معرفی بازی موتوری و بازگشت به دهه ۶۰ با موتور گازی

بازی موتوری

 همچنین میتوانید در قسمت یک بازی موتوری مسابقه نیز بدهید و برنده شود مسابقه در موتوری اینقدر حال می دهد که هر گیمر موبایلی باید این مسابقه های جذاب را امتحان کند .

بازی موتوری
بازی موتوری

معرفی بازی موبایل (( موتوری )) بازگشت به دهه ۶۰ با موتور گازی

بازی موتوری توسط کمپانی بازی ساز معروف گلیم گیمز ساخته شده است این بازی بسیار پر طرفدار و مورد دانلود واقع شده است .

این بازی دارای سه قسمت به نام موتوری ، موتوری ۲ و موتوری : فرار بزرگ است .

البته موتوری قسمت ۲ توسط کمپانی هی تاکسی ساخته شده است .

مطمئنا خیلی از گیمر های موبایلی طرفدار پر و پا قرص بازی موتوری هست . البته باید با قاطعیت بگم که این بازی یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی های موبایلی است .

سری اول :

داستان بازی در سری اول از این قرار است که باید پول در بیاری و توی شهر بچرخی و گاهی هم مردم آزاری کنی که البته این قسمت دارای بخش داستانی نیست و میتوانی هر کاری که دوست داری انجام بدی .

سری دوم :

همچنین داستان قسمت دوم نیز از این قرار است که کاراکتر قصه ما عاشق ی دختری میشه که اسم باباش مش رحیم است خلاصه مش رحیم به آقای موتوری میگه که باید با مادرت بیای خواستگاری اونم مجبور میشه چهار تا شهرو بگذرانید و مادر شو بیاره خواستگاری که در طول این سفر با افراد زیادی آشنا میشه مثلا با یک مهندس آشنا میشه که تو جاده دنبال بنزین میگرده و موتوری سوار اش میکنه و تا پمپ بنزین می رسوند اش آخرش هم که مادر شو میاره مش رحیم میگه باید پول در بیاری و اونم مجبور میشه بره سری بعد بیاد .

سری سوم :

سری سوم ادامه داستان همون سری دوم است موتوری برای بار دوم میره خواستگاری دختر مش رحیم مش رحیم هم بهش میگه که باید خونه بخری و در آمدت بره بالا مادر کاراکتر ما هم میگه چند روز دیگه میره پیش دایی تو مغازه داییش کار کنه در صورتی که داییش تو زندان توی ی شهر دیگه است پس موتوری راه میوفته بره تا دایی شو به تهران بیاره و سر راه هم باید چند تا کار انجام بده مثلا امانتی دایی شو از دوست داییش شاپور بگیره و به داییش بده .

خلاصه این بازی یکی از باحال ترین و جذاب ترین بازی ها در سبک قدیمی و داستانی است .

از کار هایی که میتوان در این بازی انجام داد از جمله تعویض ابر ، سبیل ، لباس و موتور است .

فکر کنید دوران قدیمی هستید و میتوانید به خواستگاری یک فرد بروید چند تا داستان انجام دهید دنبال دایی و مادرت بروی و به ژاپن بری و دور دنیا را بگردی .

همچنین از جالب ترین و جذاب ترین کار هایی که میتوان در بازی موتوری انجام داد انجام ماموریت های جذاب و خفن است .

همچنین اگر دنبال شیطنت و سرکار گذاشتن مردم هستید میتوانید با ویراژ دادن توی شهر و خطی که مردم در ان مشغول پیاده روی هستند مردم را اذیت کنید و آنها را سرکار بگذارید .  مثلا اگه سر به سر پیرمرد توی داستان بگذارید عصایش را به سمت شما پرت میکند که این کار باعث باختن شما می شود یا مثلا جاهل که نام یکی از شخصیت های بازی است اگر سر به سر ان بگزارید او دنبال تان میکند و با اردنگی شما و موتور تان را با ان سر دنیا پرت می کند .

یکی از نکته هایی که در قسمت اول این بازی است و بسیار باحال و خنده دار است وجود آگهی ترحیم بعد از تصادف است که علت آگهی ما را به شکل خنده داری میزند و زمان مراسم ما و مکان ان را می گوید .

همچنین می توانید وقتی که وارد هر سه قسمت از بازی میشوید برای خو نام انتخاب کنید و چه قدر خوب تر که متناسب با حال و هوای بازی اسم تان را انتخاب کنید مثلا یک اسم ژیگول قدیمی البته این بستگی به شما هم دارد میتوانید با بستگی به علاقه خود هم اسم تان را انتخاب کنید مثلا یک اسم با کلاس .

بازی موتوری
بازی موتوری

اول بازی هم که وارد می شود می توانید جنسیت خود در بازی را انتخاب کنید تا بستگی به ان قیافه تان را تنظیم کنید .

همچنین گیمر های PC  هم می تواند قسمت دوم این بازی جذاب که موتوری به ژاپن می رود را روی پلتفرم PC خود نصب کنند .

 همچنین میتوانید در قسمت یک موتوری مسابقه نیز بدهید و برنده شود مسابقه در موتوری اینقدر حال می دهد که هر گیمر موبایلی باید  این مسابقه های جذاب را امتحان کند .

البته در اول بازی هم موتور های شما در سبک قدیمی و گازی هستند اما بازی که به تدریج به رو به جلو می رود موتور های شما به هیوسانگ و آپاچی تغییر می کند که مسابقه دادن با آنها خیلی باحال می شود و خیلی کیف می دهد .

فکر کنید هر روز بسیاری از وقت خود را بگزارید روی بازی کردن یک بازی در سبک دویدن بی پایان و اسکرول و این خیلی به شما حال میده اگر حتی دو دقیقه با این بازی کنید حال و هوای تان عوض

می شود .

می توانید کلی در خیابان های قدیمی تهران ویراژ دهید و از موانع و ماشین ها مویی رد و لایی رد کنید که این کار به شما پول نیز می دهد

و همراه با این کار دیالوگ های بسیار جذابی گفته می شود مانند : ی مویی دیگه رد کنم مرحله بعدم یا مثلا موقعی که تصادف می کنیم میگه اخ پانک راستم پاره شد که این دیالوگ ها همراه با بازی بسیار جذاب بنظر می رسد .

البته یکی از ایراد هایی که این سری از مجموعه بزرگ موتوری دارد این است که مسافتی که بین شهر ها میرویم خیلی زیاد است و پول خرید ایتیم هایی مانند جلو انداختن به اندازه ۱۰ کیلومتر خیلی زیاد است به عنوان مثال باید خیلی مویی رد کنیم تا ۱۵۰۰ تا پول جمع کنیم و این ایتیم رو بخریم .

همچنین یکی از بهترین ویژگی هایی که این بازی دارد وجود انگ های قدیمی و قشنگ ان زمان است مثل آهنگ های عباس قادری یا حمیرا یکی از انگ هایی که دارد انگ جاده شمال حمیرا است .  

 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + یک =