اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

بازی Anthem استودیوی بایوور محتاج به اتصال دائم اینترنت

بازی Anthem استودیوی بایوور

در طی کنفرانس E3 2018 نسخه ی جدیدی از بازی Anthem استودیوی بایوور را به نمایش گذاشت که علاوه بر بهبود در گرافیک بازی جزئیات دیگری در این نسخه به نمایش گذاشته شد. از جمله اتصال دائمی به اینترنت. در واقع شما چه بخواهید در حالت تک نفره بازی کنید و چه حالت گروهی، باید به اینترنت متصل باشید تا بتوانید بازی پلی استیشن را ادامه دهید.

بازی Anthem استودیوی بایوور

عکس بازی Anthem استودیوی بایوور

بازی محبوب Anthem توسط استودیوی بایوور طراحی شده است. سال پیش بود که بایوور در طی کنفرانس E3 2018 نسخه ی جدیدی از بازی Anthem استودیوی بایوور را به نمایش گذاشت که علاوه بر بهبود در گرافیک بازی جزئیات دیگری در این نسخه به نمایش گذاشته شد. از جمله اتصال دائمی به اینترنت. در واقع شما چه بخواهید در حالت تک نفره بازی کنید و چه حالت گروهی، باید به اینترنت متصل باشید تا بتوانید بازی پلی استیشن را ادامه دهید.
پس از آن در یک کنفرانس دیگر یعنی کنفرانس EA PLAY جزئیاتی راجع به دخالت بازی کننده در ظاهر و طراحی کاراکتر صحبت شد. بدین ترتیب که می توانید به راحتی لباس هاس مخصوص با قابلیت های گوناگونی داشته باشید. به گفته ی کمپانی منتشر کننده بازی تا ۲۲ فوریه یعنی ۳ اسفند در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

آشنایی با بازی Anthem استودیوی بایوور
همان طور که پیش تر گفته شد بازی دارای دو بخش تک نفره و چند نفره است که برای بازی به اینترنت نیاز دارید. گرافیک بازی عالی است و این امر با مشاهده ی مناظر طبیعی و پر جزئیات بازی مشهود است. این بازی علی رغم داشتن این حسن بزرگ نقص هایی دارد که منجر به فاصله گرفتن بازی کننده ها از این بازی شده است. در واقع می توان این طور گفت که این اثر نیز مانند تمامی آثار دیگر این استودیو هر اندازه خوبی داشته باشد؛ به همان اندازه نقص دارد.
یکی از خوبی های بازی داستان پربار و جذابی است که جو بازی را در دست گرفته است. داستان در یک سیاره ناشناخته دنبال می شود.
دو گروه در این سیاره حضور دارند یکی دسته ی انسان ها و دیگری موجوداتی به نام Urgoth که از نسل اورگاث هستند. این موجودات از نسل اورگاث به دشمنی با انسان ها بر می خیزند و در این میان زنی به نام هلنا برای این که بتواند همراه گروهش مقابل این موجودات بایستد یک سری لباس مخصوص به نام جاولین را اختراع می کند.

در این سیاره مواد یا ابزاری وجود دارد که می تواند قدرتمند ترین شیء باستانی را که The Anthem of Creations نام دارد را به این سیاره بکشاند این شیء خطرناک است، زیرا می تواند روند طبیعت را به هم بزند و یا مثل یک ابزار انتقالی هیولاهایی را از دنیاهای دیگر به این سیاره بکشاند. این شیء تا حدودی توسط جاوین ها قابل کنترل است و هلنا و گروهش سعی می کنند تا جلوی اثرات بد آن را بگیرند؛ ولی گروهی به نام Dominion سعی دارد تا علاوه بر به دست آوردن فناوری این لباس ها انسان ها را نابود کرده و کنترل شیء را به دست بگیرد.

بازی Anthem استودیوی بایوور

عکس بازی Anthem استودیوی بایوور

با ادامه مقاله بازی Anthem استودیوی بایوور محتاج به اتصال دائم اینترنت همراه باشید

از اینجای داستان گروه جدیدی به نام فریلنسر وارد میدان می شود این گروه قبلا برای بدست آوردن پول و تفریح کردن به کارهای قهرمانانه می پرداختند فریلنسرها به گروه سنتینال می پیوندد، تا جلوی Dominion ها را بگیرند و مانع از نابودی سیاره بشوند. حسن دیگر بازی این است که در همان دقایق اولیه بازی می توانید به داستان و سرگذشت کاراکترها پی ببرید، این امر به شما کمک می کند تا بدانید باید به کجا بروید.
داستان بازی خبر از یک بازی مهیج را می دهد درست است بازی با هیجان وصف ناپذیری شروع می گردد ولی با پیش روی در بازی دیگر از آن هیجان قوی خبری نیست. طراحان برای جبران این نقص انتخاب دیالوگ را در اختیار بازی کننده قرار داده است تا با هر حرفی که کاراکتر می زند منتظر یک نتیجه ی جدید باشد. لذا لازم است بسیار هوشیارانه دیالوگ خود را انتخاب کنید.
نقص های بازی در بخش تک نفره بیشتر به چشم می آیند برای مثال می توان به تکراری شدن روش های مبارزه ای و قطعی مداوم سرور اشاره نمود. اما می توانید برای فرار از این مشکلات در بخش چند نفره بازی کنید مسلما همگی می دانید که بازی چند نفره اگر با دوستان جریان داشته باشد هماهنگی و سرعت بیشتری دارد، چون اگر با افراد ناشناس بازی کنید ممکن یا همه ی کار به دوش شما بیفتد و یا اصلا همه ی کار را از شما بگیرند.
حتما می دانید که در بخش بازی های گروهی شخصیت هایی که از حیث نیرو در یک سطح قرار دارند در یک گروه قرار می گیرند یکی از نقص های بخش چند نفره در همین امر است؛ یعنی ممکن است با یک شخص ضعیف تر و یا قوی تر از خود هم تیمی شوید. مسلما با پیش روی در بازی PS4 به جاولین های متفاوت تری دست پیدا کنید. اینکه مدام به اینترنت متصل باشید هم می تواند نقص باز باشد. به طور کل می توانید کنار دوستان خود یک بازی منحصر به فرد را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 2 =