بتل پس جدید بازی ویدیوئی Apex Legends

بازی ویدیوئی Apex Legends

طی جدیدترین اخبار منتشر شده در مورد بازی ویدیوئی Apex Legends ما متوجه شدیم که این بازی ویدیوئی بزودی یک بتل پس جدید را منتشر خواهد کرد که ما در این بتل پس شاهد یک قهرمان جدید خواهیم بود که این قهرمان در دسترس تمامی کاربران بازی قرار خواهد گرفت؛ با ما همراه باشید.

بازی ویدیوئی Apex Legends
بازی ویدیوئی Apex Legends

شایعات بسیاری در مورد یک قهرمان جدید در بازی ویدیوئی Apex Legends شنیده می شود، طبق همین شنیده ها ما بزودی شاهد خواهیم بود که یک هیرو جدید به این بازی اضافه خواهد شد طبق همین اخبار منتشر شده که رسمی نیز نبوده اند قرار است نام این هیرو Octane باشد.

اکنون در آخرین اخبار منتشر شده در این زمینه ما شاهد بودیم که درگاه رسمی Daily Esports  اعلام کرده است که این هیرو با نام اوکتانه در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت و اوکتانه به صورت رسمی نام قهرمان آینده بازی ایپکس لجندز خواهد بود، همچنین در همین اخبار منتشر شده ما تصویر این قهرمان را نیز شاهد بودیم.

در همین راستا این وبسایت اضافه کرده است که اوکتانه یکی از کاراکتر های کلیدی بتل پس جدید بازی خواهد بود. لازم به ذکر است که بتل پس این بازی ویدیوئی که با نام بتل رویال نیز شناخته می شود در مورخ سه شنبه بیست و یکم اسفند ماه عرضه خواهد شد، طبق شنیده ها  کاربران قادر خواهند بود با استفاده از این بتل پس به قهرمان اوکتانه هم دسترسی پیدا کنند. طبق همین اخبار منتشر شده و ادامه جزئیات محتوای آن ایپکس لجندز از طرف ریسپاون Respawn Entertainment منتشر شده بود. البته کاربران همگی از این موضوع باخبر هستند که این بتل پس بزودی عرضه خواهد شد.

با وجود تمامی این صحبت ها هنوز تفسیر های متعددی در مورد این بتل پس ارائه می شود و این تفاسیر سوالات فراوانی را در مورد بازی Apex Legends به همراه خود یدک می کشد؛ سوال هایی که از گوشه و کنار در این زمینه شنیده می شود، به عنوان مثال سوال اساسی کاربران این است که این بتل پس دقیقا چه قیمتی دارد و محتوائی را که به کاربر ارائه می کند از چه چیز هایی تشکیل شده است علاوه بر این موارد ذکر شده هنوز مشخص نیست که بین یک بتل پس تا بتل پس بعدی دقیقا چه مقدار فاصله وجود خواهد داشت.

در مورد این موضوعات پیش آمده باید کمی صبر کرد تا شاهد باشیم که استودیو ریسپاون چه توضیحاتی را به کاربران خود ارائه خواهد کرد و یا در روز عرضه بتل پس چه موارد دیگری را قرار است ببینیم. اما به تازگی بعد از این اخبار رسمی ما شاهد یک سری شایعاتی در این مورد بودیم که به نوعی می توان به برخی از آنها تکیه کرد طبق این شایعات منتشر شده قرار است که این بتل پس با قیمت ده دلار به فروش برسد و کاربران می توانند تنها با پرداخت یک مبلغ ده دلاری قهرمان جدید خود را به بازی اضافه کنند.

حتما می دانید که در تمامی بازی های بتل رویال که پرچمدار آن ها را می توان فورتنایت نامید رسم است که بتل پس های مختلفی در اختیار کاربران قرار بگیرد در بازی ویدیوئی Apex Legends نیز همه چیز به همین شکل است.

طبق همین شنیده هایی که جدیدا به گوشمان رسیده است بتل پس نخستین سیسزن از این بازی ویدیوئی قرار است یک کاراکتر جدید را به دیگر شخصیت های دوست داشتنی این بازی ویدیوئی اضافه کند. لازم به ذکر است که یک باندل با قیمت دو هزار و پانصد سکه ی Apex برای کاربران اتخاذ شده است که خرید آن، آپشن های بیست و پنج مرحله بعدی کاربران را آزاد خواهد کرد و شما به عنوان کاربر با رسیدن به لول تارگت قرار داده شده، می  توانید کل آپشن های موجود در آن لول را به دست بیاورید.

با توجه به اخباری که از طرف یکی از کارکنان این استودیو به صورت غیر رسمی نشر شده است، نخستین سیسزن این بازی ویدیوئی، جوایز مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است و کاربران قادر خواهند بود با بالا بردن لول خود و دست یابی به سطح های بالاتر، مالک پوشش  ها و آپشن هایی که برای زیبایی طراحی شده اند شوند اما باید اضافه کرد، جوایز بسیار بزرگ تری نیز و عمده تری برای صاحبان بتل پس این بازی ویدیوئی در نظر گرفته شده است که طبق آن هر کاربر را به تهیه آن تشویق می کند!

بعد از تهیه بتل پس این بازی ویدیوئی، هزار واحد پول دیجیتالی Apex Coin به  حساب  تان واریز خواهد شد که با استفاده از آن می توانید بتل  پس  های سیسزن های آینده بازی را نیز خریداری کنید. لازم به ذکر است که تهیه بتل پس مذکور برای صاحبان اشتراک EA/Origin Access بسیار به صرفه ترخواهد بود.

باید اضافه کرد که همان طور که شما در جریان این موضوع قرار گرفته اید، یک شخصیت جدید قرار است در این بتل پس برای کاربران در دسترس عمومی قرار بگیرد. البته همان طور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم هیچ اطلاعاتی مهمی که چگونگی کار آن را مشخص کند در دسترس ما نیست و تنها یک سری شنیده ها حول این محور می چرخد که طبق این اطلاعات، این کاراکتر جدید با نام  Octane دارای یک سری  قابلیت های ویژه  می باشد مه از این قابلیت ها می توان به توان Adrenaline Junkie اشاره کرد.

این ویژگی از سرعت او کم و به سلامتی اش اضافه خواهد کرد و این را هم باید اضافه کرد که این کاراکتر دارای یک قابلیت ویژه می باشد که با استفاده از این قابلیت قادر خواهد بود از اندوخته بدون محدودیت بسته های سلامتی بهره ببرد که یحتمل برای استفاده از آن ها یک چارچوب زمانی تعبیه خواهد شد. این شخصیت با ارزش دوازده هزار Legend Token و یا هفصد و پنجاه پول دیجیتالی Apex Coin در دسترس کاربران قرار می گیرد.

به تازگی اخباری نیز در مورد بازی ویدیوئی Apex Legends در آخرین کنفرانس خبری آن ها اعلام شده است که این اخبار از افزایش چشمگیر هواداران این بازی خبر می دهد و کاربرانی که منتظر جدید ترین بتل پس این بازی هستند تعدادشان به قدر فوق العاده چشمگیری بالا است که به آن می پردازیم.

بازی ویدیوئی Apex Legends
بازی ویدیوئی Apex Legends

یبق این اخبار جدید تنها بعد از گذشت یک ماه از انتشار رسمی این بازی ویدیوئی مدیر عامل این کمپانی از آمار به شدت اعجاب انگیز آن در این مدت سخن گفته است.

در حال حاضر می توان گفت که چیزی در حدود یک ماه از اعرضه بازی تیراندازی بتل رویال استودیوی ریسپاون اینترتینمنت و یا با نام کاملRespawn Entertainment که به صورت مختصر به بازی Apex Legends معروف است، می گذرد. به همین دلیل طبق رسم تمامی کمپانی ها مدیریت آن وظیفه ارائه رسمی یک آمار از رشد بازی را دارد در همین رابطه وینس زامپلا، مدیریت این استودیو از رشد چشم گیر آمار کاربران و افزایش چشم گیر کوچ گیمر ها به این بازی خبر داد.

Apex Legends در نخستین ماه عرضه عمومی اش از مرز پنجاه میلیون کاربر رسمی عبور کرد. این اعداد منتشر شده، کل کاربرانی را شامل می شود که محصول را در سه حالت اصلی پلتفرم های مختلف  بازی کرده اند. این اعداد با این سیر نجومی رکوردی را جا به جا کرد که قبل از این متعلق به مجموع کاربران بازی محبوب Fortnite در ماه نخست انتشارش بوده است. لازم به ذکر است بازی ویدیوئی فورت نایت تقریبا چهار ماه طول کشید  تا به این تعداد از کاربران برسد.

زامپلا در همین راستا پیامی را مخابره کرد که نگاهی به آن می اندازیم:

اعجاب بر انگیز! اولین چیزی است که به ذهن من می رسد، ماه ها تلاش شبانه روزی ما برای ساخت بهترین جواب داده است. از همان ابتدا استارت پروژه ما به دنبال یک اثر خوب و پر فروش نبودیم ما می خواستیم بهترین را رقم بزنیم گویا همین طور هم شده است، شما کاربران بی نظیر بوده اید. استقبال شما سود بسیاری برای کمپانی به ارمغان آورده است اما تنها صدایی که در سر من می پیچد صدای جیرینگ جیرینگ پول نیست بلکه صدای یک خسته نباشید زیباست، یک خسته نباشید با یک حجم ۵۰ ملیونی؛ از تمامی کاربرانی که در ماه ابتدائی توانستند این رکورد را از خود به جا گذارند ممنون هستم.

شما کاربران عزیز محصول را به پدیده ایی تبدیل کرده اید که تا به حال صورت نگرفته است؛ همه چیز از همین حالا تغییر پیدا کرده است، بودجه پشتیبانی گرفته تا تاریخ عرضه بتل پس ها و آپدیت ها بزودی با جدید ترین بتل پسمان به سراغ شما خواهیم آمد؛ با تشکر زامپلا این پیام فوق العاده احساسی و زیبا زامپلا پایان کار نبود او در توییتر خود ویدیوئی را نیز انتشار داد که طبق آن ویدیو ما شاهد قسمت های برجسته Apex Legends در این ماه بودیم، علاوه بر آن این ویدیو اشاره ایی نیز به موفقیت های این بازی در این ماه نیز داشته است.

لازم به ذکر است که این بازی ویدیوئی برای تمامی پلتفرم  های رایانه ایی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس تمام عموم کاربران به صورت کاملا رایگان است علاوه بر این اخباری نیز منتشر شده که طبق آن این بازی ویدیوئی برای کنسول های نسل نهمی نیز بعد از ارائه با توجه به تعداد بالای کاربران آن ارائه خواهد شد ضمن اینکه نسخه ایی نیز برای دو کنسول حرفه ایی ماکروسافت و سونی یعنی دو کنسول ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو نیز در آینده طراحی خواهد شد.

با بازخوردی که این بازی داشته احتمال ارائه آن برای دو حالت آندروید و ای او اس نیز کم نخواهد بود و حتی اخباری نیز در این زمینه به گوش می رسد لازم به ذکر است؛ طبق این اخبار بازی ویدیوئی Apex Legends که وظیفه نشر آن را کمپانی الکترونیک آرتز برعهده دارد در جدید ترین اخبار خود اعلام کرده است که این بازی ویدیوئی بزودی برای موبایل نیز عرضه خواهد شد.

الکترونیک آرتز در جدید ترین گزارش مالیاتی خود توضیحاتی را در مورد موفقیت چشم گیر بازی ویدیوئی Apex Legends از ابتدا عرضه به نمایش عموم گذاشته است. این کمپانی به صورت رسمی اعلام کرد که بازی ویدیوئی Apex Legends با رسیدن به یک تارگت فوق العاده و حتی گذر از آن به عدد خارق العاده ۵۰ میلیون کاربر به  صورت رسمی به قدرت مند ترین بازی در حال ارتقا و جمع آوری کاربر الکترونیک آرتز تبدیل شده است. علاوه بر این اخباری را منتشر کرد که طبق آن مشخص شد کهکمپانی الکترونیک آرتز در حال انجام صحبت هایی برای اضافه کردن این محصول تجاری موفق به حالت  هایی  مثل تلفن های موبایل و حتی بخش هایی که از این بازی تاکنون محروم بوده اند مثل چین و کره است.

به جزء این الکترونیک آرتز اشاراتی را نیز به آخرین اخبار خود مبتنی به خبر هدف گذاری خود برای انتشار بازی ویدیوئی Apex Legends برای تلفن های همراه کرده است و طبق آن مشخص کرده که با توجه  به این موضوع که ۳۰ درصد از گیمر ها جزو هواداران جدید این کمپانی هستند، این محصول قادر بوده تعداد بسیار زیادی از کاربران جدید را به حالت های اولیه‎ الکترونیک آرتز جذب کند. این شاهکار صورت گرفته دست آخر توانسته دو غول در صنعت نشر بازی و ساخت بازی یعنی استودیو Respawn و EA را وسوسه به ارتقا این بازی ویدیوئی به واسطه اضافه کردن فصل جدید و ویژگی  های جدید مانند بسته الحاقی جدید Battle Pass و یا هیرو های جدید که بیش تر راجب آن خواندید کند که در کنار همه این ها باعث بروز یک سری تغییرات شگفت انگیز در این زمینه خواهد شد.

علاوه بر این اخبار استودیو ریس پاون با نشر یک خبر جدید در درگاه الکترونیک آرتز به صورت رسمی خبر داده است که در  انتهای خرداد ماه سال جاری توضیحات سیسزن دوم بازی Apex Legends منتشر می شود که این موضوع این طور معنی می شود که ما قادر خواهیم بود در جریان بزرگترین رویداد سالیانه در زمینه بازی های ویدیوئی یا همان E3 2019، اخبار جدید فصل دوم و فصل جدید این بازی را مشاهده کنیم.

با توجه به نقد های بسیاری مثبت منتقدین و امتیاز های بالای دریافتی آن ما به شما پیشنهاد می کنیم که کمی وقت را نیز صرف این بازی کنید چرا که پشیمان نخواهید شد و برایتان یک تجربه منحصر به فرد رقم خواهد زد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 5 =