بازی فال‌اوت ۴ تلاش می‌کند تا به یک شاهکار نقش آفرینی تبدیل شود

بازی فال‌اوت 4

بازی فال‌اوت ۴ بر آن قرار است تا در زمان و تاریخی حدود اواسط ماه نوامبر یا همان اواسط آبان ماه، برای پیشانه های ایکس باکس ۱ و کامپیوتر های شخصی و همچنین پلی استیشن ۴، به عرضه و ارائه رسد.

بازی فال‌اوت 4
بازی فال‌اوت ۴

بازی فال‌اوت ۴ تلاش می‌کند تا به یک شاهکار نقش آفرینی تبدیل شود

سری مجموعه ها ی ویدئویی مبارزات و نبرد ها ی Fallout 4 در سایت توییتر به عنوان سری و مجموعه ای تعبیه شده است که به واسطه کانال ای زی پلیز ساخته و طراحی گشته و همچنین مبارزات و جنگ آوری ها ی بسیار بزرگی در این بازی Fallout ۴ را به عرضه و نمایش گذاشته است. در طی بروز ترین ویدئو کلیپی که در این کانال یوتیوب به عرضه و نشر رسیده است، کاربران شاهد, مبارزات ۱۰۰ روبات را با ۱۰۰۰ دت کلاو خواهند بود و می توانند که به نظاره بپردازند.

از آن وقت و از آن زمان که بازی فال‌اوت ۴ به نشر و ارائه رسید، به این نکته می توان اشاره کرد که، از آن کار ها یی که هواداران و بازیکنان در این بازی به مراتب بالا و به دفعات زیاد به انجام رسانده اند، ساخت و تدوین و البته تهیه ویدئو کلیپ ها یی از صحنه ها و گیم پلی این بازی در موارد جالب توجه آن، بوده است، که در نهایت این ویدئو ها را در سایت یوتیوب برای دیگر مخاطبان به عرضه و اشتراک می گذاشتند. این کانال ای زی پلیز که اسمش را در بالا آوردیم نیز یکی از همین کانال ها یی به شمار می آید که، از صحنه ها ی این بازی فال اوت ۴ ویدئو کلیپ ها یی را به نمایش می گذارد، اخیرا و به تازگی نیز یک مجموعه ای با نام مبارزات فال اوت ۴ را تدارک دیده و درصفحه یوتیوب خود به عرضه رسانده اند که در طی آن کلیپ ها ی متفاوت و مختلفی را از نبرد ها و جنگ ها ی این بازی تدارک دیده و در این سری مجموعه خود، در کانال مخصوصشان، قرار داه اند. آن دسته از افرادی که علاقه مند به مشاهده و دیدن ویدئو و کلیپ ها ی متفاوتی از این بازی هستند، می توانند که با رجوع به پیج اصلی و رسمی این کانال نام برده در سایت یوتیوب از کلیپ ها ی بسیار جذاب و مهیج تری از سری مجموعه نبرد ها ی فال اوت ۴ لذت برده و به تماشا آنان بپردازند، مبارزاتی از قبیل ۵ بات Annihilator Sentry در برابر ۵۰۰ مینت من، که در این کانال قرار داده شده است.

در جریان خبر ها ی دیگری که از این بازی به دست آمده است، در چند روز اخیر بود که این خبر به اطلاع رسید که در طی بروز ترین و تازه ترین بازی ای که به سبک نقش آفرینی از شرکت بتسدا بوده است، بدون آن که حتی یکی از کارکتر ها ی حاضر در بازی به کشتن برسد، یک شخص بازیکن، توانسته این بازی را به پایان رسانده  و تمام کند. در کنار این خبر، خبری دیگر نیز به گوش رسید که در جریان آن دو تا از خرده فروشان بنام و مشهور گیم و گیم استاپ، برای باری دیگر عنوان محدود و مشخص پیپ بوی از این بازی را برای فروش به عرضه رسانده اند. تمامی آن افرادی که از هواداران و مخاطبان این بازی می باشند، به طور قطع از رادیو دایموند سیتی این بازی مطلع هستند و از آن خبر دارند و این امکان برایشان فراهم است که به این واسطه تمامی موسیقی ها ی موجود در بازی را گوش دهند و برای خود داشته باشند.

بازی فال‌اوت ۴ بر آن قرار است تا در زمان و تاریخی حدود اواسط ماه نوامبر یا همان اواسط آبان ماه، برای پیشانه ها ی ایکس باکس ۱ و کامپیوتر ها ی شخصی و همچنین پلی استیشن ۴، به عرضه و ارائه  رسد و همچنین این پوئن مثبت را به خود اختصاص دهد که نظرات بسیار خوبی را چه از جانب بازیکنان و طرفداران و چه از جانب منتقدان، کسب کرده و به خود اختصاص داده است. باید اشاره کرد که این بازی عنوان بهترین بازی سال و البته شرکت سازنده آن یعنی بتسدا نیز عنوان بهترین استودئو سال را به خود اختصاص داده اند.

بازی فال‌اوت 4
بازی فال‌اوت ۴

یکی از منتقدان ایرانی، آقای افشین پیروزی در رابطه با این بازی Fallout 4 این گونه آورده است که :

” این بازی Fallout 4 به درستی در مرحله ای قرار دارد که می تواند به سرعت به یک شاهکار و یک اثر عالی و بدون هیچ کم و کاست و هیچ نقصی تبدیل شود. استودئو سازنده این بازی، بتسدا،  اگر تنها اندکی به بخش ها ی گرافیکی و جزئیات موجود در آن توجه بیشتری نشان می داد و تمرکز بیشتری را برای آن به خرج می رساند، هیچ موضوع و هیچ عنوان دیگری جلودار آن نبود که این بازی نتواند بالاترین و بیشترین نمره ممکن را به خود اختصاص دهد. این بازی فال اوت ۴ را می توان یکی از کامل ترین و بهترین بازی ها یی به شمار آورد که در این حال حاضر شاهد عرضه و انتشارش هستیم و بازی بازان و گیمر ها و همچنین آن دسته از طرفدارانی که به سبک نقش آفرینی در بازی ها علاقه دارند، این امکان برایشان فراهم آمده است که تا مدت ها ی زیاد و تایم های طولانی از تجربه و پرداختن به این بازی لذت ببرند و در دنیای آن بازی غرق شوند. “

با توجه به تمام این سخنان و بررسی هایی که از بازی فال‌اوت ۴ به عمل آوردیم، در نهایت این موضوع را می توان عنوان کرد که، اگر این استودیو و این کمپانی بخواهند که بازی ای بی نقص و به یاد ماندنی ای را از خود بر جای بگذارند، می توانند که بعد از ارائه و عرضه بازی در طی آپدیت ها و در جریان بروزرسانی هایی این اشکالات بسیار جزئی و ریز را از بازی خود رفع کرده و برای رسیدن این بازی به بالا ترین نقطه اوج خود، این مشکلات را بر طرف نمایند. اما باید دید که نظر و عقیده استودیو بتسدا در این خصوص به چه صورت می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شانزده =