بازی لگو در مرورگر کروم

بازی لگو در مرورگر کروم

بازی لگو در مرورگر کروم

بازی لگو در مرورگر کروم

  طراحی و تولید انواع سخت‌افزار و نرم‌افزار کاربردی و شگفت‌انگیز در صنعت بازی‌های رایانه‌ای توانسته تا هر روز بیش از روز قبل کاربران و مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند.
وجود داستان‌های هیجان‌انگیز معمایی و استراتژیک در بعد نرم‌افزاری و وجود ابزارهای مختلف با تکنولوژی روز دنیا هم‌چون دوربین‌های مدرن و دسته‌های بازی پیشرفته در قسمت سخت‌افزاری سبب شده تا همه روزه مشتاقان این صنعت هم در قسمت کاربران آن و هم در قسمت تولیدکنندگان آن بـیـشـتـر شـود.
هـم اکـنـون سـرمـایـه‌گـذاری‌هـای بـسـیـار بـزرگـی تـوسـط شرکت‌های ابـرقـدرت دنـیـا در ایـن حـوزه انـجـام شـده اسـت کـه در تـلاش هـسـتـنـد تـا بـا مـهـارت‌های کاربردی خـود در ایــن عـرصه بر رقـبـای خود پیروز شوند.

بازی لگو در مرورگر کروم
بازی لگو در مرورگر کروم

گوگل، سونی و مایکروسافت تنها گوشه‌ای از هنرنمایی ابرقدرت‌های بزرگ دنیا در این صنعت پرطرفدار و خاص می‌باشد. به علت وجود مشکلات زیاد در تولیدات سخت‌ افزاری و نرم‌افزاری بازی‌های رایانه‌ای، هم اکنون سازندگان بزرگ در این عرصه دارای یک هدف واحد هستند که هر کدام بطور پنهانی و در آزمایشگاه‌های پیشرفته خود تحت نظر کارشناسان مجرب در نظر دارند تا بازی‌های تحت فضای مجازی و اینترنت را جایگزین سخت‌افزار موجود در دنیا کنند.
این عمل می‌تواند مزیت‌های بسیار زیادی هم برای کاربران و هم برای تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای داشته باشد. عدم نیاز به فضاهای بسیار زیاد برای استفاده از بازی‌های مورد علاقه کاربران و هم‌چنین سیستم‌ های سخت‌ افزاری متنوع که باید بطور مداوم توسعه پیدا کنند در این صنعت از بین می‌روند و به سادگی و با دسترسی بالا هم برای کاربران و هم تولیدکنندگان، نسخه‌های کامل هم در حوزه نرم‌افزار و هم سخت‌ افزار در این مدل بازی‌ها بروزرسانی می‌شود.
نوع دیگر بازی‌های رایانه‌ای که با تفاوت نسبتا قابل قبولی به نوع اول مطرح شده و آن هم تحت اینترنت انجام می‌شود، بازی‌های اجرا شونده تحت مرورگرها می‌باشند. این بازی‌ها که اهدافی کاملا متفاوت با بازی‌های رایانه‌ای مخصوص سرگرمی کاربران را دارند، امروزه از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند. بازی‌های رایانه‌ای که تحت کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های بازی پیشرفته قابل اجرا هستند دارای کیفیتی وصف‌نشدنی و موضوعات داستانی بسیار متنوع و خاص هستند که مدت‌ها می‌توانند کاربران و مخاطبان بازی‌های رایانه‌ای را به خود جذب کنند.
اما در طرف مقابل، بازی‌های تحت مرورگرها کاملا با اهداف دیگری ساخته و مورد استفاده قرار می‌گیرند. این بازی‌ها معمولا سبک بوده و کیفیت چندانی ندارند. در ساخت این بازی‌ها از داستان خاص ادامه‌دار استفاده نمی‌شود. این بازی‌ها قصد دارند تا در مدت زمان محدودی موجب استراحت شما شوند. احتمالا همه شما با موضوع قطع اینترنت آشنا هستید و معمولا در آن هنگام بسیار ناراحت می‌شوید.

بازی لگو در مرورگر کروم
بازی لگو در مرورگر کروم

تنها چیزی که می‌تواند مجددا شما را پرانرژی نگه دارد، انجام یک بازی ساده مثل بازی دایناسوری است که تنها در نظر دارد از روی موانع عبور کند و شب و روز شدن هوا با تغییر سرعت بازی، تنها المان‌های تعبیه شده برای پیشرفت در بازی است. بازی دیگری که جدیدا در کروم مورد استفاده قرار گرفته است بازی لگو می‌باشد که بسیار پرطرفدار است. این بازی زیبا که در Build With Chrome ایجاد شده است نیز در این دسته بازی‌ها قرار می‌گیرد.
داستان این بازی ساده از این قرار است که با بلوک‌های تعبیه شده در بازی، شما باید با فکر کردن شکل دلخواه خود را ایجاد کنید. هر انسانی با طرز تفکر خاص خود می‌تواند چیزهای جدیدی ایجاد کند که به عنوان یک تمرین برای تقویت مغز انسان و بخصوص کودکان می‌تواند بسیار جذاب و کاربردی باشد. همکاری بین شرکت‌های بزرگ دنیا برای ایجاد چنین حرکات خلاقانه‌ای می‌تواند بسیار مناسب و مخاطب‌پسند باشد.
مثلا شرکت گوکل برای ایجاد این بازی بر روی مرورگر خود می‌تواند در لحظات خستگی کاربرانش، این بازی زیبا را به آن‌ها هدیه دهد که البته این کار با مشارکت شرکت بازی لگو صورت می‌گیرد. جنبه‌های تبلیغاتی در این بازی‌ها معمولا از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که استفاده از چنین بسترهایی برای جذب مخاطب، استفاده از زمان‌های مرده و غیر قابل استفاده می‌باشد که شرکت‌های بزرگ و مطرح دنیا با نبوغ خود از آن استفاده کرده و در جهت حرکات منفعت‌طلبانه خود گام‌های بزرگتری را برمی‌دارند.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : مرورگر کروم
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − شانزده =