بلاگ

معرفی بازی پادگان ساخته شده توسط شرکت یوز یک بازی وطنی

بازی پادگان

در بازی جذاب پادگان کاربران می توانند سربازی را به شکل مجازی انجام دهند، اما این بازی علی رقم زیبایی و جذابیتش یک ایده ی تکراری می باشد.

بازی پادگان

بازی پادگان

معرفی بازی پادگان ساخته شده توسط شرکت یوز یک بازی وطنی

امروزه بازی هایی که بر روی تلفن های همراه نصب می شوند به علت تنوع و جذابیتی که دارند طرفداران زیادی به خود جذب کرده اند. شما می توانید انواع و اقسام ایده های مختلف را در بین بازی های موبایلی ببینید.
اگر به دنبال بازی هستید که بتوانید در تمام زمان های بیکاری تان مثلاً در اتوبوس، پشت چراغ قرمز، در مترو و برجک های نگهبانی و یا هر کجای دیگر بتوانید آن را بازی کنید و هر زمان هم که نتوانستید آن را کنار بگذارید به جرأت می توان گفت که بازی موبایلی پادگان خوراک شماها می باشد.
بازی جذاب پادگان محصول شرکت یوز از آن دسته بازی های وطنی است که علاقه مندان خود را ساعت ها به بازی مشغول می کند. این بازی در مقایسه با بازی های دیگر موبایلی که همه ساده و بی رنگ و لعاب هستند گرافیک فوق العاده و ظاهر انیمیشینی بی نظیرش باعث شده بازی را بسیار متفاوت تر از بقیه معرفی کند.
این بازی فکری به علت ظاهر زیبایی که دارد برای کاربرانش می تواند اعتیاد آور باشد زیرا محیط و ظاهر زیبای بازی هیچگاه برای بازیکنان کسل کننده نمی شود. بازی شیرین پادگان برای طرفداران خود نه تنها تکراری نمی شود بلکه برای گیمر پر از ایده می باشد.
در بازی جذاب پادگان کاربران می توانند سربازی را به شکل مجازی انجام دهند، اما این بازی علی رقم زیبایی و جذابیتش یک ایده ی تکراری می باشد که برگرفته از بازی ۲۰۴۸ می باشد که در آن مضارب ۲ را با هم ترکیب می کردید تا به ۲۰۴۸ دست پیدا کند. در بازی پادگان هم به همین صورت است اما به جای عدد با نظامی ها و درجه هایشان کار می کنیم.
برخلاف اینکه نام این بازی پادگان است اما قرار نیست شما به پادگان و محل نظامی ها بروید. تمام محیط بازی به شکل یک جدول (زمین) می باشد که اندازه ی آن ۴*۴ است.
جریان بازی به این صورت است که گیمر باید کارکنان نظاهی که یک رتبه دارند را در ردیف هم قرار داده و همه آنها را با هم یکی کند، بدین شکل است که شما می توانید در بازی رتبه بگیرید و درجه تان را ارتقاء دهید.
به عنوان مثال برای اینکه شما درجه دریافت کنید می بایست ۲ سرباز که هیچ درجه ای ندارند و صفر می باشند را با هم یکی کرده تا بتوانید درجه سرجوخه دریافت کنید. لازم است بدانید برای ادغام کردن باید هر دو کاراکتر در یک رتبه باشند مثلاً نمی توان سرجوخه و سرباز را با هم یکی کرد.
رکورد زدن در بازی پادگان احتیاج به دقت بالا و تمرکز زیاد دارد. کمپانی یوز می توانست این بازی را با افزایش خانه ها در زمین چالش بازی را افزایش دهد. بازی پادگان بر عکس بازی های نظیر خود امکان Power up یا همون قدرت های خاصی که در این دسته بازی ها دیده می شود وجود ندارد.
در کل بازی پادگان شانزده درجه دارد که باید بازیکن بتواند با رشد و ترکیب کردن درست و به جا به تمام شانزده رتبه در این گیم دست پیدا کند. اگر عمل ترکیب کردن درجه ها در این بازی صحیح انجام نشود به ازای هر بار اشتباه یک خانه از جدول اشغال می شود و هرگاه دیدید در جدول نمی توان حرکت کرد این یعنی شما بازی را باخته اید.
اضافه کردن قدرت ها و یا همام Power Up ها در بازی می تواند بازی را جذاب تر کند. در حال حاظر بازی از ۴ عنصر برای ادامه و پیروزی در بازی بهره می گیرد.
در این بازی شما تنها پنج جان دارید و با هر بار انجام بازی از جان های شما یکی کاسته می شود. هرگاه تمام جان هایی که داشتید تمام شد شما دیرگر قادر به ادامه بازی نیستید و باید پادگان به شما پنج جان دیگر بدهد. اگر برای بازی بسته های نامحدود خریداری کنید دیگر تبلیغاتی در بازی وجود ندارد.
همچنین پیشرفت در بازی باعث می شود اثرهای تازه ای کسب کنید که می توانید آن ها را در بازی از قسمت دستاوردها ببینید. پرسنل در منوی بازی تعداد آبجکت های بازی را به شما نشان می دهد.
در قسمت بالای تصویر اطلاعات بازی برای شما نمایش داده می شود یعنی تعداد سکه های که دارید و همچنین امتیاز شما چقدر است و چه رکوردی را زده اید.
در قسمت پایین تصویر هم قدرت هایی که در بازی دارید و می توانید از آنها استفاده کنید نمایش داده می شود مانند دو برابر کردن امتیازها، بالا بردن درجات و … برای اینکه بتوانید از آنها استفاده کنید باید به تناسب قدرت از سکه هایتان خرج کنید.
از مزیت ها و برتری این بازی نوع صدا گذاری آن و همچنین به کار بردن یک سری کلمه ها و جمله های طنز آمیز می باشدکه باعث شده است بازیکنان خسته نشوند.
این بازی اندرویدی که قالب طنز دارد با به کار بردن الفاظ طنز آمیز گیم پلی بازی را بسیار شیرین و جذاب کرده است و بدین صورت با نگاه طنز و خنده یک جلوه ی دیگر از محیط یک پادگان را برای شما علاقه مندان به نمایش می گذارد.
طنزی که در مکالمه های بین بازی پنهان است خنده را بر لبان بازیکنان می نشاند. هر کدام از شخصیت های بازی صداهای مخصوص دارند که این نوع طنز برای بازیکنان بسیار مورد توجه قرار گرفته است، حتی می توانید پس اینکه آنها را آزاد کردید به صفحه ی مربوط به آنها رجوع کرده و در مورد شخصیت نظامی ها مطالعه ای داشته باشید.
بازی پادگان به خاطر سبک راحتش در بین مجموعه بازی های هم رده ی خودش به یک بازی با استایل Casual معروف شده است. امروزه سبک های Casual در تهیه ی بازی های موبایلی یکی از رکن های اصلی و مهم در گیم استورهای Android و I Phone می باشد.
بازی های موبایلی به نسبت بازی های رایانه ای باید از لحاظ قالب ساده تر طراحی شوند تا بازیکن بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کند.
موبایل ها بخاطر اینکه همراهان همیشگی ما هستند بازی های متناسب با این پلتفرم ها باید بگونه ای باشد که بتوانیم از آنها در مکان های مختلف و زمان های بیکاری استفاده کنیم.

بازی پادگان

بازی پادگان

پس سادگی و سبک Casual برای بازی های موبایلی از دیدگاه سازندگان بازی یک ضرورت می باشد. شما در بازی پادگان می توانید در حین بازی فقط از یک دست کمک گرفته و به راحتی بازی را انجام دهید.

از ویژگی های جذاب و منحصر به فرد بازی ایرانی پادگان به موارد زیر می توان اشاره داشت:
دارا بودن گرافیک فوق العاد و خیره کننده در محیط بازی
شخصیت های نظامی جذاب و طنز
استفاده از بنرها در بازی به جهت پیشرفت و برد در بازی
می توان از بین بازیکنان دیگر رکورد زد.
پیشرفت کردن در بازی می تواند اثرهای جدیدی را برای بازیکن به دست آورد.
بازی هیچگونه محدودیتی ندارد.
برای دریافت سکه های بیشتر بازیکن می تواند پرداخت درون برنامه ای داشته باشد.
با توجه به صحبت های سازندگان بازی و همچنین نقد و بررسی که از این بازی در میان کاربرانش صورت گرفته است همه اظهار داشته اند که این بازی نیاز به پیشرفت خاصی ندارد و در همین اندازه توانسته است بازیکنان را ساعت ها به خود سرگرم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پانزده =