بلاگ

بازی ۱۹۴۲ ساخته شده توسط شرکت کپ کام منتشر شد

بازی 1942

بازی ۱۹۴۲ در جنگ جهانی دوم و به روی جت جنگنده متمرکز است. این اولین بازی از سری های “”۱۹۴۲ تا ۴۳ است که شامل شش عنوان متفاوت می باشد.

بازی 1942

بازی ۱۹۴۲

بازی ۱۹۴۲ ساخته ساخته شده توسط شرکت کپ کام منتشر شد

شرکت کپکام موبایل، گیم نوستالژیک “۱۹۴۲” را برای کاربران علاقمند، عرضه کرد. این شرکت نام آشنا اخیراً و در تازه ترین “خبرهای بازی موبایل”، انتشار گیم موبایلی “۱۹۴۲”برای سیستم عامل Android و ios رااعلام داشت.
این اثر در اواخر ۱۹۸۴ میلادی به دست Capcom Mobile وارد دنیای بازی ها شد و مختص دستگاه ORCID طراحی و عرضه گردیده بود. این گیم ماندگار و دوست داشتنی جز ۴ گیم قدیمی می باشد که در حال حاضر به روی پلتفرم گوشی های تلفن همراه نشر یافته است.
قیمت کنونی “۱۹۴۲” چیزی در حدود ۲ دلار تعیین شد، ولی به مناسبت عرضه آن، کاربران می توانند آن را برای مدت زمان اندکی با نرخ ۰.۹۹ دلار، در Google Play و App Store خریداری کنند.
اگر مایل هستید که در قالب یک خلبان جنگنده بی باک ظاهر شوید، پیشنهاد ما این گیم فوق العاده با کیفیت خواهد بود. باانجام این بازی در جنگ های هوایی حضور می یابید که در سال ۱۹۴۲ اتفاق می افتد.
مراحل متعدد و جذاب بازی، کاربر را وادار به ادامه آن می کند از ویژگی های عالی این گیم می توان به گرافیک بالا و کیفیت ساخت آن اشاره کرد، در کنار جلوه بصری منحصر به فرد” ۱۹۴۲″، صداگذاری دقیق به همراه جزئیات تحسین برانگیزی به کار رفته است که هر کاربری با دیدن و شنیدن چنین ظرافت و زیبایی، قطعاً متحیر خواهد شد.
رهبری و کنترل WARE PLANE در دستان گیمر خواهد بود. بیش از هفده هواپیمای جنگی برای این گیم طراحی شده است و با استفاده از هرکدام از آنان به اسلحه های مخرب و قدرتمندی دست می یابید. این گیم از مراحل ساده آغاز می شود تا رفته رفته وارد مراحل سخت تر و پیچیده تر می شود.
گسترش دهندگان بازی، لیستی از خصوصیات گیم “۱۹۴۲” را در دسترس بازیکنان قرار دادند که از این قرار می باشد:
با در اختیار قرار گرفتن WARE PLANE به سراغ جت های دشمن رفته و آنان را معدوم کنید.
هنگام فاصله گرفتن از جت های جنگی دشمنانتان، میزان سرعت WARE PLANE خود را به عدد “صد” برسانید.
شما امکان چرخش با جنگنده خود را دارید پس، از شلیک های دشمن خود فرار کنید.
با استفاده از Casual Mode، گیمی فرح بخش و بسیار راحت را انجام دهید واگر طالب به چالش کشیده شدن هستید معطل نکنید و با Classic Mode خواسته خود را عملی سازید!
استفاده از لیست امتیازات به دست آمده در سراسر دنیای گیم

بازی ۱۹۴۲ در جنگ جهانی دوم و به روی جت جنگنده متمرکز است. این اولین بازی از سری های “”۱۹۴۲ تا ۴۳ است که شامل شش عنوان متفاوت می باشد. در سال ۱۹۸۴ به طور رسمی در بین مخاطبان بین المللی پخش شد، بازیکنان یک هواپیمای جنگنده پیش فرض به نام “Super Ace” را خلع سلاح کرده و یک مأموریت را برای نابودی پایگاه نیروی هوایی ژاپن به پایان می رساندند.
بازی اصلی به این شکل است که، بازیکن در فرار از دست دشمنان می باشد در حالی که همزمان آن ها او را با حلقه و مانور تعقیب می کنند. هر دو حالت بازی یک نفره و دونفره در “۱۹۴۲” در اختیار کاربر هستند. دو دکمه به عنوان کنترل اصلی عمل می کنند و به شما این امکان را می دهد که به دشمنتان شلیک کنید و حرکت های تاکتیکی نورد و حلقه را انجام دهید.
بدون ترس از تمام شدن گلوله ها بازی را ادامه دهید، زیرا عرضه بی پایان گلوله جنگنده جت، در دسترس گیمر خواهد بود. با این حال، رول ها و حلقه ها محدود هستند. آن ها همچنین در ابتدای هر سطح باز نشانی می شوند. این عنوان برای بازی خانگی از طریق کنسول بازی اصلی نینتندو منتشر شد. نسخه به روز شده از گیم “۱۹۴۲” برای پلی استیشن ۳ در سال ۲۰۰۸ عرضه شد.
طراح اصلی بازی “۱۹۴۲” Yoshiki Okamoto می باشد. طرح و نشر این اثر به عهده کمپانی Capcom است، آهنگ سازی این محصول نوستالژیک نیز ساخته شده به دست Ayako Mori می باشد.
۳۲ مرحله در تمام طول بازی وجود دارد که گیمرها هر بخش را به ترتیب صعودی از بالاترین به پایین ترین سطح کامل می کنند. چهار تیم از دشمن در طول بازی ظاهر می شوند که قبل از این که بتوانند به پرواز و حمله به سمت شما ادامه دهند باید شکست بخورند. هر یک از این WARE PLANE یا همان هواپیماهای جنگنده باید دو یا چند بار، بسته به اندازه و دشواری، در سطح اصلی قرار بگیرند. در هر سطح، از بیست هزار تا پنجاه هزار امتیاز به دلیل منهدم شدن هواپیما اصلی، ازدست خواهید داد.
هواپیماهای دشمن به سه دسته کلی تقسیم می شوند که بر اساس اندازه فیزیکی دسته بندی شده اند. بزرگ ترین هواپیماها حداقل ۲۰۰۰ امتیاز را برای گیمر به ارمغان می آورند. با کسب پیروزی متوالی تا ۵۰۰۰ امتیاز برای بازیکن به دست خواهد آمد، اما جایزه فقط تا ۹۰۰۰ پوند افزایش می یابد. این ساختار باعث می شود بازی بی نظیر و جذابی را تجربه کرده باشید که طرح ریزی آن بر اساس شرایط بحرانی صورت گرفته، به ویژه در نسخه تک نفره هیجان دل پذیری القا می شود.
ارزش تیراندازی هواپیماهای جنگنده ژاپنی که در میانه مسیر تعبیه شده اند، به میزان ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ امتیاز است. کوچک ترین جت های دشمن به علت رنگ قرمز روشن آن ها به راحتی قابل شناسایی هستند و گیمر می تواند به خوبی آن ها را تشخیص داده و از بین ببرد. منهدم کردن این هواپیماها تنها ۱۰۰ امتیاز دارند که البته راه های متعددی برای به دست آوردن امتیازهای بیشتر نیز وجود دارد.
در تشکل های بزرگتری که از گرد آمدن هواپیماهای دشمن تشکیل شده و سایز آن ها کوچک و فانتزی می باشد، زمانی که گیمر بتواند آن ها را یک جا باهم منفجر کند، پاداش ۱۰۰۰ امتیازی را به چنگ می آورد.
مأموریت ها و سطوح بیشتر که چالش برانگیز تر هستند، معمولاً با کمک چند افزونه در بازی به نام power-ups تکمیل تر می شوند. شش قدرت یو پی اس در این افزونه ها در اختیار کاربر خواهد بود.
در این الحاقیات هواپیماهای اسکورت، دریافت حلقه های اضافی و رول یا چهارگانه آتش، به دست آوردن جان اضافی، ساقط کردن نیروهای دشمنان و متوقف کردن آتش باران دشمن، وجود دارد که با بهره بردن از آن ها می توانید سطوح بیشتری را در بازی طی کنید.
گیمرها با کسب امتیاز دقت در تیراندازی، پاداش ۲۰۰۰۰ امتیازی را در پایان هر سطح دریافت خواهند کرد. پاداش ۱۰ میلیون پوندی برای تمام بازیکنان که “۱۹۴۲” را با موفقیت به انتها رسانده اند، صرف نظر از میانگین تیراندازی یا امتیاز کلی، داده می شود.
یکی دیگر از پاداش های ویژه ای که در سال ۱۹۴۲ برای کاربران در نظر گرفته شده، Yashichi است. این پاداش تنها زمانی می تواند به دست بیاید که یک هواپیما جنگنده کوچک دشمن حذف شود، در این صورت آیکون بازی Yashichi به روی صفحه ظاهر می شود. با پیدا شدن این آیکون، هیچ گونه اقدامی نباید انجام دهید به این دلیل که Yashichi به سرعت می چرخد، و سپس ناپدید شده و جایزه ۵۰۰۰ به مجموعۀ فعلی امتیازات گیمر افزوده خواهد شد.
آیکون های دیگر گیم به این صورت نمایان می شوند:
Super Ace: هواپیمای جنگنده پیش فرض است که با رنگ سبز روشن قابل دیده شدن می باشد. سوپر آسه تنها می تواند در یک جهت حرکت کند و به سمت چپ به راست برود.
Power-ups: قدرت یو پی اس که به صورت تصادفی و تقریباً در هر سطح ظاهر می شود.
Escort planes: دو هواپیما کوچکتر Super Ace را شامل می شوند که حکم اسکورت و حمایت دارند و وقتی دکمه شلیک به کار گرفته شود، به سوی دشمن شلیک می کنند.
Enemy aircrafts: این هواپیما می تواند بزرگ یا کوچک باشد و اکثر اوقات در میان گروه های دشمنان ظاهر می شود و موجب انهدام تمام جت های دشمن می شود.
در level 32، بازی با هواپیمای جنگنده یو اس بی Super Ace پرواز می کند که از فراز جزایر ” Midway” این پرواز رخ می دهد. مأموریت خلبان Super Ace این است که برای نابودی ناوگان هواپیما ژاپن به مرکز توکیو برود.

بازی 1942

بازی ۱۹۴۲

تعدادی از هواپیماهای کوچک دشمن به صورت متوالی ظاهر می شوند و در فرم های تصادفی پنج یا ده عددی قرار می گیرند. جت جنگنده اسکورت و پاداش های آتش سوزی چهارگانه در این سطوح نیز موجود است. اگر شما توسط هواپیمای جنگنده ژاپنی و یا هر گلوله مورد حمله قرار بگیرید، level شما در شروع مجدد، در پایان سطح ۲۹ قرار خواهد گرفت.
هواپیماهای کوچک، بزرگ و متوسط ژاپنی به صورت تصادفی در ابتدای سطح ۲۸ ظاهر می شوند. برای هر سطح، تعداد دشمنان از پیش تعیین شده و کاملاً تکمیل است، اما آن ها می توانند هر یک با فرم خاصی باشند. بعد از اینکه سطح ۲۷ به پایان رسید، یک هواپیما دشمن باید در سطح ۲۶ منهدم شود. بازیکنانی که موفق به انجام این کار شوند، ۲۰۰۰۰ امتیاز برای تیراندازی در سطح ۲۶ دریافت می کنند. سطح ۲۵ به مرحله مارشال گیم “۱۹۴۲” متصل می شود.
مراحل متعدد و جذاب بازی، کاربر را وادار به ادامه آن می کند از ویژگی های عالی این گیم می توان به گرافیک بالا و کیفیت ساخت آن اشاره کرد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =