده داشته باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =