سرور های نسخه ی سوم بازی گرن توریسمو به زودی آفلاین می شوند

بازی گرن توریسمو

در زمان ورود این بازی به دنیای گیم بیشتر از ۵ میلیون نسخه از این بازی به فروش رسید، عکس‌ های ماشین ‌هایی که در این بازی دیده می‌ شود به صورت واقع گرایانه مورد قبول و تحسین ناظران قرار گرفت. بازی گرن توریسمو دارای مشکلاتی همچون باگ بود که بعد از بازسازی و انتقال بر روی پلتفرم‌ های دیگر این مشکل نیز حل شد.

بازی گرن توریسمو
بازی گرن توریسمو

سرور های نسخه ی سوم بازی گرن توریسمو به زودی آفلاین می شوند

استودیو پلی فونی دیجیتالی اعلام نموده که بازی گرن توریسمو فقط ۳ ماه دیگر به عنوان بازی آنلاین قابل استفاده است و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد یا بهتر است بگوییم که در دنیای بازی و گیم بازی ‌ها نیز همانند دیگر موارد تاریخ منقضی و منسوخ شدن دارند؛ به گونه‌ای که این نسخه از بازی از رده خارج می ‌شود و دیگر در دسترس کاربران و گیمرها قرار نخواهد داشت.

بازی گرن توریسمو در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که این بازی محصول مشترک شرکت سونی و پلی فونی بود که به عنوان ششمین بازی نسخه اصلی این بازی در دسترس کاربران قرار گرفت.

این بازی بر روی یک پلتفرم در فصل هفتم شرکت سونی که کنسول بازی پلی استیشن ۳ باشد انتشار یافت، بر اساس اخبار جدیدی که به دست آمده استودیو پلی فونی دیجیتال تصمیم دارد که قسمت آنلاین بازی گرن توریسمو را بعد از گذشت ۵ سال از زمان منتشر شدن این بازی متوقف کند.

در صفحات رسمی بازی گرند توریسمو اخباری از آن مبنی بر متوقف شدن این بازی در روز مشخصی منتشرنشده است، اما در این دوره اخبار ۹ فروردین سال ۱۳۹۷ را اعلام کرده‌اند که عملکرد قسمت‌های Quick match، ‌open lobby، community و seasonal events را توضیح می دهد و اضافه کرده اند که بعد از تاریخ مشخص شده هیچ کدام از این قسمت ها کار نخواهند کرد و بعد از آن نیز بسته الحاقی و آفلاین آن از رده خارج و در صورتی می‌توان از این بازی استفاده کرد که قبل از تاریخ مشخص شده فایل مربوطه را دانلود و یا تهیه کرده باشید.

ارزهای درون بازی تا قبل از توقف بازی در قسمت آنلاین معتبر و قابل استفاده هستند و بعد از تاریخ مشخص این ارزها غیر قابل استفاده و اعتبار هستند و هیچ گونه ارزشی نخواهند داشت در کنار این قسمت از بازی که متوقف می‌شود، سرویس برنامه نصب شده روی موبایل GT track path editor نیز غیرقابل استفاده می‌شود. استودیو پلی فونی دیجیتال در یکی از بیانیه‌ های رسمی خود در رابطه با قسمت آنلاین متوقف شده بازی گرن توریسمو اعلام کرده که از تمامی گیمرهایی که در زمان ارائه این بازی ما را همراهی کرده و از این بازی استفاده کردند کمال تشکر را داریم اما برای بهبود دهی سرویس‌ های آنلاین در تلاشیم.

بازی گرن توریسمو
بازی گرن توریسمو

این بازی در ابتدای ورود اش به دنیای بازی بر روی پلتفرم پلی استیشن ۳ کار می‌کرد و بعد از گذشت چند سال و بازسازی نسخه اولیه توسط تیم سازنده این بازی به پلتفرم‌های دیگر نیز انتقال یافت بگونه ای که لقب ششمین نسخه بازی را به خود اختصاص داد این گزارش یکی از بازی‌ های آنلاینی می ‌باشد که بعد از گذشت پنج سال پس از ورودش به دنیای گیم متوقف شد، گزینه ‌هایی که در این قسمت نیز وجود داشت از بین رفتند این بازی حتی به صورت آفلاین نیز دیگر قابل استفاده نبود؛ مگر این که نسخه آفلاین بازی را قبل از متوقف شدن آن در تاریخ مشخص تهیه و دانلود کرده باشید در غیر این صورت این بازی به هر دو شکل آنلاین و آفلاین منقضی و منسوخ شده است.

این بازی به عنوان یکی از برترین بازی ‌های دستگاه پلی استیشن ۳ می ‌باشد. در این بازی ماشین‌ های زیادی وجود دارد که به این شرح هستند: ۱۲۲۶ ماشین و ۱۰۰ عدد پیست برای مسابقه بین ماشین‌ ها وجود دارد.

در زمان ورود این بازی به دنیای گیم بیشتر از ۵ میلیون نسخه از این بازی به فروش رسید، عکس‌ های ماشین ‌هایی که در این بازی دیده می‌ شود به صورت واقع گرایانه مورد قبول و تحسین ناظران قرار گرفت. گرن توریسمو دارای مشکلاتی همچون باگ بود که بعد از بازسازی و انتقال بر روی پلتفرم‌ های دیگر این مشکل نیز حل شد. مشکل بعدی که برای نصب این بازی پیش آمد تمرکز بیش از اندازه روی بازی‌های آنلاین و پرداخت های درون برنامه‌ای که اکثر آنها با شکست روبرو بود و قادر نبودند که به آن شکل که باید و شاید در این کار موفق شوند.

سبک این بازی ماشین بازی و مسابقه ماشین ‌ها به صورت آنلاین و یا آفلاین می ‌باشد که بعد از گذشت ۵ سال از فعالیت این بازی انتشار آن را متوقف کردند که حال این بازی جزو بازی ‌های از رده خارج شده و یا منسوخ شده به حساب می ‌آید.

از این بازی به عنوان یکی از بازی ‌های زیبا و جذاب با صحنه ‌ها و افکت‌ های متفاوت نسبت به بازی ‌های دیگر یاد می ‌شود این بازی در نظر سنجی ‌های متفاوت بیشترین محبوبیت را داشته است؛ اما کمپانی سازنده این بازی تصمیم دارد پس از گذشت ۵ سال این بازی را متوقف کند و تیم سازنده این بازی را بر روی بازی دیگری متمرکز کند.

این بازی یکی از بازی ‌های متفاوت در پلی گیم ها است که دارای سبک مسابقه ‌ای بین ماشین‌ ها است؛ ولی درحال حاضر این بازی یکی از بازی های منسوخ شده به حساب می ‌آید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 16 =