بازی هیتمن ۳ تنها یک هفته پس از انتشار، سودآور شد

بازی هیتمن 3

هاکان آبراک مدیر عامل IO Interactive طی صحبتش با Games industry بیان کرد که این شرکت تمام هزینه پروژه بازی هیتمن ۳ را تنها پس از یک هفته به دست آورده است.

صحبت‌های آبراک

آبراک بیان کرد: این اتفاق تنها به خاطر عشق بین طرفداران و افراد در استودیو است. ما به عنوان سازنده و ناشر، مفتخریم که بگوییم بازی Hitman 3 سودآور است. این اتفاق باعث شده در جایگاه خوبی بایستیم و با اعتماد به نفس فراوان، با نقشه‌های بلند پروازانه خود برای پروژه‌های آتی به جلو حرکت کنیم.”

این اخبار تنها یک روز پس ‌از این که سازنده بازی در توییتر بیان کرد که Hitman 3 رکورد جدید بهترین عرضه دیجیتال تاکنون را داشته، منتشر شد. اگرچه IO Interactive هنوز هیچ رقم فروشی را به صورت رسمی اعلام نکرده، اما احتمالاً با در نظر گرفتن سودآوری سریع بازی تحت تأثیر قرار گرفته ‌اند. Games industry گزارش داده است که حاصل سه‌ گانه “World of Assassination”، اولین بازی کامل در این مجموعه بوده است که توسط شرکت منتشر شده است. حفظ روابط عمومی و تیم بازاریابی در کنار سازنده چیزی است که آبراک معتقد است برای استودیو مفید بوده است.

آبراک بیان کرد: این ترکیب باعث شده به عنوان یک ناشر خیلی مؤثر باشیم، زیرا تیم خلاق و توسعه ما در طول کل پروژه با همکاری زیاد با تیم انتشار و بازاریابی کار کرده ‌اند. ما به این همکاری نیاز داریم زیرا می‌خواهیم محصول باکیفیتی را ایجاد کنیم.”

آبراک به توضیح این امر پرداخت که چگونه می‌دانند که طرفداران انتظار تولید محصول باکیفیت را از IO Interactive دارند، پس تحویل مناسب آخرین ماجراجویی برای عامل ۴۷ بسیار مهم بوده است.

آبراک در ادامه گفت: از یکدیگر تقاضا داریم که بازی جذاب، با جزئیات دقیق و منحصر به ‌فرد باشد. در این مرحله، اگر چیزی کمتر از این تولید کنیم به جامعه خود آسیب زده ‌ایم. آن‌ها عادت کرده ‌اند که ما تجربه‌های به یاد ماندنی و با کیفیتی را تولید کنیم، پس این ذهنیت را نه‌ تنها برای Hitman بلکه برای تمام پروژه‌های آتی خود حفظ خواهیم کرد.”

در اخبار دیگر Hitman 3، گروهی از افراد مرحله ابتدایی بازی را کامل کرده ‌اند که “Ont Top of the World” نام دارد. این مرحله تنها با گذشت ۹ ثانیه گیج‌ کننده می‌شود. IO Interactive در حال کار و برطرف کردن مشکل نوشتار عربی نادرست بازی است. بزرگ‌ترین قاتل جهان امتیاز ۸ از ۱۰ را از Dualshockers به دست آورده و اکنون امتیاز ۸۷ از ۱۰۰ را در Metacritic دارد.

بازی Hitman 3 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی ‌استیشن ۴، پلی ‌استیشن ۵، ایکس­ باکس ­وان، Xbox Series X، Google Stadia، نینتندو سوئیچ و رایانه شخصی در دسترس است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =