عملکرد بهتر نسخه آزمایشی بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ روی پلی استیشن

بازی 2 Waterfare Garden: PvZ

بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ در اکثر سایت های بازی، نمره قابل قبولی را کسب نموده است. سبک این بازی که البته حالا دیگر می توان آن را سبکی مجزا نامید.

بازی 2 Waterfare Garden: PvZ
بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ

عملکرد بهتر نسخه آزمایشی بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ روی پلی استیشن

از آنجایی که بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ طی نسخه ای آزمایشی به مخاطبان معرفی گردیده است؛ وب سایت های مختلف نظرات متفاوتر را در این رابطه اعلام داشته اند. مقایسه عملکرد این بازی بر روی پلتفرم های متفاوت، غوغایی بر پا نموده است. مقایسه ها به این نتیجه انجامیده که احتمالاً بازی مذکور بر روی پلتفرم نسل ۸ ام سونی، کارایی بهتر داشته باشد. لازم به یادآوری که مرحله بتای بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ در نخستین روزهای هفته اخیر در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
۲ Waterfare Garden: PvZ یک بازی بسیار مهیج می باشد که در سال ۲۰۱۶ تولید آن آغاز گردیده است. این بازی ر سبک اکشن- تاکتیکال تولید گردیده و در طی مدتی کوتاه طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. اگر مخاطب بازی های رایانه ای هستید مطمئناً می دانید که سبک اکشن- تاکتیکال از پرطرفدارترین سبک ها در میان گیمرها می باشد. گیم پلی بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ به شکل انیمیشنی بوده و مناسب تمامی رنج های سنی نیز می باشد.
شاید دوست داشته باشید خلاصه ای از بازی را بخوانید و سپس دست به خرید بزنید. در این بازی دشمنان، زامبی ها هستند که با درجه قدرت های مختلف به جنگ خانه و مزرعه گیمر می آیند. رئیس زامبی ها، دکتر زامباس، گروه های زامبی ها را قدرتمند کرده و در اطراف شهر، اتحاد تشکیل داده اند. اتحادی که متشکل از زامبی هاست؛ در نقطه مقابل اتحاد گیاهان را داریم. اتحادی که با رویکردی مثبت شکل گرفته است. گیاهان در مزرعه ای هستند که محل رشد و نموشان است. مزرعه گیمر شامل گیاهانی است که هر یک دارای انرژی جادویی می باشد. گیمر با استفاده از این گیاهان و قدرتشان با زامبی ها مقابله می کنید. گیمربایستی از نهایت قدرت و توانایی ذهنش برای مقابله با زامبی ها بپردازد. در زمانی که زامبی ها مزرعه گیمررا مورد حمله قرارمی دهند که در این صورت گیمر موظف است با کاشتن گیاهان جادویی به مقابله پرداخته و تا پایان مرحله از بین ببرد. به کار بردن تلاش و استعداد فردی در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد.
گیمر قادر خواهد بود با رویکردهای متفاوتی در بازی ظاهر شود. گیمر می تواند در نقش گیاه یا زامبی بازی کند؛ می تواند به تنهایی به جنگ هوش مصنوعی برود؛ و یا اینکه از همه جالبتر در صورت آنلاین بودن در گروه نفره بازی کند. البته امکان بازی آنلاین در گروه های ۲۴ نفره نیز وجود دارد.
شرایط آنلاین بازی هرگیم پلی ای با دیگری متفاوت است. بنابراین گیمر در صورتی که می خواهد به شکل آنلاین بازی کند، بایستی شرایط را بپذیرد.
از مزایای بازی می توان به محیط اکشن و جذاب آن اشاره نمود که هر مخاطبی را مجذوب خود می کند. مبارزات، در عین حال مقاومت و سازندگی، حس بسیارمثبتی را به گیمر می سازد. بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ در اکثر سایت های بازی، نمره قابل قبولی را کسب نموده است. سبک این بازی که البته حالا دیگر می توان آن را سبکی مجزا نامید؛ سبک دفاع از قلعه می باشد که فوق العاده نیزپرطرفدار می باشد. بازی Waterfare Garden: PvZ در فرمت تیرانداز سوم شخص ظاهر گردیده است. اما در نسخه دوم این بازی شاهد از میان رفتن این ایراد عمده هستیم و گیمر را قادر می سازد تا در صورت تجربه بازی به شکل آفلاین نیز، بازی حاوی محتوای جذاب و ادامه دار، که دیگر رکود را تجربه نمی کند، دنبال نماید. بازی در حالت آفلاین نیز امکان، دو یا چندنفره بودن را دارد.
جذابیت تمام نشدنی بازی به همین جا ختم نمی شود. در بازی شاهد هستیم که سرزمین گیاهان با نام ساباربیا، توسط زامبی ها و با تلاش دکتر زامباس اشغال شده. تیم زامبی ها با تلاش فراوان، حال که ساباربیا را اشغال نموده اند، نام آنرا نیز تغییر داده و زومباربیا گذاشته اند. درهمین راستا گیاهان مالک مزرعه با خشمی مضاعف تمایل به باز پس گیری مزرعه خود داشته و دراین بین بازهم مقابله های گروه های زامبی و گیاهان هیجان انگیز است. با این جابجایی حالا ناظر دفاع زامبی ها هستیم. شاید این جابجایی شخصیت های بازی خود برای گیمرخالی ازلطف نباشد.
از دیگر نکات و نقاط جذاب بازی تجربه گیمرازحضور و وجود بیش از ۱۰۰ شخصیتی باشد که دارای قابلیت ها و توانمندی هایی هستند؛ این توانمندی ها به مرور در بازی برملا شده و مرحله به مرحله بازیکن را شگفت زده می کنند. کلاس های مختلفی از زامبی ها و گیاهان وجود دارند که قابلیت هایشان همه را شگفت زده می کند. برای مثال در گروه زامبی ها، کلاس Imp را شاهد هستیم که دارای ابزار زره مانند هستند. این رباتیک زره ها، که تحت عنوان Z­Mech در بازی وجود دارند، ابزار توانمند زامبی ها است که با پوشیدن آن به غول مکانیکی بدل می گردند که شکست دادنشان نیز چندمرحله سخت تر می شود. در نقطه مقابل گروه زامبی ها وقابلیت هایشان، گروه گیاهان نیز، توانمندی هایی در قالب کلاسهای مختلف دارند. به عنوان مثال گیاهان در کلاس Rose قادر به توقف زمان برای زامبی ها می باشند. دراین کلاس گیاهان زمان را برای زامبی ها متوقف می سازند تا خود را برای مقابله با زامبی ها مهیاتر کنند.
بزرگ ترین ایرادی که می توان از بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ این است که بازی در حالت آفلاین از جنبه های داستانی برخوردار نبوده و گیمر تنها در صورت آنلاین، بازی جذاب را تجربه می نمود.
کمپانی الکترونیک آرتز از ارائه نسخه بتای بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ خبر داده و افزوده که این بازی بر روی دو پلتفرم استیشن ۴ و ایکس وان قابل اجرا می باشد. در این نسخه امکان دسترسی محدود بازیکنان به مَپ های مختلف و حالت های بازی وجود دارد. این کمپانی افزوده که ۶ کلاس جدید شخصیتی در این نسخه وجود دارد. این ۶ کلاس به تعادل، ۳ کلاس از گیاهان و ۳ کلاس از زامبی ها را در بر می گیرد. افزودن این کلاس های جدید به بازی بی شک هیجانی مضاعف در دل خود به بازی آورده و موجبات رضایت مخاطبان را در پی خواهد داشت.
با وجود بازیکنان و شخصیت های متفاوت حس محیط و تجربه ای جدید به گیمر دست می دهد. وجود نقشه های جدید، احتمالاً پاسخ به نیاز مخاطبانی است که مدت ها منتظر انتشار آن بوده اند. جالب است بدانید که بازیکنانی که در فروشگاه پلی استیشن عضو هستند قادر خواهند بود که به بسیاری بازی های رایگان نیز دست یابند.
در بازار پرهیاهوی بازی های رایانه ای، خبرعملکرد بهتر پلی استیشن ۴ در مورد بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ مثل بمب صدا کرد. بسیاری از سایت ها و صاحب نظران در مورد آن صحبت کردند. وب آیت های مختلفی دست به مقایسه زدند و نتیجه گیری ها را در اختیار مشتاقان قرار داده اند.
یکی از وب سایت هایی که دست به مقایسه زده است، وب سایت گییرنوک می باشد. این وب سایت به تحلیل دو نسخه از بازی که برای پلتفرم های پلی استیشن ۴ وایکس وان ارائه شده بود، مبادرت ورزیده است. وبسایت گییرنوک اعلام داشته که مرحله بتا، بر روی پلتفرم پلی استیشن ۴ بهتر عمل می کند. شایان ذکر است که بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ با رزولوشنی برابر P 1080 اجرا می گردد. کیفیت بازی مذکور بر روی پلتفرم سونی، بسیار چشم گیراست. شاید بتوان گفت اجرای این بازی بر روی پلتفرم سونی با ایکس وان، تفاوت های چشمگیری دارند.
این وبسایت از تاربه نظر رسیدن این بازی در زمان اجرا بر روی ایکس باکس وان خبر داده است. وبسایت گییرنوک اعلام داشته که اجرای بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ بر روی پلتفرم سونی، بسیار روان وجذاب اجرا می گردد. نسخه مورد استفاده برای ایکس باکس وان حتی نسبت به نسخه پلی استیشن ۴ نیز رئان نمی باشد. تاری زمان اجرا تمامی زیبایی بازی را گرفته و بهتر است که کاربران با یکی از دستگاه های سونی یا پلی استیشن ۴ آنرا اجرا نمایند تا به معنای واقعی کلمه این بازی را بازی کنند.

بازی 2 Waterfare Garden: PvZ
بازی ۲ Waterfare Garden: PvZ

وبسایت گییرنوک اذعان می دارد که نه تمامی بلکه معدودی از تکسچرهای موجود در خودرو بازی در زمان اجرا بر روی پلتفرم ایکس وان، از کیفیت پایینی برخوردار هستند. این وبسایت از احتمال وجود باگ در این زمینه خبر داده و افزوده در صورتی که این اختلال به باگ مرتبط باشد، در نسخه نهایی، مشکل کیفت پایین بازی با حذف باگ مرتفع گردیده و کاربران ایکس باکس وان نیز نهایت لذت از بازی را خواهند برد. همچنین این وبسایت اعلام داشته که: درست است که تاری را در ایکس وان شاهد هستیم اما این باعث نمی گردد که چیزی از جذابیت بازی کاسته شود.
شایان ذکراست که این بازی از هیجان خاصی برخوردار بوده و به دلیل اکشن بودن بیس آن، طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است. پلتفرم هایی با معایبی نظیر تاری اجرا نیز در دستور اعمال تغییرات و تعمیرات لازمه قرار گرفته اند تا تمامی بازیکنان این مجموعه ازبازی ها که با پلتفرم های مختلف به بازی می پردازند نیز تجربه ی بازی را داشته باشند که خود وتولیدکنندگان بازی مد نظر دارند. به احتمال زیاد نسخه جدید بازی Waterfare Garden: PvZ به زودی در اختیار مخاطبان قرار گیرد. کمپانی الکترونیک آرتزسعی دارد تا مخاطبانش را با برطرف نمودن ایرادات احتمالی، شگفت زده نماید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =