بلاگ

معرفی و بررسی بازی لوتی ها بازی ای ایرانی و اندرویدی

بازی لوتی ها

در بازی لوتی ها شما با تعدادی دشمن روبه رو می شوید که می توانید برای دفاع از خود از انواع ضربه ها، کتک کاری ها و حتی از چاقو کمک بگیرید.

بازی لوتی ها

بازی لوتی ها

معرفی و بررسی بازی لوتی ها بازی ای ایرانی و اندرویدی

هنگام ساخت گیم های اندورویدی می توان گفت که معمولاً اجرای هر ایده ای ممکن است. همین امر سبب شده است تا در بازی های متناسب با اسمارت فون ها از تنوع زیادی آن هم با سبک های گوناگون برخوردار باشیم. تنوع موجود موجب گردیده که هر کاربری در سنین مختلف بتواند بازی های متناسب با علایق خود را پیدا کند.
در بین بازی های مختلف بعضی از آنها به خاطر اینکه ریشه در فرهنگ و قومیت های مختلف دارند قطعاً علاقه مندان زیادی را به خود جذب می کند، زیرا چنین بازی هایی محبوبیت خاصی دارند و بدون تردید می توان گفت که همه گیمرها به بازی هایی متناسب با فرهنگ شهر و دیار خود علاقه مند هستند و دوست دارند بازی های این چنینی را تجربه کنند.
در سوابق اخیر برنامه های ایرانی سازندگان و آنهایی که در توسعه و رشد بازی ها مشغول به فعالیت هستند اهیمیت این موضوع را خیلی خوب درک کرده اند. بازی مهیج لوتی ها را هم می توان از این دسته برنامه ها دانست. نام لوتی ها همچون خیلی از بازی های ایرانی به جنگ بین افراد شرور پرداخته که الهام گرفته از بازی های خاطره انگیز شرکت Sega می باشد و هدفش دادن تجربه ای جدید به کاربران می باشد.
این بازی کاربران را به یاد بازی پر خاطره و دوست داشتنی Beat’em Up می اندازد که سبک آن آشوب و ازدحام در شهر است. در این بازی شما با تعدادی دشمن روبه رو می شوید که می توانید برای دفاع از خود از انواع ضربه ها، کتک کاری ها و حتی از چاقو کمک بگیرید. یکی از ویژگی های خیلی برجسته ی بازی لوتی ها که نظر بازیکنان را به خود جلب کرده است همین جو ایرانی است که باعث می شود یادآور اتفاقات و آشوب های دوران پیش از انقلاب باشد.
این بازی توانایی های بسیار زیادی دارد که بهتر است پیش از هر چیزی این را بدانید که در بازی مهیج لوتی از طریق ساخت یک اکانت در کنار سکه هایی که دریافت می کنید امکان رقابت با افراد دیگر را هم برای شما میسر می کند. در این قسمت با توجه به نوع محله و تعداد افرادی که در آنجا هستند امتیازها دسته بندی شده است. روش امتیاز گرفتن در این جا بر طبق زمان و دشمنانی است که نابود کرده اید. امتیازها معمولاً به شکل عدد، سکه و یا ستاره هایی است که به بازیکن داده می شود.
باید بدانید برای اینکه به مرحله ی بالاتر صعود کنید باید به اندازه ی کافی امتیاز داشته باشید، که همین امر سبب می گردد بازیکنان برای ادامه ی بازی بیشتر ترغیب شوند. آغاز بازی بدین صورت است که با زدن بزن بریم سپس با انتخاب نوع مرحله نسبت به خرید ابزارهایی که لازم دارید آن هم از طریق سکه های موجود اقدام می کنید. در بازی لوتی ها شما شاهد سلاح های متنوع و قدرت های بسیار و همچنینی جلوه های بصری گوناگونی هستید که باعث شده است بازی از حالت سادگی بیرون بیاید.
حتی در این بازی امکان شخصی سازی توسط کاربر هم وجود دارد یعنی شما قادر هستید محیط و ظاهر بازی و شخصیت های بازی را بر اساس علایق و سلیقه ی خود عوض کنید. برای انجام چنین کاری می توانید به بخش پروفایل بازی رجوع کنید. اگر هم مایل هستید تمام این تغییرات را یبکاره اعمال کنید از قسمت منو مغازه را انتخاب کنید و وارد شوید.
از دیگر امکانات و توانایی های اجرایی این بازی انجام مأموریت های گوناگونی است که می توان به این شیوه سکه های مجانی دریافت کرد. این ها همه در بازیکن انگیزه ایجاد می کند تا بازی را مرحله به مرحله جلو ببرد و او را ساعت ها درگیر بازی لوتی ها کند. کنترل و هدایت لوتی ها در بازی خیلی آسان است یعنی تنها از طریق لمس قسمت چپ در صفحه ی بازی می توان به جهت های گوناگون حرکت کرد و اعمال ضربات به دشمنان هم از طریق قسمت راست امکان پذیر است. سیستم بسیار ساده کنترلی این بازی باعث شده تا همه نوع کاربری بتواند با آن ارتباط برقرار کند ولی لازم به ذکر است که مراحل بالاتر بازی لوتی ها به مراتب سخت می شود.
در این بازی از هوش مصنوعی خوبی استفاده شده است که می توان مهارت بازیکنان را از این طریق تشخیص داد. در بازی لوتی ها شاهد شصت مرحله هستیم که در هر مرحله بازی برای نابود کردن دشمنان زمان خیلی کم در اختیار داریم به همین منظور باید سعی کنید از آخرین حد قدرت خود استفاده کنید. در آخر هر قسمت با یک غولی مواجه می شوید که آبجکت هایی با توانایی ها و شخصیت های جذاب می باشند.
از موارد دیگر بازی لوتی ها اکشن که او را بسیار مهیج کرده است تنوع در دشمنان و ارائه ابزارها برای کمک در حین مبارزه می باشد. بهتر بود از ایده های بیشتری در ساخت این بازی استفاده می شد. اما ویژگی های خوب بازی لوتی ها به حدی است که می توان از ضعف ها و کمبودهای اندک این بازی چشم پوشی کرد. بازی لوتی ها در نوع خود یک بازی بسیار عالی می باشد طوریکه علاقه مندان به این بازی منتظر نسخه ی بعدی آن هستند.
کاربران می توانند بازی مهیج لوتی را بدون پرداخت هزینه از طریق فروشگاه های مختلف بازی تهیه کنند. حال اگر دنبال پیشرفت در بازی لوتی ها و کسب رتبه ی یک در جدول امتیاز بندی هستید لازم است سکه داشته باشید که پیشنهاد می شود با توجه به پایین بودن قیمت آنها بسته های مورد نظر را خریداری کنید.
در بررسی گرافیک این بازی می توان گفت که موضوع بازی و نوع گرافیک مورد استفاده بسیار با هم تناسب دارد. از نقات مثبت و ویژه ی گرافیک بازی می توان به نوع رنگ و زنده بودن آنها و همچنین یک دست بودن و تناسب تمام آیتم ها با هم اشاره کرد که حس بسیار خوبی را در بازیکن ایجاد می کند. جلوه های سمعی بصری بسیار خلاقانه ی به کار رفته باعث جذابیت بازی لوتی ها شده است.

بازی لوتی ها

بازی لوتی ها

در قسمت اصلی این بازی آیتم های گوناگونی وجود دارد که به لحاظ گرافیک قوی برنامه طراحی بسیار خوبی دارد. طراحی ماهرانه آیتم ها در کنار انمیشن ها و افکت های ویژه ی سمعی بصری موجب گردیده است که این بازی بسیار مورد پسند بازیکن واقع شود. یک نکته ی دیگر از بازی که بسیار آن را جذاب کرده است استفاه از صحبت ها و الفاظ فان می باشد که همین جنبه ی فان بازی توانسته است نظر بازیکنان را جلب کرده و آنها را راضی نگه دارد. از این جهت هیچ گونه نقصی در بازی نمی توان دید و حتی می توان آن را یک بازی ماهرانه قلم زد.
از خصوصیات دیگر بازی لوتی ها سوئیج آسان و راحت بین قسمت های مختلف می باشد، که علت آن رعایت تمام تکنیک و قوانین لازم است. از این لحاظ هم باید بدانید که در بازی لوتی ها هیچ ضعف آنچنانی وجود ندارد با اینکه در موارد جزئی سازنده آن می توانست بهتر عمل کند.
با توجه به تمام موارد ذکر شده از لحاظ گرافیکی، خصوصیت گیم پلی و قیمت بازی این محصول توانسته است از پنج امتیاز عدد پنج را به خود اختصاص دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + چهار =