تقلبات گیمرها در بازی ویدئویی Apex Legends

بازی ویدئویی Apex Legends

تقلبات گیمرها در بازی ویدئویی Apex Legends مخصوصاً در ورژن های کامپیوتری باعث شده که یکی از مشکلات عام در این بازی می باشد البته همانگونه که گقتیم این امر تنها در نسخه کامپیوتری این بازی مشکل ساز بوده است، بنابراین استودیو سازنده این بازی این بازی یعنی Respawn قصد دارد که مجازاتی را برای کاربران نسخه کامپیوتری این بازی در نظر بگیرد.

بازی ویدئویی Apex Legends
بازی ویدئویی Apex Legends

بازی هایی که دارای سبک بتل رویال هستند در ابتدای انتشار بازی به جایگاهی برای افراد متقلب تبدیل شده است، که با توجه به آمار بدست آمده، افراد متقلب در نسخه کامپیوتری نسبت به دیگر کنسول های بازی (پلی استیشن و ایکس باکس) بیشتر است. میزان تقلبی که در این بازی انجام می شد به دوره طلایی یا PUBG مرتبط می شود که بسیار سخت و غیر قابل درک بود. یکی از بازی هایی که در این سبک شناخته شده است بازی ویدئویی Apex Legends می باشد. از این بازی در اخبار و مجلات زیادی یاد شده است. کمپانی سازنده تصمیم گرفت که برای جلوگیری از عملکرد متقلبین کارهایی را برای مسدود کردن کاربران متقلب انجام دهد.

طی خبری که پایگاه daily esports اعلام کرده است، مبحث عدم اجازه ورود به متقلبین و همچنین تنبیهات در نظر گرفته شده برای آنها در اتاق های گفتگوی مختلفی مورد نظر خواهی قرار گرفته است، تعدادی از مشترکان اعلام نموده اند که بصورت کامل از ورود آنها جلوگیری شده است، در صورتی که respawn به تقلب مشترکی پی ببرد حساب کاربری و پی سی او هرگز اجازه ورود نخواهند داشت. همچنین در صورت ایجاد نام کاربری تازه بوسیله کامپوتر شناسایی شده نام کاربری جدید نیز در مدتی کمتر از نیم ساعت بسته خواهد شد. در پایگاه rededit فیلم هایی از تلاشهای یکی از کاربران برای بازیافت دسترسی خود قرار داده شده است.

مطمئناً با توجه به هوش بالای بازیکنان متقلب دسترسی به روش های دور زدن حتماً میسر است، حتی در تعدادی از سایتهای اینترنتی ابزارهایی برای تقلب بصورت غیر رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد، که قیمت بعضی از آنها به مرزهای ۱۵۰ دلار هم رسیده است. همچنین تعدادی از آنها تضمین عدم یافته شدن توسط respawn را هم داده اند، اما در نهایت پس از استفاده ردگیری شده اند و عدم اجازه استفاده apex legends برای آنها بصورت دائمی صادر شده است. به هر حال می توان نتیجه گیری کرد که وجود متقلبین می تواند نارضایتی سایر کاربران را همراه داشته باشد و برای تیم توسعه دهنده بسیار موضوع آزار دهنده ای است که سعی در حل این مشکل دارند.

شما می توانید Apex Legends را به صورت رایگان دانلود کنید و بازی کنید در PlayStation® ۴، Xbox One و Origin برای PC حساب کاربری پلت فرم مناسب و اشتراک پلت فرم (فروش جداگانه) ممکن است مورد نیاز باشد. اتصال به اینترنت مستمر و حساب EA مورد نیاز است. محدودیت های سن اعمال می شود. شامل خرید در بازی است.

Apex Legends از بازی متقابل پلتفرم پشتیبانی می کند؟

ما در حال حاضر از بازی متقابل پلتفرم پشتیبانی نمی کنیم، اما همیشه در حال کار بر روی ویژگیهای جدید و پیشرفتهایی هستند که ما می توانیم به بازی اضافه کنیم.

چگونه احتمال افت سرعت Apex Pack محاسبه شده است؟

احتمالات Apex Pack با شبیه سازی باز کردن تعداد زیادی از بسته های Apex محاسبه می شود. ما این فرآیند را برای هر بروزرسانی دوباره اجرا می کنیم، در صورتی که نرخ نزولی نزولات تغییر می کند و بازیکنان ما بر اساس آن به روزرسانی می شوند.

بازی ویدئویی Apex Legends
بازی ویدئویی Apex Legends

آیتم های زیبایی که قبلاً استفاده کرده اید، هنگامی که Apex Pack باز می شود، واجد شرایط نیستند، بنابراین شما هرگز تکراری از لوازم آرایشی که قبلاً دارید، دریافت نخواهید کرد. ساخت فلزات ممکن است همیشه در مقیاس نزولی داده شود، صرفنظر از اینکه چه تعداد از شما مالک آن هستید. اگر شما تمام اقلام دارای یک رده نادرست را در اختیارتان قرار دهید، به جای آن، فلزات کرافت این ناهنجار را دریافت خواهید کرد.

بسته های Apex حفاظت از بد شانسی دارند؟

حفاظت از خرابی بد برای اقلام افسانه ای در تمام بسته های Apex در دسترس است. حفاظت از بد شانسی بدین معنی است که یک بازیکن نمی تواند بیش از ۳۰ بسته Apex را بدون دریافت یک مورد افسانه ای باز کند.

رویدادهای ویژه

آیتم های رویداد خاص همیشه در آینده می آیند؟

بعضی از لوازم آرایشی و پاداش های ویژه در آینده می آیند، اما بعد از آن، تمام خواهند شد. رویدادها به این دسته ها تقسیم می شوند:

رویداد اختصاصی – تنها می تواند در طول دوره رویداد خاص که در آن برای اولین بار ظاهر شود و در آینده دوباره در دسترس نخواهد بود.

Battle Pass Exclusive – تنها می تواند در طول دوره رویداد خاص که در ابتدا توسط صاحبان Battle Pass به سطح مورد نیاز می رسد، به دست می آید و در آینده دوباره در دسترس نخواهد بود.

رویداد محدود – ممکن است در یک رویداد یا تبلیغ آینده برگردد.

پاس نبرد چیست؟

Pass Battle یک سیستم فصلی است که به بازیکنان با لوازم آرایشی منحصر بفرد پاداش می دهد. این پاداش ها ترکیبی از لوازم آرایشی فصلی منحصر به فرد و Apex Packs است. هر بازیکن می تواند برخی از این موارد را در هر فصل داشته باشد و از طریق بازی عادی پاداش ها را دریافت کند.

هر فصل جدید افسانه ها، غارت تازه و رویدادهای ویژه ای که بازی ها را تغییر می دهد را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، هر فصل همراه با Pass Battle خود است که به بازیکن دسترسی های بیشتری می دهد.

چگونه می توانم Pass Battle را خرید کنم؟

Pass Battle Pass فقط می توانید در فروشگاه بازی با استفاده از Apex Coins خریداری کنید. راه اندازی بازی ویدئویی Apex Legends ، به فروشگاه بروید، به گذرگاه Battle Pass بروید و Pass Battle Pass وآن را از آنجا خریداری کنید. اگر شما نیاز به خرید سکه Apex دارید، می توانید آن را در فروشگاه تهیه کنید.

سطح پخش پلیر زمانی که یک فصل جدید شروع می شود تنظیم می شود؟

سطح پخش کننده شما باقی می ماند و تنظیم مجدد نمی کند. در عوض، سطح Pass Battle Pass را به دست خواهید آورد و XP شما به سمت Level Player و Level Battle Pass به شما خواهد رسید. سطح عبور نبرد شما هر فصل بازنشانی می شود.

شما تمام پاداش ها را تا سطح فعلی خود برای فصل، با استفاده از معکوس دریافت خواهید کرد! اگر Bundle Pass Battle Pass را خریداری کنید، پاداش ۲۵ سطح را به علاوه سطوحی که قبلاً دریافت کرده اید دریافت می کنید. به عنوان مثال، اگر شما در سطح ۲۰ برای فصل زمانی که شما Bundle را خریداری می کنید، تمام پاداش ها را از طریق سطح ۴۵ دریافت خواهید کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =