بزرگترین آپدیت برای بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection

بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection

یک آپدیت بسیار گسترده و وسیع که می توان آن را بزرگترین آپدیت این بازی تا کنون در نظر گرفت برای بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection منتشر شود. همین موضوع باعث شده که شایعات مربوط به بازی که قبلا طی آن اخباری مبتنی بر انتشار بازی برای پلتفرم پی سی بیشتر شود حالا تمامی کاربران امید تازه ایی در این باره بدست آورده اند که طی آن بتوانند بزودی این بازی را در پلتفرم های خود اجرا کنند، با ما همراه باشید.

بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection
بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection

به تازگی کمپانی ماکروسافت در آخرین اخبار خود اعلام کرده است که قصد دارد یک آپدیت بسیار گسترده و وسیع که می توان آن را بزرگترین آپدیت این بازی تا کنون در نظر گرفت برای بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection منتشر شود. همین موضوع باعث شده که شایعات مربوط به بازی که قبلا طی آن اخباری مبتنی بر انتشار بازی برای پلتفرم پی سی بیشتر شود حالا تمامی کاربران امید تازه ایی در این باره بدست آورده اند که طی آن بتوانند بزودی این بازی را در پلتفرم های خود اجرا کنند، با ما همراه باشید.

چندی قبل بود که اخباری ضد و نقیضی منتشر شد که طبق آن اعلام شده بود بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection برای پلتفرم رایانه ایی منتشر خواهد شد، این اخبار در ابتدا شکل و بو یک شایعه زیبا را داشت اما هر چه گذشت شکل واقعی تری پیدا کرد و سکوت ماکروسافت در این باره نیز باعث تشدید آن شد؛ به طوری که کمپینی در این باره تشکیل شد و عده ایی درخواست رسمی را به ماکروسافت برای تایید این خبر دادند، بدون شک انتشار این بازی برای این پلتفرم می تواند جانی دوباره به فروش این بازی بدهد چرا که بعد از ارائه برای کنسول های مربوطه در زمینه فروش غوغایی را به پا کرده بود.

بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection از آن دسته از بازی هایی بود که توانسته به یک فروش سرسام آور برسد و بعد از موفقیت های دنباله دار آن کمپانی ماکروسافت نیز بودجه پشتیبانی آن را تا چند برابر افزایش داد و حالا با گذشت یک فاصله زمانی بعد از بسته های الحاقی متعدد و آپدیت های گوناگون کمپانی بزرگ ماکروسافت که خالق کنسول های فوق حرفه ایی ایکس باکس نیز می باشد همچنان به پشتیبانی این بازی می پردازد و قصد دارد در همین راستا برای بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection بزرگترین بروزرسانی صورت گرفته تاکنون را منتشر کند که همین موضوع باعث استقبال فوق العاده هواداران شده است.

چرا که هواداران معتقدند که اگر ماکروسافت هنوز هم در حال پشتیبانی از این بازی را دارد؛ امکان این موضوع نیز خواهد بود که برای پلتفرم رایانه ایی نیز نسخه ایی را ارائه کند، در رابطه با این آپدیت بزرگ باید گفت که آخرین و جدید ترین آپدیت در نظر گرفته شده برای این بازی به مناسبت تمام شدن زمستان و آغاز بهار می باشد که این آپدیت نه تنها بزرگترین آپدیت این بازی می باشد بلکه جزء بزرگترین بروزرسانی های بخش بازی های ویدیوئی کمپانی ماکروسافت خواهد بود. یکی از عمده ترین تغییراتی که در همان ابتدا به چشم ما می خورد این است که تیم تولیدکنندگان این بازی منوی بازی را نیز به کلی تغییر داده اند و به نوعی باعث یک تحول عظیم و متحول کردن حال و هوا بازی شود، این تغییر باعث شده است که کاربران بازی ویدیوئی Halo: The Master Chief Collection از همان ابتدا متوجه کلان بودن تغییرات به وجود آمده در بازی محبوبشان شوند.

لازم به ذکر است که منوی قبلی بازی به نوعی یک حال و هوای زمستانی داشت اما در این آپدیت جدید ما شاهد هستیم که یک تم بهاری به منو اضافه شده است که باعث می شود کاربران فضای آرامش بخشی را در حین شروع بازی تجربه کنند. چرا که منوی قبلی کمی استرس زا بود و تقریبا نظر اکثر منتقدین نیز دقیقا همین بوده اما حالا کاربران می توانند منو محبوب خود را در ابتدا اجراء بازی مشاهده کنند؛ از همان ابتدا در آپدیت زمستانی این منو سرد باعث عدم رقبت کاربران شده بود اما چیزی که حما در حال حاضر در آپدیت جدید مشاهده می کنیم این است که حال و هوای منو به حال و هوا گذشته آن، دقیقا قبل از آپدیت زمستانی برگشته که همین موضوع باعث خرسندی کاربران در همان ابتدای اجراء آپدیت شده است.

بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection
بازی ویدیوئی Halo The Master Chief Collection

استودیو ۳۴۳ اینداستریز که کار تهیه و تولید این بازی را برعهده دارد به تازگی در آخرین کنفرانس خبری خود صحبت هایی را در مورد این آپدیت داشته است که در ادامه گریزی به آن می زنیم؛ با ما همراه باشید:

چیزی که در مورد بازی ویدیوئی Halo: The Master Chief Collection اتفاق افتاد باور کردنی نبود؛ در ابتدا ما با توجه به موفقیت های قبلی یک زمینه ذهنی در رابطه با موفقیت آمیز بودن آن داشتیم و تقریبا به موفقیت آن ایمان داشته ایم، در همین راستا کمپانی نشر دهنده به ما یک راندمان خاص ارائه کرده بود که کمی برایمان استرس زا بود، چیزی پیش از ایده های فکری ما! اما درست بعد از پیش فروش ما متوجه یک تغییر اوضاع شدیم، چیزی که اتفاق افتاد را می توانیم تا حدودی حماسی بدانیم، خارق العاده بود فروش بازی توانست کیلومتر ها از راندمان در نظر گرفته شده پیشی بگیرد، این دستاورد بزرگی برای استودیو ما بود.

در اینجا باید یک تشکر ویژه نیز از کاربران وفادارمان کنیم چرا که اگر آن ها نبودند ما در حال حاضر اینجا نبودیم، به ناگهان همه چیز تغییر کرد؛ از همان ابتدا نیز بودجه مناسبی برای پشتیبانی بازی از طرف کمپانی نشر دهنده برای استودیو ما در نظر گرفته شده بود اما با این استقبال ویژه این بودجه چند برابر شد و ما شاهد بسته های الحاقی متفاوت و پر تعداد و آپدیت های بی نظیری بودیم که ما به شما اطمینان می دهیم این پایان کار نخواهد بود؛ در این مدتی که برای ما از انتشار بازی گذشته است، به شدت فوق العاده و هیجان انگیز بوده به نوعی می توانیم بگوییم که به شدت به ما خوش گذشته است.

ما در این مدت زمانی که گذشت علاوه بر تغییر ویژه حال و هوای بازی و محیط گیم پلی و حتی منو ابتدائی بازی توانستیم نقشه های جدیدی را نیز اضافه کنیم؛ ما تمام تمرکزمان بر روی بخش هایی بود که کاربران بیش از همه چیز خواستار این بخش ها بوده اند و چیزی که مشاهده کردیم نیز مثبت بود چرا که مورد استقبال ویژه آن ها قرار گرفت؛ یکی از زیبا ترین قسمت های این بازی این بود که ما توانستیم با کاربران یک تامل دو طرفه برقرار کنیم و نتیجه آن یک منو لودینگ بسیار زیبا و دلچسب بود.

این طور نبود که دقیقا به ایده کاربران عمل کنیم اما ما با گوش دادن به صحبت های آن ها متوجه شدیم که آن ها از ما چه می خواهند و با الهام گیری از آن ها بهترین نتیجه را کسب کردیم؛ شاید فکر کنید که این آپدیت ممکن است پایان راه باشد اما به شما اطمینان می دهم که دقیقا بعد از اتمام این آپدیت ما شروع به کار کردن بر روی آپدیت بعدی بازی کرده ایم پس باید از همین حالا منتظر آن باشید؛ در حال حاضر از آپدیت جدید نهایت لذت را ببرید.

لازم به ذکر است که تغییرات به وجود آمده با منو تمام نمی شود، این بروزرسانی در حالت چند نفره بازی نیز بروزرسانی هایی را شامل می شود. با دانلود این بروزرسانی کاربران قادر خواهند بود بخش های جدیدی را برای بازی ویدیوئی دریافت کنند؛ بخش هایی که شامل Team Muskets (بدون سپر و اسلحه شات گان)، Rocketball (بخش Oddball  همراه راکت  ها) و Team Reign که طبق آن از هر گروه یک کاربر به خصوص منتخب می شود و باقی عضو های گروه وظیفه دارند به صورت تمام و کمال از وی در برابر خطرات حفاظت کنند. در حالت مسابقه ایی نیز باید با بخش Classic Team Arena از این بازی ویدیوئی خداحافظی کنید؛ چرا که ما یک حالت جدید به نام Classic Team Hardcore را در این بخش مشاهده کرده ایم.

طبق همین تغییرات که به نوعی یک انقلاب در گیم پلی بازی به وجود آورده است ما شاهد یک تغییر فوق العاده اساسی و مهم نیز بودیم این تغییر شامل بروزرسانی هایی در بخش سیستم جریمه ی بازی می شود و طبق آن ما مشاهده کردیم که جریمه ی خودکشی و خیانت به گروه را در حالت Hardcore برای کاربران خاموش شده و دیگر هیچ گونه جریمه ایی از این بابت برای شما شامل نمی شود.

انتشار جدید ترین آپدیت بازی ویدیوئی Halo: The Master Chief Collection تمام اخبار جدید این بازی نبوده است و همین آپدیت باعث بروز شایعاتی در خصوص یک شایعه بزرگ که مدتی است در کنار این بازی شنیده می شود شده است، این شایع چیزی نیست جزء اخباری که طبق آن احتمال دارد این بازی ویدیوئی برای پلتفرم رایانه ای نیز انتشار پیدا کند؛ اتفاقی که ممکن است رخ دادن آن دور از انتظار نباشد، چرا که جدیدا اخباری منتشر شده است که طبق آن کمپانی بزرگ ماکروسافت یک سورپرایز بزرگ برای بازی ویدیوئی Halo: The Master Chief Collection در رویداد  Inside Xbox دارد و قرار است در این برنامه به صورت رسمی خبری را مخابره کنند که احتمالا باعث شگفتی سیر عظیمی از کاربران خواهد شد.

خاطرات خوشی که مایکروسافت با پلتفرم رایانه ایی دارد و همزمانی این اخبار با انتشار بزرگترین آپدیت بازی، با یک دیگر دست به دست هم داده اند تا باعث قوت بخشیدن به این شایع شوند، چیزی که بیش از همه مشخص است این می باشد که کاربران بسیاری علاقه دارند تا این بازی را در پلتفرم رایانه ایی تجربه کنند اما باید دید که ماکروسافت این بازی را برای این پلتفرم ریمستر خواهد کرد و یا نه؟ احتمالا تمامی این اخبار بزودی در برنامه  Inside Xbox تمام شود اما ما به عنوان هواداران این بازی ویدیوئی واقعا امیدواریم که این شایعات به خود رنگ واقعیت بگیرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + ده =