مشکلات فنی روی PS4 نتیجه بازی Anthem کمپانی BioWare

بازی Anthem کمپانی BioWare

برخی گزارشات حاکی از این است که بازی Anthem کمپانی BioWare مشکلات فنی از قبیل هنگ کردن، خرابی و خاموش شدن را بر روی کنسول Playstation 4 ایجاد می کند که در این مطلب به طور اختصاصی در این باره صحبت خواهد شد.

بازی Anthem کمپانی BioWare
عکس بازی Anthem کمپانی BioWare

برخی گزارشات حاکی از این است که بازی Anthem کمپانی BioWare مشکلات فنی از قبیل هنگ کردن، خرابی و خاموش شدن را بر روی کنسول Playstation 4 ایجاد می کند که در این مطلب به طور اختصاصی در این باره صحبت خواهد شد.بعد از دو هفته از عرضه شدن بازی Anthem کمپانی BioWare بسیاری از کاربران راضی نبودن خود را به صورت گزارش به گوش سازندگان این بازی رساندند. طبق آمارها بازی Anthem باعث خرابی و خاموش شدن پلتفرم های Ps4 شده است. جالب است بدانید این بازی قبل از منتشر شدن هم منتقدان زیادی داشت که باعث تأثیرات بر روی فروش میزان آن هم شد و ادامه این بازی برای سازندگانش کار دشواری خواهد بود.
در روزهای گذشته بحث در مورد بازی Anthem بوده که باعث مشکلات فنی Ps4 و نارضایتی این بازی برای دارندگان پلتفرم پلی استیشن ۴ شده می بود. طبق آنچه گزارش شده بیشتر زمانی دچار خطا می شود که حریف یابی شروع می شود و باعث می شود به منوی اصلی برود یا بازی کرش شود. به جزء این مشکلات، گفته شده که این بازی باعث شده که ناگهان به صورت کامل کنسول Ps4 خاموش شده و به سایر دارندگان اخطار می دهد.
این قضیه بیشتر زمانی اهمیت پیدا کرده است که افراد زیادی از دارندگان این پلتفرم خواسته اند که هزینه کنسول خریداری شده را از شرکت سازنده پس بگیرند.
همچنین طبق گزارشات و اخبار مربوط به این بازی هنوز جوابی از سوی شرکت سازنده این بازی ( EA و Bioware ) داده نشده و علت آن هم معلوم نشده است. جالب است بدانید که بازی Anthem کمپانی BioWare برای حل شدن مشکل این بازی برای پلتفرم پلی استیشن ۴ اعلام کرده اند که با یک آپدیت حل می شود.
بعد از ساخته شدن و انتشار بازی Anthem توسط استودیو بایوور وجود مشکلات فنی و محتوایی باعث شد که بازی به یک بازی ضعیف تبدیل شود و صدای همه دربیاید. یکی از مشکلات مربوط به بازی ” انتم ” برای پلی استیشن ۴ کرش کردن بود که باعث خراب شدن همیشگی بازی برای پلی استیشن ۴ می شد. جدیدا سازندگان بازی Anthem کمپانی BioWare ادعا کرده اند که این ایراد برای پلی استیشن ۴ فقط با یک آپدیت ساده برطرف می شود.
آپدیت این نسخه در اواخر سال گذشته در اختیار دارندگان کنسول پلی استیشن قرار داده شده است که می توانند آن را برطرف کنند.
برخی از اعضای سازنده بازی انتم اعلام کرده اند که بازی انتم صدمه ای به سلامت کنسول پلی استیشن ۴ وارد نمی کند و استفاده کنندگان نگران این قضیه نباشند و اینکه حل این ایراد یک اولویت برای سازندگان این بازی می باشد و اگر با این مشکل روبرو شدید مجددا کنسول تان را روشن کنید.

بازی Anthem کمپانی BioWare
عکس بازی Anthem کمپانی BioWare

با ادامه مقاله مشکلات فنی روی PS4 نتیجه بازی Anthem کمپانی BioWare همراه باشید

در صورت خراب شدن کنسول توسط بازی Anthem کاربران می بایست به پشتیبانی الکترونیک آرتز مراجعه کنند. هر چند که یکی از دلایل به وجود آمدن این مشکل زیاد بودن تعداد بازی های کنسول بود و نه تنها از لحاظ فنی بلکه از لحاظ محتوایی باید حل شود. به جزء رفع خرابی از طریق پشتیبانی شما می توانید آپدیت منتشر شده این بزای را امتحان کنید تا دچار خرابی کنسول تان نشوید.

بعد از مشکلاتی که بازی Anthem برای پلی استیشن ۴ ایجاد کرد کمپانی الکترونیک آرتز هم اکنون در حال بررسی علت اصلی این مشکل می باشد. این کمپانی از گیمرانی که با این مشکل مواجه شده اند خواسته که اطلاعات کنسول و شرایط به وجود آمدن این ایراد را به اشتراک بگذارند. هم اکنون تعداد زیادی این مشکل را به اشتراک گذاشته اند و این به معنای وجود این مشکل برای بسیاری از گیمران می باشد.

در اینجا یکی از راه حل های حل این مشکل توسط برخی از کاربران انجام شده است را می گوییم. ابتدا باید به قسمت Safe Mode کنسول پلی استیشن ۴ بروید سپس کلید پاور را فشار دهید تا صدای دو بوق به گوشتان برسد و بعد وارد حالت های کنسول شوید. یادتان باشد که باید از راه فشار دادن دکمه پاور این مشکل را حل کنید زیرا با دسته بازی نمی توانید به Safe Mode بروید. حالا به گزینه Rebuild Database بروید و این ایراد را برطرف کنید.
جالب است بدانید این مشکل در سال های گذشته هم در بازی Kingdom Hearts وجود داشت که حل آن دقیقا مانند حل بازی Anthem کمپانی BioWare بود. این راه حل برای همه ی دارندگان کنسول های پلی استیشن ۴ که برای بازی Anthem کمپانی BioWare با مشکل مواجه می شوند قابل استفاده است و دیگر به خرید کنسول جدید و آپدیت کردن نیازی ندارید. با توجه به اینکه بازی Anthem کمپانی BioWare برای کنسول های پلی استیشن ۴ مشکلات فنی ایجاد کرده اما هنوز سازندگان این بازی علت و راه حل خوبی را ارائه کرده اند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =