راهنمای گام به گام بازی کلیزون شادوفال (قسمت یازدهم)

بازی کلیزون شادوفال

در بازی کلیزون شادوفال به طرف پلی که شما را به اینجا رسانده بود برگردید. می ­توانید با استفاده از پله برقی به طرف هدف خود بروید و یا به دنبال دریچه هوایی زیر آن بگردید. در صورت پیدا نمودن دریچه­ هوا سعی کنید از طریق آن به راه خود ادامه دهید.

بازی کلیزون شادوفال
بازی کلیزون شادوفال

راهنمای گام به گام بازی کلیزون شادوفال (قسمت یازدهم)

این دریچه، شما را به موتورخانه بازی Killzone: Shadowfall هدایت می­ کند. حواستان به سربازان اطراف باشد. در صورت مواجهه با تنها دو نفر از سربازان هلگان، سعی کنید یکی را با چاقو کشته و سپس با استفاده از دکمه­ R3 چاقوی خود را به طرف سرباز دوم پرتاب کنید. سرباز­ان هلگان در همه جا پراکنده ­اند و هر کدام را که می ­بینید در حال صحبت با یکدیگرند. اما یکی از آن ها در کنار کامپیوتر ایستاده است، پس تمام آنها را بکشید و به OWL دستور هک سیستم کامپیوتری آنجا را بدهید تا نام Zeus پاک شده و هدفتان تکمیل شود. اکنون Zeus مدیون شماست و این می ­تواند برایتان سودمند باشد.

در بازی کلیزون شادوفال به طرف پلی که شما را به اینجا رسانده بود برگردید. می ­توانید با استفاده از پله برقی به طرف هدف خود بروید و یا به دنبال دریچه هوایی زیر آن بگردید. در صورت پیدا نمودن دریچه­ هوا سعی کنید از طریق آن به راه خود ادامه دهید. هنگامی که از طرف دیگر دریچه خارج می­ شوید، با گروه بزرگی از سربازان هلگان مواجه خواهید شد، بهتر است در اینجا از OWL و اسکنر خود بیشتر کمک بگیرید. خوشبختانه سربازان به صورت پراکنده در اینجا حضور دارند و کار برای شما چندان سخت نخواهد بود.

به طرف راست دریچه ­ای که از آن خارج شده بودید بروید و نشانگر هدف را دنبال کنید. در راه با هلگان ­ها درگیر خواهید شد. پس از کشتن آن ها، با هک صفحه شناسایی اثر انگشت، درها را باز کنید. وقتی که از در وارد می­ شوید، سه نفر دیگر از سربازان هلگان را در آن منطقه خواهید دید. شلیک نکنید، فقط به آرامی حرکت کرده و اولین نفر را بی سر و صدا از پشت بکشید. سپس به طرف راست حرکت کرده و دومین نفر را بکشید. اگر باز هم توانستید بی سر و صدا حرکت کنید، سومین سرباز را نیز به همین شکل بکشید، در غیر این صورت به آن شلیک کنید تا منطقه از سربازان خالی شود. به طرف سکویی که در وسط اتاق قرار دارد بروید و یکی دیگر از صفحه ­های شناسایی اثر انگشت را هک کنید تا سوار بر آسانسور شده و به طرف پایین حرکت نمایید.

پس از متوقف شدن آسانسور از آن پیاده شوید. ظاهراً ارتباط شما با مرکز قطع شده است. به طرف نشانگر هدف خود بدوید. زمانی که نتوانستید بیشتر از این پیش بروید، از زیپ ­لاین خود برای رفتن به سطوح پایین تر استفاده کنید. به راه خود ادامه داده و دوباره با استفاده از زیپ­ لاین به طبقات پایین تر بروید. از در وارد شوید اما به طرف شهروندان شلیک نکنید. آن ها سلاح­ خود را روی زمین انداخته و به شما اجازه­ عبور می ­دهند. به راه خود به طرف مخفیگاه Tyran ادامه دهید.

به سمت درب بعدی رفته و پس از آن به طرف چپ حرکت کنید. یکی از شهروندان هلگان جدید با نگرانی شروع به داد زدن و سرزنش شما کرده و شما را قاتل خطاب می­ کند. سپس صدای Tyran از بلندگوها به گوش می ­رسد. او به شهروندان هلگان جدید می­ گوید که یک Shadow Marshal در میان ما حضور دارد، و از آنها می ­خواهد که لوکاس را بکشند. از کنار شهروندان عبور کرده و به راه خود ادامه دهید. در اینجا پیچ و خم­ های زیادی وجود دارد، بنابراین پیش از آنکه سردرگم شوید و راه را گم کنید، با استفاده از کلید رو به بالا مسیر هدف خود را به روز رسانی نموده و به طرف آن پیش بروید. همانطور که پایین تر می­ روید، با تعدادی از سربازان هلگان روبرو خواهید شد که مشغول بازجویی از چند شهروند هستند. زمان شلیک فرا رسیده، این کار ممکن است کمی سر و صدا ایجاد کند. بنابراین از OWL و اسکنر خود برای مبارزه و ردیابی دشمنان استفاده کنید. در اینجا با سربازان زیادی روبرو خواهید شد.

در

بازی کلیزون شادوفال
بازی کلیزون شادوفال

نشانگر هدف شما مرتباً به روز رسانی می ­شود. پس از کشتن دشمنان به طرف آن حرکت کنید. گروه دیگری از سربازان از تمام جهات به طرف شما حمله خواهند کرد. همان استراتژی قبل را اینجا نیز پیاده نموده تا بتوانید با آن ها مقابله کنید. وقتی که آخرین دشمن کشته شد، به طرف نشانگر هدفتان دویده و سوار آسانسور شوید و به طبقات پایین تر بروید. سپس از آسانسور پیاده و به طرف نردبان رفته و از آن پایین بروید. صدای Tyran از بلندگوها به گوش می ­رسد، او به شما می ­گوید که می ­داند چه کسی هستید و حتی به نام مستعار شما نیز اشاره می­ کند.در بازی کلیزون شادوفال او لوکاس را یتیم کوچک بدبخت صدا می ­زند کسی که در مؤسسه بزرگ شده و بردگی نظام را می ­کند. همچنان که Tyran صحبت می ­کند به راه خود ادامه دهید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 16 =