راهنمای گام به گام بازی هیتمن ۲ (قسمت سوم)

بازی هیتمن 2

از پله ها در بازی هیتمن ۲ بالا روید و سمت راستتان را پیش بگیرید. از چمن ها رد شوید و از کنار علامت Jesters (دلقک ها) حرکت کنید. به طرف محافظان بروید و از آنها عبور کنید و به سمت راست رفته و وارد محل دلقک ها شوید.

بازی هیتمن 2
بازی هیتمن ۲

راهنمای گام به گام بازی هیتمن ۲ (قسمت سوم)

The Triumph (جشن پیروزی)

 جشن های پیروزی شامل نمایش آتش بازی هم می شوند. در این ماموریت شما لباس خط نگه دار مسابقه را می پوشید و نمایش آتش بازی جشن پیروزی را خراب می کنید. برای کسی که دریافت کننده جایزه است، این می تواند فاجعه بار باشد.

بعد از وارد شدن به محوطه مسابقه، به طرف چپ رفته و وارد تونلی شوید که در سمت چپتان است. از موزه رد شوید و از پیاده رو به طرف اسکله بروید. در کنار چادرهای موادغذایی،  دو مرد را می بینید که نشسته اند و با هم حرف می زنند. به صحبت هایشان گوش دهید تا داستان بازی شروع شود.

به طرف موزه برگردید و بعد ازینکه از کنار ون های خبر گذشتید، به چپ بروید و از پله هایی که در زیر تابلوی پارکینگ هستند به پایین بروید.

در پایین پله ها، قبل از ماشین فروش به چپ بروید و سپس از کنار مردی که روی زمین افتاده دوباره به چپ بروید. از دری که در انتهای سالن و سمت راست است رد شوید

بعد از رد شدن از در، یک کارمند تدارکات را می بینید. او را بکشید، لباسش را بردارید و جسدش را در جعبه ای که در سمت راستتان است بیندازید.

از پله ها در بازی هیتمن ۲ بالا روید و سمت راستتان را پیش بگیرید. از چمن ها رد شوید و از کنار علامت Jesters (دلقک ها) حرکت کنید. به طرف محافظان بروید و از آنها عبور کنید و به سمت راست رفته و وارد محل دلقک ها شوید.

از آن محل عبور کرده و از قسمت مشروب فروشی بگذرید و به سمت چپ چادری که آنجا است بروید. مستقیم قدم بردارید تا نگه دارهای خط مسابقه را ببینید. منتظر باشید تا یکی از آنها نزدیک ون بیاید. حالا او را بزنید. لباسش را بردارید و جسدش را به طرف جعبه ای که در سمت راستتان است بکشید. یواشکی از پشت خط نگهدار دوم بیایید و او را هم بزنید. جسد او را به طرف پایین پله ها بکشید و در همان جعبه ای که در سمت راست ون است بیندازید.

از پله ها بالا روید و پرچم را به دست بگیرید. موسس لی (Moses Lee) را از مسابقه کنار بکشید. بعد از اینکه او را از مسابقه بیرون کردید از پله ها پایین و به سمت راست بروید. از پشت چادر دلقک ها رد شوید. یک شیر فشار را می بینید.

از کنار شیر و از دری که نزدیک آن است رد شوید. شما حالا باید در قسمت مشروب فروشی باشید. در اتاق حرکت کنید و از دری که روبه رویتان است بگذرید. وقتی وارد اتاق شدید به سمت چپ بروید. یک آچار فرانسه را روی بشکه می بینید. آن را بردارید.

از دری که مقابلتان است خارج شوید و به سمت چپ حرکت کنید تا به محوطه بیرون چادر برسید. به گوشه سمت چپ بروید و به سمت شیرهای فشار برگردید. از آچار فرانسه برای باز کردن قفل شیرهای فشار استفاده کنید. در اینجا داستان The Triumph (جشن پیروزی) کامل می شود.

حالا شما در بازی هیتمن ۲ می توانید سه شیری را که در سمت چپتان است و برای آماده سازی آتش بازی استفاده می شود، تنظیم کنید. برای این کار، هر چرخ را بچرخانید تا فلش به سمت قسمت سبزرنگ باشد.

وقتی سیرا ناکس (Sierra Knox) وارد جایگاه مخصوص می شود می ایستد تا جایزه اش را بگیرد. به محض اینکه جایزه اش را تحویل می گیرد، جایگاه منفجر می شود و او می میرد. حالا می توانید بی سروصدا از آنجا خارج شوید.

The Munchies (خوراکی)

محل تهیه غذای مورد علاقه روبرت ناکس (Robert knox) نزدیک دفتر کارش است. در این ماموریت، شما خودتان را به عنوان مرد فلوریدایی که صاحب دکه غذای مرد فلوریدا (Florida Man) است جا می زنید و از فرصتی که با سرو غذا برای روبرت ناکس برایتان پیش می آید به نفع خودتان استفاده می کنید.

بعد از اینکه وارد محوطه مسابقه شدید، به چپ رفته  واز تونلی رد شوید که به موزه منتهی می شود. از موزه عبور کنید و در طول پیاده رو قدم بزنید تا به ون اخبار برسید. سپس به چپ بروید. در اینجا به دکه ی غذای مرد فلوریدا (Florida Man) می رسید.

روی نیمکتی که در سمت چپ دکه است می بینید که چند نفر در حال صحبت کردن هستند. به مکالمه آنها گوش دهید تا داستان را شروع کنید. بعد از شروع کردن داستان، به کنار دکه غذا برگردید و آن را بگردید. آنجا متوجه می شوید که باید مرد فلوریدا (Florida Man) را پیدا کنید. به طرف آب و سپس سمت راست بروید. در مقابلتان اسکله را می بینید که مرد فلوریدا در آنجا است. به او نزدیک شوید و منتظر بمانید تا از پشت علامتی که در وسط اسکله است بیاید و بعد او را بزنید. لباسش و کلید دکه را بردارید و جسدش را به درون آب بیندازید. مراقب باشید تا محافظان امنیتی در آن حوالی نباشند.

اسکله را ترک کنید و به سمت چپ کانکسی که در لنگرگاه است بروید. پیاده رو را طی کنید تا به محوطه نگهبانی که نزدیک جاده است برسید. به پشت این منطقه در کنار حصار توری بروید. در آنجا محوطه ای را می بینید که می توانید بپرید.

از پله ها در بازی هیتمن ۲ بالاروید. اهرمی که در سمت چپ بالای پله ها است را بگیرید. مراقب باشید تا کارگران شما را نبینند.

به طرف پایین پله ها برگردید و از دری که پایین پله ها است بیرون روید. به سمت کانکسی که در لنگرگاه است برگردید. بعد از اینکه به آنجا رسیدید از هر دری که نگهبان ندارد داخل بروید.

بازی هیتمن 2
بازی هیتمن ۲

بعد از اینکه داخل رفتید، مقداری سم موش پیدا می کنید. آن را بردارید و به دکه غذای مرد فلوریدا برگردید.

از کلید مرد فلوریدا برای باز کردن دکه استفاده کنید. شروع به سرو کردن غذا کنید تا داستان The Munchies  کامل شود.

بالاخره، روبرت ناکس برای خوردن غذا به دکه می آید. غذایی که به سم آلوده کرده اید را به او بدهید. بعد از اینکه غذا را می خورد حالش بد می شود و برای بالا آوردن به طرف آب می رود. دنبال او بروید و زمانی که محافظش برگشت و از او دور شد، او را با لگد به درون آب پرت کنید تا بمیرد. سپس در جهت مخالف محافظش حرکت کنید و از آنجا دور شوید.

A Perfect Machine   (یک ماشین عالی)

یک مکان باز برای تعمیر فوری ماشین سیرا ناکس (Sierra Knox) در حین مسابقه وجود دارد و سرپرست مکانیک ها برای تعمیر و تعویض لاستیک ها در آنجا است. در این داستان، شما به عنوان یکی از مکانیک های سیرا عمل می کنید و بررسی می کنید که وقتی او برای تعویض لاستیک می آید چگونه او را از بین ببرید.

وقتی وارد محوطه مسابقه می شوید، اسلحه خود را بیندازید و جلو بروید. بعد از تفتیش بدنی وارد شوید. بعد از اینکه آنها اجازه ورود را به شما دادند، مستقیم از پله های سبزی که در مقابلتان است بالا روید.

وقتی که به بالای پله ها می رسید، به چپ بروید. جمعیتی را در آنجا می بینید. دنبال آنها حرکت کنید و سپس به راست بروید. به رفتنتان ادامه دهید تا مردی را در لباس تکنسین مکانیک ببینید. اگر او آنجا نبود به سمت راستتان بروید و اطراف کیوسک اسنک فروشی را بگردید.

به دنبال تکنسین مکانیک که به سمت دستشویی صحرایی می رود حرکت کنید و به مکالمه تلفنی اش گوش دهید تا داستان را شروع کنید. وقتی که او بین دو ردیف دستشویی میرود او را بزنید و لباس ها و کارت کلیدش را بردارید و جسدش را در سطل آشغال پشت سرتان بیندازید.

از راهی که در بازی هیتمن ۲ آمدید برگردید. وقتی که محلaccess VIP را دیدید به چپ بروید و سپس وارد شوید.

مستقیم به طرف ورودی Miami International Street Circuit   (اتحادیه بین المللی میامی) بروید.

بعد از اینکه از در رد شدید، در سمت چپتان درب قرمزی را می بینید که به گاراژ باز می شود. کارتتان را بکشید و وارد گاراژ شوید. به طرف زن مکانیکی بروید که در وسط ایستاده و با او صحبت کنید.

بعد از صحبت کردن با او، به جایگاه خودتان که نزدیک در گاراژ است بروید. لاستیک پربادی را می بینید که باید با یک آچار فرانسه بادی پیچش را شل کنید. از محل لاستیک، به سمت چپ بروید و از در قرمز پشتی خارج شوید. وقتی از در رد می شوید به سمت راست و بعد دوباره به سمت راست بروید. دو مکانیک را می بینید که در کنار میز قرمز مشغول کار روی یک ماشین هستند. آچار بادی روی میز است.

آچار را بردارید و به طرف لاستیک برگردید و پیچش را شل کنید. سیرا ناکس برای تعویض لاستیک وارد محوطه می شود. آنها لاستیکش را عوض می کنند و او حرکت می کند. در حالیکه رانندگی میکند ماشینش دچار سانحه می شود و او می میرد. به این ترتیب سیرا ناکس از بین می رود و ماموریت A Perfect Machine تمام می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =