معرفی بازی های پرفروش کمپانی آمازون و توضیحاتی در مورد آنها

بازی های پرفروش کمپانی آمازون

کمپانی آمازون لیستی از بازی های خود را که در سال ۲۰۱۷ به عنوان پرفروش ترین بازی ها شناخته شده اند منتشر کرد که در این لیست مشخص شد بازی Super Mario Odyssey و Zelda: Breath of the Wild  رتبه اول تا سوم را در این لیست به خود اختصاص دادند.

"<yoastmark

اخباری که از سایت آمازون نسبت به این بازی منتشر شده لیستی از بازی های پرفروش و آیتم های مربوط به این بازی که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده اند را عنوان کرده است. در قسمت بازی های ویدیویی بازی های پرفروشی نیز وجود دارد، سه بازی انحصاری نینتندو سوییچ رده اول تا سوم را توانسته از آن خود کند.

توضیحی در مورد بازی های پرفروش کمپانی آمازون

بازی Super Mario Odyssey و بازی Mario Kart 8 Deluxe و بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild نمونه ای از بازی هایی هستند که رتبه یک تا سه لیست بازی های پر فروش کمپانی آمازون را به خود اختصاص داده­اند.

کمپانی آمازون لیستی از بازی های پرفروش و متفاوت خود را در فروشگاه آنلاین خود قرار داده که می توان این بازی ها را با قیمت مناسبی  و یا رایگان خریداری کرد و بر روی دستگاه های بازی پلی استیشن، پی اس۴، پی سی و ایکس باکس وان بازی را اجرا کرد، که این نسخه از بازی رتبه یک تا دو را از آن خود نموده است. کمپانی آمازون برای محبوبیت بیشتر در بین کاربران خود کارت هایی را ارائه داده که برای تمامی پلتفرم ها قابل نصب و اجرا است و کاربر می تواند با استفاده از این کارت ها محصولات مورد نظر خود را تهیه و خریداری نمایند.

کمپانی آمازون محصولاتش را به گونه ای عرضه کرده که نسخه های این بازی ها بر روی تمامی دستگاه ها و پلتفرم ها قابل استفاده و اجرا می باشد.

 از جمله ببازی های پرفروش کمپانی آمازون ماریو جزو دسته بازی هایی است که برای همه کاربران جذابیت خاصی دارد و ماریو در این بازی باید برای پیدا کردن قارچ جان خود تلاش و برای زنده ماندن باید از موانع عبور کند که بتواند مراحل را یکی پس از دیگری طی کند. کمپانی آمازون ابتدا این بازی را برای دستگاه های پلی استیشن سری اول و آتاری ها ساخت که با توجه به علاقه و محبوبیت این بازی در بین کاربران به بازسازی بازی پرداخت؛ به شکلی که این بازی به دیگر دستگاه های بازی منتقل داده شد. زمانی که این بازی در صنعت گیم وارد شد گیمرها استقبال زیادی را از بازی ماریو و سری بازی های کمپانی آمازون داشتند.

لیستی از بازی های پرفروش کمپانی آمازون در سال ۲۰۱۷ که منتشر شدند عبارتند از؛

 • Super Mario Odyssey
 • Mario Kart 8 Deluxe
 • Horizon Zero Dawn
 • Call of Duty: WWII پلی استیشن ۴
 • Splatoon 2
 • Pokémon Ultra Sun
 • Pokémon Ultra Moon
 • The Legend of Zelda: Breath of the Wild نینتندو سویچ

 

لیستی از بازی های پرفروش کمپانی آمازون که در سال ۲۰۱۷ منتشر شدند عبارتند از؛

 • کارت های فروش بازی
 • Super Mario Odyssey
 • اشتراک یک ساله از فروشگاه پلی استیشن پلاس
 • Mario Kart 8 Deluxe
 • اشتراک یک ماهه
 • کنترلر ایکس باکس وان

از دسته بازی های پرفروش کمپانی آمازون می توان به بازی ماریو و Zelda اشاره داشت که جزو محبوب ترین بازی های این کمپانی به شمار می روند، به خصوص برای کاربران دهه ۶۰ و ۷۰ بسیار جذاب هستند. این بازی ها در ابتدا یک نسخه داشتند و آن نسخه از بازی بر روی پلی استیشن ۱ فعال بود و این کمپانی پس از دیدن این حجم از فروش بازی در همان ابتدا تصمیم به بازسازی نسخه اولیه گرفت و بازی را به کنسول های دیگر بازی از جمله ایکس باکس وان، پلی استیشن یک، دو، سه و پی اس ۴ و … منتقل کردند.

به گونه ای که کاربران می توانستند بازی ها را به صورت آنلاین و یا از فروشگاه های پلی استیشن تهیه و نصب نمایند، و یا در قسمت کتابخانه بازی­های پلی استیشن این بازی را ذخیره کنند. بعد از منتقل کردن بازیهای آمازون به کنسول های بازی دیگر نیز با فروش خوبی رو به رو شدند و همان جذابیت و متفاوت بودن بازی ها را به همراه داشتند و تنها تفاوتی که در این کنسول ها وجود دارد، افزایش قسمت های دیگری به این مجموعه از بازی ها می باشد.

"<yoastmark

کمپانی آمازون بازی های فراوانی دارد که در سال ۲۰۱۷ منتشر شده اند و جزو بازی های پرفروش به حساب می آیند. این دو بازی نامبرده از سری محصولات آمازون جزو بازی های محبوب در رده سنی دهه ۶۰ و ۷۰ می­باشد که دارای جذابیت و محبوبیت بسیاری در بین کاربرانشان است. این بازی ها یکی از بازی های متفاوت و دارای گرافیک بالا می باشند.

بازی های پرفروش کمپانی آمازون فروش خوبی را به همراه داشتن به خصوص این دو بازی نامبرده که از پرفروش ترین بازی های کمپانی آمازون هستند. تمامی کنسول های بازی قابلیت پشتیبانی از این دو بازی را دارند، شما می توانید برای خریداری محصولات کمپانی آمازون از کارت های ارائه شده توسط این کمپانی به عنوان کارت های تخفیف دار استفاده کنید.

محتوای این دو بازی نسبت به دیگر محصولات کمپانی آمازون متفاوت و دوست داشتنی تر است. کمپانی آمازون مدت زمان زیادی است که به ارائه بازی های مختلف در عرصه گیم مشغول می باشد که تا به امروز در این زمینه یکی از کمپانی های موفق به شمار می آید

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + یک =