راهنمای بازی پلی استیشن اسپایدر من (قسمت نهم) : رویداد اصلی

بازی پلی استیشن اسپایدر من

با قسمت نهم از سری مقالات راهنمای بازی پلی استیشن اسپایدر من با ما همراه باشید. در این قسمت به رویداد اصلی در این بازی می پردازیم. رویداد اصلی دومین ماموریت بازی به شمار می رود که چندین هدف اصلی، اهداف جانبی و نکاتی در مورد مسیر بازی را ارایه می نماییم.

بازی پلی استیشن اسپایدر من
بازی پلی استیشن اسپایدر من

The Main Event (رویداد اصلی)

رویداد اصلی دومین ماموریت بازی پلی استیشن اسپایدر من به شمار می رود که چندین هدف اصلی، اهداف جانبی و نکاتی در مورد مسیر بازی را ارایه می نماییم.

مکان: آشپرخانه جهنمی

جایزه: ۴۱۰۰ XP

با توجه به خرابکار هایی که در میدان تایمز هستند، زمان رویداد اصلی رسیده است. مستقیم به سمت نقطه هدف جدید پیش بروید و به یاد داشته باشید که از Web Zips برای سرعت گرفتن استفاده کنید یا اینکه R2 را در امتداد دیوار های ساختمان نگه دارید تا به موازات آنها بدوید.

در زمان رسیدن به برج، کاملاً در صحنه حضور دارید. وقتی کاپیتان واتاناب تایید کرد، بدون سر و صدا وارد برج فیسک می شوید و ضربه زدن را شروع می کنید.

دهلیز را پاکسازی کنید

وقتی در دهلیز با آدمکش های مسلح روبرو شدید، به خاطر داشته باشید که حداقل یکی از آنها را در تور بیاندازید، وقتی متوجه شدید که یکی از مسلح ها به سمت شما شلیک می کند، با ضربه مکرر بر دایره از گلوله های شلیک شده شان جاخالی بدهید و با ضربه مکرر بر مثلث یکی شان را ببندید.

برای اینکه مطمئن باشید که حس های عنکبوتی تان برای تشخصی جهت وارد شدن حملات، کار می کنند، می توانید از تمام جهات فرود بیایید. وقتی میزان کمبو شما مشخص باشد تمرکز به دست می آورید که حتی در حملات هوایی بیشتر هم می شود. به خاطر داشته باشید که هرچه میزان تمرکز شما بالاتر باشد، بیشتر می توانید با فشردن بر D-Pad خود را بهبود دهید.

وقتی کف زمین دهلیز را پاکسازی کردید، آدمکش های بیشتری بر روی بالکن بالا ظاهر می شوند. وقتی به بالا نگاه می کنید، حواستان باشد که می توانید با نگه داشتن L2 و R2 به یک نقطه قوی وصل شوید که هم خیلی سریع فاصله ها را از بین ببرد و هم پیش از آنکه آنها واکنشی نشان دهند شما نبرد را شروع کنید. به سمت آنها تور پرتاب کنید تا در آن گرفتار شوند و پیش از آنکه بتوانند شلیک کنند آنها را بکشید.

در صورت نیاز خود را بهبود دهید، در غیر اینصورت آنها را مشغول کرده و دقت کنید که اشیای محیطی مثل سطل های زباله هستند که می توانید به سمتشان تور پرتاب کرده و با فشرده R1 و L1 آنها را به دشمنانتان بکوبید.

بازی پلی استیشن اسپایدر من
بازی پلی استیشن اسپایدر من

راهنمای بازی پلی استیشن اسپایدر من ، این بخش : باز کردن ساختمان

وقتی دهلیز کاملاً پاکسازی شد، پلیس از پله ها بالا می آید، می گذارند که شما بر روی شافت آسانسور بروید. کاپیتان واتاناب به شما خبر خواهد داد که مردان فیسک در حال حاضر تلاش می کنند که اطلاعات سرور ها را پاک کنند- چیزی که شما نمی توانید بپذیرید که انجام شود.

دویدن بر روی دیوار بطور خودکار باعث خزیدن شما به سمت بالا می شود و می توانید R2 را نگه دارید تا به سادگی از روی شافت آسانسور بالا روید طوری که انگار دارید روی کف زمین راه می روید. وقتی به محل واقعه رسیدید، مثلث را فشار دهید تا شروع به ورود یواشکی از طریق دریچه کنید و به این ترتیب هدف را شناسایی نمایید.

دریچه را به سمتی دیگر بکشید که پلیس های بیشتری با آدمکش ها در طبقه بالای بالکن درگیر شده اند. با پرتاب تور به سمت آن نقطه بروید و شروع به مبارزه کرده و به دشمنان مسلحی که با تور بسته اید ضربه بزنید، از اشیای محیطی به نفع خودتان استفاده کنید.

وقتی اولین موج مبارزه تمام شد، گروه دیگری وارد می شوند، وقتی نوار تمرکزتان پر شد به شما اجازه داده می شود که بار دیگر درگیر شوید (مثل مجموعه بتمن). از این نقطه به بعد باید در مورد آنچه اولویت بیشتری دارد بیاندیشید، پس از تمرکز برای بهبود خود استفاده کنید یا منتظر شوید نوارتان پر شود تا شروع به مبارزه با دشمن کنید.

از پاکسازی داده های سرور جلوگیری کنید

وقتی موج بعدی را هم پاکسازی کردید، زمان آن رسیده که به اتاق سرور وارد شوید که دقیقاً در طبقه بالایی شماست. اگر بر روی برچسب سمت راست فشار دهید، نمایی از آدمکش هایی که در طبقات بالا تجمع کرده اند را مشاهده خواهید کرد.

به سمت چپ سقف اتاق سرور نگاه کنید تا دریچه دیگری پیدا کنید که از آن به اتاق بخزید.

وقتی شروع به خزیدن از دریچه ها کردید، خواهید توانست به نگهبان ضربه مخفیانه ای بزننید و بی صدا یکی از آنها را بگیرید- چیزی که باید برای ماموریت های مخفی بعدی به خاطر داشته باشید. حالا تا به خروجی بعدی برسید رو به جلو حرکت کنید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =