بازی ‌های رایگان پلی استیشن پلاس مشخص شدند

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس

در آستانه پایان سال هستیم و مانند هر ماه، سونی دو بازی رایگان برای افرادی که عضویت PlayStation Plus فعال دارند ارائه خواهد کرد. با نزدیک شدن به ماه نوامبر، بازی های رایگان پلی استیشن پلاس مشخص شدند و برای افرادی که هرج ‌و مرج را دوست دارند، این ترکیب عالی خواهد بود. همچنین یک عنوان اضافی هم عرضه خواهد شد.

بازی‌های ماه دسامبر PS Plus

بازی‌های رایگان ماه آینده شامل دو بازی سرگرم‌ کننده و جالب و یک بازی کاملاً سرگرم‌ کننده و هرج و مرجی و آشفته است. Just Cause 4 بازی بسیار عالی برای تخریب است. این بازی شما را با زرادخانه‌ای از ابزار به جهان بازی می‌برد تا ویرانی‌هایی را از خود به جای بگذارید.

بیشتر لحظات مورد علاقه ما در Just Cause 4 هیچ ارتباطی به مأموریت‌های جانبی ندارد. در عوض از بازی با مسخره‌ترین ابزار Rico تشکیل می‌شود. مانند تبدیل آشغال انداز به کشتی هوایی با چند بالن و سواری با آن بر فراز جزیره، یا سواری روی اسب‌ها با چرخه‌ای تقویت‌شده و موشک‌های قوی و تماشای از کنترل خارج شدن آن. اگر به کاربرد احمقانه و خطرناک چنگک Rico فکر کنید، احتمالاً آن را کنار می‌گذارید. ما هارد درایوی پر از فیلم‌های خنده‌دار برای اثبات این مورد داریم. درست مانند هر بازی سبک سندباکس دیگری، Just Cause 4 نیز به شما آزادی می‌دهد تا سرگرم شوید و پس از ساعت‌ها گشت‌ و گذار با تجربه و ماهر می‌شوید.

بازی‌های Worms Rumble و Rocket Arena دو بازی ماجراجویی هستند. بازی Rocket Arena یک بازی کاملاً سرگرم ‌کننده برای افرادی است که عاشق تجربه تیراندازی PvP با ویژگی خاص موشک‌ها هستند.

خیلی دیر نیست که بیان کنیم می‌توانید بازی‌های ماه نوامبر یعنی Middle-Earth: Shadow of War، Hollow Knight: Voidheart و Bugsnax را هم دریافت کنید. البته شرط لازم برای این کار داشتن عضویت فعال PS Plus است. عضویت در سرویس‌های آنلاین سونی شامل بازی‌های رایگان، فروش انحصاری عناوین مشخص و دسترسی نامحدود به بازی‌های آنلاین با دوستان است. این بازی‌ها تا زمانی رایگان هستند که حق عضویت شما تمام شود.

آیا به بازی‌های رایگان ماه دسامبر PS Plus فکر می‌کنید؟ چه حسی درباره PS Plus دارید و تفکر شما در طول این چند سال چقدر تغییر کرده است؟ نظرات خود را در بخش زیر با ما به اشتراک بگذارید.

 

منبع: GameInformer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 11 =