تریلرهای جدید بازی فوق العاده Resident Evil 7

بازی فوق العاده Resident Evil 7

بازی فوق العاده Resident Evil 7 یک بازی ویدوئویی اکشن و ترس ناک است. از استودیو سازنده این بازی به استودیو کپ کام می توان اشاره کرد و اولین نسخه این بازی در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. این بازی طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است مخصوصا نخستین بازی این مجموعه را اکثر بازیکنان و بازی بازان پسندید ند و از آن به عنوان یک بازی خوب یاد می کنند این بازی تجربه خوبی را برای بازیکنان و کاربران به وجود آورد.

بازی فوق العاده Resident Evil 7
بازی فوق العاده Resident Evil 7

بازی فوق العاده Resident Evil 7 یک بازی ویدوئویی اکشن و ترسناک است. از استودیو سازنده این بازی به استودیو کپ کام می توان اشاره کرد و اولین نسخه این بازی در سال ۱۹۹۶ منتشر شد. این بازی طرفداران بسیاری به خود اختصاص داده است مخصوصا نخستین بازی این مجموعه را اکثر بازیکنان و بازی بازان پسندید ند و از آن به عنوان یک بازی خوب یاد می کنند این بازی تجربه خوبی را برای بازیکنان و کاربران به وجود آورد.

استودیو کپ کام سازنده این بازی اکشن و ترسناک است همجنین  شینجی میکامی کارگران این مجموعه می باشد که زحمات بسیار زیادی برای این بازی کشیده است. این بازی برای پلی استیشن، مایکروسافت ویندوز، پی اس ان، گیم کیوب، سگا سترن و نینتدو دی اس قابل دسترس است. هنوز امکان بازی به صورت گروهی و چند نفره برای این بازی فراهم نشده است و این بازی فقط به صورت تک نفره امکان بازی را برای بازیکنان و کاربران فراهم کرده است.

از شخصیت های قابل کنترل این بازی به کریس ردفیلد، جیل ولنتاین، بری بارتون و ربکا چمبرز می توان اشاره نمود هم چنین شخصیت هایی از قبیل آلبرت وسکر، جوزف فراست، انریکو مارینی، ریچارد آیکن و کنث جی سو لیوان می توان اشاره نمود البته این شخصیت ها توسط گیمر قابل کنترل نیستند و مرده اند ولی نقش بسیار مهمی در بازی دارند.

کنزو سوجیموتو در ۳۰ می ۱۹۷۹ کار خود را در ژاپن شروع کرد و تا سال ۱۹۸۳ فراز و فرودهای بسیاری را طی نمود و در همان سال شرکت Capluse computer را تاسیس نمود که بعد ها به capcom معروف گردید.

در تولید بازی های کامپیوتری هم ناکامی های بسیاری داشت اما بر درستی راه پیشرو ایمان داشت، به راه خود ادامه داد تا سال ۱۹۹۵ که با ظهور پلی استیشن ها دوره طلایی کپ کام آغاز گردید و از ساخت بازی های پلی استیشن ها سود بسیار برد. زمانی که در هر خیابانی یک گیم نت بود و بعد ها با پیشرفت تکنولوژی پلی استیشن در هر خانه ای، این بازی ها در آن زمان تنها وسیله سرگرم  کننده برای همه اقشار مردم بود.

اما از آنجا که پیشرفت تکنولوژی در جهان سرعتی فوق نور دارد، بازی سازان این شرکت نیز به این دوران دل نبستند و سری Resident Evil را به بازار عرضه نمودند با بازی های متنوع و هیجان ا نگیز وارد میدان شدند و تجربه های خوبی را برای بازیکنان و بازی بازان به وجود آورد.

اما همین  طور که پیش می رفتند گاهی از نظرات کاربران و خواسته  های آنان غافل بوده و گاهی نگاه سنتی کاربران را مد نظر قرار می دادند و این امر دره  ها و قله های بسیاری را در سوابق کاری آنان ثبت نموده است. رویکرد resident Evil 7 یک نگاه نزدیک به تصورات است و این سری بازی بیشتر به بررسی جزئیات موارد در قالب پازل های وحشت می پردازد.

کمپانی کپ کام در ۵ بهمن ۱۳۹۵ سری هفتم از بازی های resident Evil 7 با نامی A closer look سازگار با پلت فرمهای Pc ،ps4 ،xbox one را به بازار عرضه نمود. محور اصلی این بازی باز کردن اشیا از طریق بررسی، حرکت و دوران آن ها است. همه حرکات و تعاملات گیمر در گمیر پلی انجام می گردد.

بازی فوق العاده Resident Evil 7
بازی فوق العاده Resident Evil 7

از آن جا که وحشت، ترس و هیجان ویژگی های منحصربه  فرد و دوست  داشتنی برای کاربران این سری بازی  ها می باشد و از تجربه این موارد لذت می برند و لحظات دوست داشتنی برایشان فراهم می شود. A closer look هم خارج از خط  مشی کمپانی کپ کام نبوده و در هر لحظه از این بازی گیمر با یک اتفاق تازه و غیر قابل پیش بینی مواجه می شود که رسیدن به هدف که همان باز کردن اشیا و شناسایی ناشناخته هاست را سخت و هیجان  انگیز و ترغیب کننده برای ادامه بازی می نماید.

امکان انجام این بازی های با هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR نیز می  باشد که یک سال در انحصار هد ست سونی می  باشد. بازی imagination که سری هشتم از سری بازی های resident Evil 7 است. بازی تصورات است و سعی در حل معما با استفاده از سایه و نور دارد.

سایه، تاریکی، اشباح همه موضوعاتی هستند که محیطی ترسناک را ایجاد کرده و سبب شده بازیکنان و کاربران زیادی در گیر این بازی شوند و ضربان قلب را شدید تر می کنند. وقتی این شرایط در محیطی ایجاد گردد که مغز تشخیص دهد که همه  چیز از قبل پیش بینی شده و خطری او را تهدید نمی کند این ترس تبدیل به هیجان لذت  بخش و ترغیب  کننده برای ادامه  بازی می گردد.  بخصوص که همراه با شخصیت  های جذاب و مورد پسند گیمر باشد. کپ کام هم با علم به این موضوع بازی جذاب imagination طراحی، اجرا و به بازار عرضه نمود که مورد استقبال دنبال کنندگان بازی  های سری Resident قرارگرفته است.

در یک کلام بازی های سری resident Evil 7 چشم، ذهن و تخیل هر انسانی را باز می کند. شرکت کاپ کام یکی از شرکت های معروف در زمینه تولید های بازی های را یانه ای می باشد از بازی های تولید شده توسط این شرکت به رزیدنت اویل، دویل می کرای، مبارزان خیابانی و انیموشا می توان اشاره نمود. دفتر مرکزی این استودیو در اوساکا زاپن است  این کمپانی در سال ۱۹۷۹ بنا شده است.

در آخر باید بیان کنم که این استودیو بسیار پر تجربه است و سبب شده افراد زیادی با بازی های این استودیو خاطره دارند از یکی از بهترین بازی های این مجموعه به بازی Resident Evil 7 می توان اشاره نمود. این بازی با ایجاد ترس و وحشت در وجود بازیکنان و کاربران یک تجربه عالی را به وجود آورده است

تریلر هفتم این بازی با نام A closer look به پازل های بازی اشاره می کند در واقع شخصیت اصلی این بازی یک جعبه برداشته و در حال پیدا کردن قسمت جفت آن جعبه می باشد هم چنین  تریلر هشتم از همین مجموعه با نام  Imagination منتشر شده است. افراد زیادی این بازی را تجربه کرده اند و از بازی بسیار راضی بوده اند به شما هم تجربه این بازی را پیشنهاد می کنم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یک =