بلاگ

معرفی و بررسی بازی ۱۰۰ درصد یک بازی ایرانی و برای موبایل

بازی 100 درصد

برای اینکه کاربران بتوانند از آن استفاده کنند، می توانند روی گوشی خودم برنامه بازار را نصب کنند و بازی ۱۰۰ درصد را برای موبایل خود دانلود کنند.

بازی 100 درصد

بازی ۱۰۰ درصد

معرفی و بررسی بازی ۱۰۰ درصد یک بازی ایرانی و برای موبایل

موبایل ها امروزه جایگاه به خصوصی را در بین افراد به خود اختصاص داده اند. که با پیشرفت فناوری تکنولوژی تغییرات زیادی در آن ها ایجاد شده است. اگر به این نکته توجه کنیم متوجه می شویم که این وسیله در دست هر فردی دیده می شود و افراد با سنین مختلف استفاده های متفاوتی را از آن می کنند، برای مثال کودکان یا حتی عده ای از جوانان و بزرگسالان با بازی های موبایل خود را سرگرم می کنند.
نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که گوشی های همراه (موبایل) در نوع های مختلفی با مدل های متفاوتی توسط شرکت های متفاوت ایرانی و خارجی به بازار عرضه می گردند، که هر کدام از آن ها متناسب با مدل و نوعی که دارند از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.
در ادامه گفته می شود اگر بخواهیم موبایل های ایرانی را به چالش بکشانیم باید بگوییم که این موبایل ها در نوع های متفاوتی طراحی شده اند.
شرکت های ایرانی در طراحی مدل های مختلفی در تلاش اند که بتوانند بهترین نوع موبایل را در اختیار کاربران قرار دهند، همچنین از نظر دارندگان موبایل موبایل این نکته بسیار با اهمیت است که گوشی همراهی که دارد از نظر سخت افزاری و نرم افزاری هیچ مشکلی نداشته باشد و درنهایت از یک گوشی همه کاره و با کیفیتی بهره مند باشند.
با توجه به آمار بدست آمده گفته شده است امروزه موبایل های مختلفی از نظر رسمی بودن و غیررسمی بودن با مدل های متفاوتی در بازار عرضه گردیده است، که هرکدام از آن ها به نوبه خودشان طرفداران زیادی را دارند.
شرکت های ایرانی توانسته است با سیستم عامل های اندروید گوشی های مختلفی را با امکانات متفاوتی طراحی کند. با روی کار آمدن گوشی های ایرانی شرکت های سازنده متناسب با نوع سیستم عاملی که گوشی ها دارند برنامه های متفاوتی را درنظرگرفته است، این برنامه های شامل: برنامه های کاربردی، نرم افزارهای مختلف، بازی های متفاوت و.. می شود.
اگر بخواهیم به قیمت موبایل های ایرانی اشاره کنیم باید بگوییم که قیمت هر نوع از گوشی ها با توجه به مدل و کارایی که دارند مسلماً از قیمت های مختلفی برخوردار می باشند. یکی از بازی های پرمخاطب و شناخته شده در موبایل های ایرانی مربوط به ۱۰۰ درصد می شود. که در ادامه به بررسی آن در موبایل های ایرانی می پردازیم.
این نوع بازی به تازگی برای گوشی هایی که دارای سیستم عامل اندروید می باشد شناخته شده است. بازی ۱۰۰ درصد توسط تیم سازنده ای که دارد به بازار عرضه گردیده و برای اینکه کاربران بتوانند از آن استفاده کنند، می توانند روی گوشی خودم برنامه بازار را نصب کنند و بازی ۱۰۰ درصد را برای موبایل خود دانلود کنند.
بازی ۱۰۰ درصد به عنوان یکی از بازی های هیجانی بشمار می آید که ذهن کاربر را درگیر می کند، خوب است که بدانید این نوع بازی علاوه بر اینکه می تواند شما کاربران را سرگرم کند بلکه حافظه ذهنی شما را به چالش می کشاند، و قصد دارد اطلاعات عمومی شما را بسنجد و بفهمد که چقدر شما در هر زمینه ای اطلاع دارید.
بازی ۱۰۰ درصد یکی از بازی هایی به حساب می آید که از مراحل متفاوت با بخش های مختلف تشکیل شده است، هر مرحله از بازی نسبت به مراحل قبلی از هیجانی بالاتری بهره مند می باشد که اشتیاق کاربر را به پیش بردن تمامی مراحل بیشتر می کند.
مرحله های متفاوت بازی اینگونه می باشد که هر مرحله دربرگیرنده چند زیرمجموعه مختلف است، شاید این سؤال ذهن شما کاربران را درگیر کرده باشد که زیرمجموعه های بازی شامل چه بخش هایی می شود؟ در پاسخ به این سؤال می توان گفت زیرمجموعه بازی ها شامل چندین مرحله است که هر مرحله دربرگیرنده دو بخش متنی و یک بخش تصویری می باشد.
نحوه گذراندن مراحل بازی این گونه است که ابتدا کاربر باید سؤالات را در ملکه ذهن خود بسپارد و سپس جواب هرکدام از سؤالات را با توجه به اطلاعات عمومی که دارد توسط صفحه کیبورد گوشی خود وارد کند.
اما برای اینکه متوجه شوید جواب سؤالات را به درستی پاسخ داده اید یا خیر می توانید از طریق بالا رفتن امتیازات متوجه این موضوع شوید، به این منظور که هر زمان سؤالات پرسیده شده را درست پاسخ دهید به امتیاز شما اضافه می شود در غیر این صورت متاسفانه هیچ امتیازی را کسب نخواهید کرد. هر زمان شخص بازیکن بتواند امتیاز خود را به ۱۰۰ برساند می توان او را برنده آن مرحله از بازی به حساب آورد.
این قسمت بازی گفته شده مربوط به سؤالات متنی می شود که در مراحل بازی با آن برخورد می کنید، بخش دیگری که در بازی برای شما نمایان می شود مربوط به همان سؤالات تصویری خواهد شد، در این بخش شما باید تصاویری را که می بینید در ذهن خود قرار دهید و سپس موارد مربوطی که نسبت به عکس به ذهنتان می رسد انتخاب کنید. در این مرحله نیز با رسیدن به امتیاز ۱۰۰ برنده آن بخش اعلام خواهید شد.
قابل ذکراست که گفته شود که این بازی درست است از مراحل زیادی به وجود آمده، اما امکان دارد در بعضی از مراحل بخش های تکراری را مشاهده کنید وگاهی نسبت به این موضوع احساس خستگی کنید. بطورکلی این بازی دربرگیرنده بخش های بسیار جذابی است که ذهن کاربر را به خود درگیر می کند و کمتر پیش می آید با مراحل تکراری روبرو شود.
یکی از نکات مثبت این بازی مربوط به بخش هایی می شود که برای افراد کم سن وسال درنظر گرفته شده است، که به راحتی می توانند رنگ ها را تشخیص دهند، میوه های را بشناسند، کلمه های هم خانواده را بیابند و… در بخش هم خانواده لغات زیادی وجود دارد، و کاربر به هیچ عنوان نباید نسبت به این موضوع ناراحت باشد که نتواند جواب سؤال را پاسخ دهد.
بخشی که در بازی بکاررفته است مربوط به سکه ها می شود، این سکه ها براساس امتیازات شما افزایش می یابد. هر چه تعداد سکه ها بالا رود شما به راحتی می توانید از آن به عنوان راهنما در پیش بردن مراحل بازی استفاده کنید.
زمانی که بازیکن سکه ها را صرف بخش راهنمای بازی می کند از تعداد سکه هایی که دارد کمتر می شود و فقط تا محدوده خاصی می تواند از آن استفاده کند درنهایت با کم شدن سکه ها باید کاربر سعی کند دوباره امتیازات بالایی را کسب کند تا به تعداد سکه های آن اضافه شود. کاربر در زمانی بازی انقدر ذهن خود را بکار می اندازد تا بتواند جواب سؤالات را پیدا کند و پاسخ دهد، همین امر موجب می شود یک ورزش ذهنی برای کاربران پیش آید و از اطلاعات عمومی بالایی برخوردار شوند.
بازی ۱۰۰ درصد توسط برنامه نویسان و طراحان ماهری ایجاد شده است، طراحی بازی به گونه ای می باشد که منوهای مختلف و فایل های صوتی متفاوتی در آن دیده می شود، رنگ های بسیار مختلف و جذابی در بازی وجود دارد که موجب شادابی و ذوق کاربر نسبت به آن می شود.
گرافیک بکار رفته شده دربازی بسیار بالا است اما متاسفانه تنها نکته منفی که دارد این است که به خوبی نمی تواند فایل های صوتی بکار رفته شده را پشتیبانی کند به همین دلیل در عملکرد آن برای اجرا مقداری کند بنظر می رسند.
بطورکلی گفته می شود اگر دوست دارید حافظه ذهنی خود را به چالش بکشانید و اینکه اطلاعات عمومی بالایی را کسب کنید پیشنهاد می شود حتماً بازی ۱۰۰ درصد را روی گوشی های موبایل خود نصب کنید و از بازی کردن با آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =