بازی چند نفره رزیدنت اویل معرفی شد

بازی Resident Evil Village RE:Verse

Capcom تولید کننده Tsuyoshi Kanda دیروز به عنوان بخشی از رویداد عرضه Resident Evil Village اعلام کرد که قصد دارد به عنوان بخشی از بیست و پنجمین سالگرد Resident Evil، بازی ویژه چند نفره‌ای که بازی Resident Evil Village RE:Verse نام دارد را عرضه کند. این بازی برای هرکسی که Resident Evil Village را خریده باشد رایگان است.

RE:Verse یک حالت چند نفره رقابتی است که در آن تا ۴ بازیکن می‌توانند به عنوان یکی از شخصیت‌های نمادین Resident Evil بازی کنند. اگرچه لیست شخصیت‌ها هنوز مشخص نشده است، اما در تریلر منتشر شده، قهرمانانی مانند Chris Redfield ،Jill Valentine ،Leon Kennedy و Claire Valentine و همچنین دشمنانی مانند Nemesis و حتی Jack Baker از Resident Evil 7 نشان داده شده ‌اند.

شخصیت‌های دیگری که نشان داده شده ‌اند شامل HUNK و Ada Wong هستند. پس هنوز مشخص نیست که چند شخصیت در بازی حضور خواهند داشت.

آزمون‌های Beta برای انتخاب Resident Evil Ambassadors به ‌زودی آغاز می‌شود، پس اگر شما هم بخشی از این برنامه هستید و انتخاب شده‌ اید، اطلاع داشته باشید که دعوت ‌نامه‌ای برای بتا در آینده عرضه می‌شود.

Capcom در گذشته با بازی چند نفره Resident Evil سروصدای زیادی به راه انداخت. اخیراً هم با انتشار Resident Evil 3 Remake، در زمانی که بازی ویژه‌ای به نام Resident Evil Resistance را عرضه کرده بود، سروصدای بیشتری ایجاد کرد.

درحالی‌که Resistance یک بازی چند نفره نامتقارن است که چهار بازیکن را در برابر مغز متفکر قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد RE:Verse ساده‌تر و مبتنی بر نبرد باشد. اما باید وقت بیشتری داشته باشیم و RE:Verse را بررسی کنیم.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =