راهنمای قدم به قدم بازی سرنوشت ۲ (قسمت چهارم)

بازی سرنوشت ۲

اگر شما در بازی سرنوشت ۲ اصلی را بازی کرده اید، احتمالاً فکر می کنید که رد کردن این مرحله خیلی عذاب آور خواهد بود؛ اما نگران نباشید. جیغ زن ها هنوز هم از تعداد زیادی موشک به همراه دارند؛ ولی دیگر بعد از مرگ، با منفجر شدن تبدیل به موشک های حرارت یاب تبدیل نمی شوند. پس تا وقتی که از فاصله مناسب آن ها را نابود کنید، تهدید بزرگی به شمار نمی آیند.

بازی سرنوشت ۲
بازی سرنوشت ۲

راهنمای قدم به قدم بازی سرنوشت ۲ (قسمت چهارم)

روی پل‌ ها و ساختمان های دایره شکلی در Destiny پرسه بزنید که نشانگرتان شما را به سمتشان هدایت می کند، تا این که دقیقاً از پشت دسته‌ای غیر منتظره از هایو سر در بیاورید. آن ها شما را نخواهند دید، چون درگیر جنگ با فالن وندال ها و درگ ها هستند. هیچ کدامشان هم از دیدن شما خوشحال نخواهند شد، پس از گیج بودنشان استفاده کنید و آن ها را از سر راه بردارید.

شما دو مجموعه ستون زرد را در بازی سرنوشت ۲ دنبال می کنید که سمت راست جایی هستند که شما از آن وارد این منطقه‌ باز شدید. امکان دیده نشدن آن ها کم است؛ چون فالن ها و هایو های بیشتری روی پلی کنار آن ها مشغول جنگیدن هستند. قوی ترین ها کاپیتان  هستند که با انرژی تیر و کمان و یک هایوِ جیغ زن محافظت می شوند. مورد دوم همان برجِ مرگ غول پیکر شناور بنفش است که در بالای مرکز پل قرار دارد.

اگر شما در بازی سرنوشت ۲ اصلی را بازی کرده اید، احتمالاً فکر می کنید که رد کردن این مرحله خیلی عذاب آور خواهد بود؛ اما نگران نباشید. جیغ زن ها هنوز هم از تعداد زیادی موشک به همراه دارند؛ ولی دیگر بعد از مرگ، با منفجر شدن تبدیل به موشک های حرارت یاب تبدیل نمی شوند. پس تا وقتی که از فاصله مناسب آن ها را نابود کنید، تهدید بزرگی به شمار نمی آیند.

به محض این که وارد اتاقک در طرف مقابل شدید، به سمت کثافت هایو ها در بازی سرنوشت ۲ روی دیوار بروید. یک هشدار “محدوده خاص” شما را آگاه می کند که قرار است به یک مجادله دیگر میان هایو ها و فالن ها وارد شوید. این مجادله شامل شنک (Shank) های انتحاری منفجر شونده نیز می شود، پس با عجله وارد نشوید.

با احتیاط به سمت جلو حرکت کنید، تا این که به مجموعه ای از صفحه نمایش های کامپیوتر برسید که مشرف به اقیانوس هستند. وقتی آخرین دشمن ها هم از بین رفتند، شما با فعال کردن صفحه نمایش وسطی می توانید قفل در قرمز بزرگی را در طرف راست صفحات باز کنید.

آن نورهای قرمز را می بینید؟ آن ها تله اند. وقتی نزدیک شوید، آن ها کره های چرخنده ای را در هوا پرتاب می کنند که هنگامی که منفجر می شوند، حرکت هر کسی درون آن محدوده را کند می کنند. می توانید با شلیک به آن ها، دورشان کنید تا قبل از شروع کارشان متوقف شوند.

بیشتر شدن کثیفی هایو ها روی دیوار را دنبال کنید و در همین حال یک جفت فالن بی خطری که جلویتان پدیدار می شوند را هم از میان بردارید. وقتی به اتاقی با پنجره های عظیم مشرف به اقیانوس رسیدید، کمی مکث کنید. باز هم تعدادی بیگانه فضایی به همراه تعداد بیشتری شنکِ انتحاری در حال جنگ هستند؛ پس صبر کنید تا خودشان را منفجر کنند؛ یا قبل از کشتن بقیه خودتان کارشان را یک سره کنید.

تله های لیزری بیشتری درون درگاهی اتاق بعدی خواهد بود؛ مثل همان تله های Combustion. می توانید به همان روشی که در (European Dead Zone) از بینشان بردید، آن ها را نابود کنید؛ با شلیک به مرکز یکی از آن ها که باعث انفجار بقیه شود.

در طرف مقابل مین های لیزری، درون سیلندر های سیلو شکل پایین بروید. شما در راهرویی پوشیده از فالن فرود خواهید آمد. این منظقه همچنین دارای آن مین های کند کننده نیز هست. حواستان به دیدن یا شنیدن صدای آن ها باشد زمانی که از زمین بیرون جهند و قبل از منفجر شدنشان به آن ها شلیک کنید.

پل معلق بزرگی در آخر این راهرو ها قرار دارد. این پل باریک است؛ بست های کنارش در بازی سرنوشت ۲ که سازه را سرپا نگه می دارند، پوشش مناسبی ایجاد کرده اند. ممکن است به این پوشش احتیاج پیدا کنید، چون وندال ها تمام طول مسیر روی پل به شما شلیک خواهند کرد. اگر به مشکل برخوردید، سعی کنید یکی از آن ها را از بین ببرید که پشت یک بست قایم شده تا خود را شفا دهد، و این کار را ادامه بدهید تا بتوانید به جلو حرکت کنید.

چند شوالیه، اکولایت و ترال نفرین شده آن طرف پل انتظار شما را می کشند. ترال های نفرید شده از خاندان گرانت های کامیکیزی (Kamikaze Grunts) هستند. سعی کنید به آدم کش های جیغ زن و درخشان کنار همدستانشان شلیک کنید. انفجار های ایجاد شده به همه آسیب خواهد زد، که می تواند هنگام درگیری با یک گروه بزرگ خیلی کمک کننده باشد.

از آن جا مسیر مستقیمی روی یک پل معلق دیگر پیش رویتان هست. با این تفاوت که این بار بست ها با شما یار نیستند. ترال های نفرین شده بیشتری پشت آن ها منتظر هستند که بیرون بپرند و به شما حمله کنند. به جلو حرکت کنید، اما با این قصذ که به محض حمله دشمنان عقب بکشید. سپس انتحاری ها را از فاصله ای که قابل مشاهده هستند نابود کنید. این کار باعث می شود بتوانید بیشتر روی گرانت های هایو معمولی پشت ترال ها تمرکز کنید.

بعد از از بین بردن هایو ها، یک لوله خدمات رسانیِ بلند سمت راست قرار خواهد داشت. شما باید از روی آن به روی کشتی بادبانی روی آب بپرید. اگر برآمدگی لوله، جایی که قبلاً به سازه مقابل متصب بوده بپرید، راهتان نزدیک تر می شود. اگر اعتماد به نفستان پایین است، به طرف سکویی پایینی بروید و به به بالا بپرید.

از جایی که کثافت هایک از همه جا ضخیم تر است داخل شوید. چند لایه تیره و کیکی راه شما را سد کرده اند و مانع کار کردن توربین هایی که زاوالا از شما می خواهد تمیزشان کنید هم شده اند؛ اما به راحتی با مشت زدن و شلیک کردن از بین می روند.

شما سرانجام به یک سکوی باز می رسید. سکو های بسیار کوچک تری که باید از روی آن ها بپرید پایین تر و سمت راست شما در بازی سرنوشت ۲ قرار دارند. هایوهای ولگردی که هنگام انجام این کار به آن ها بر می‌خورید را از بین ببرید. مایع لزج چندش آوری که از تخم های آن ها بیرون می آید شما را به سمت اتاقک دیگری با توربینی دیگر که نیاز به “تمیز شدن” دارد هدایت می کند. به آن شلیک کنید و سپس به عبور از روی سکو ها ادامه بدهید تا از اتاق توربین خارج شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =