همه چیز درباره ی بازی Apex Legends Mobile

بازی Apex Legends Mobile

Apex Legends قرار است وارد پلتفرم‌های اندروید و iOS شود، اما زمان آن مشخص نیست. Respawn اعلام کرد اولین آزمایش محدود بازی Apex Legends Mobile از بهار سال ۲۰۲۱ برای اندروید و سپس برای دستگاه‌های iOS آغاز می‌شود. اولین عرضه بازی موبایلی Apex Legends در فیلیپین و هند اتفاق خواهد افتاد.

Respawn هنوز چیزی درباره زمان و مکان عرضه بعدی نگفته است، اگرچه این عرضه احتمالاً در سال جاری رخ خواهد داد. عرضه اولیه بازی موبایلی Apex بسته‌های بتایی است. Respawn با گذشت زمان، اندازه و تعداد ویژگی‌ها را افزایش خواهد داد. ثبت نام اولیه بازی موبایلی Apex Legends هنوز آغاز نشده است، اما زمانی که شروع شد ما به شما اطلاع خواهیم داد.

آخرین اخبار

این بازی بالاخره تأیید شد و تست بسته‌های آن بهار امسال آغاز می‌شود.

Apex Legends به موبایل می‌آید

این اتفاق توسط Andrew Wilson، مدیرعامل EA، در جلسه توجیهی نتایج مالی اعلام شد که شوتر بتل رویال به دستگاه‌های موبایلی خواهد آمد.

همانطور که برای اولین بار توسط دانیل احمد، یکی از کارکنان صنعت و تحلیلگر گزارش شد، EA قرار است با شریک چینی همکاری کند تا “بازی موبایلی Apex Legends را بسازد که به صورت جهانی عرضه شود”.

مدیر مالی EA یعنی Blake Jorgensen تأیید کرد: “برای عرضه بازی موبایلی در چین، باید یک شریک داشته باشید و همانطور که گفتیم در صدد آماده‌سازی هستیم و با شریکمان در حال کار هستیم. ما از داشتن این فرصت بسیار هیجان‌ زده هستیم”.

تاریخ عرضه

انتظار می‌رود بازی در FY2022 عرضه شود، که برابر با آوریل سال ۲۰۲۱ خواهد بود. Respawn اعلام کرد تست نسخه‌های آزمایشی در بهار سال ۲۰۲۱ در مرحله آغاز قرار خواهد داشت و احتمالاً می‌توانیم در پاییز یا زمستان منتظر عرضه آن باشیم.

سازنده بازی کیست؟

EA در گزارش Q3 تأیید کرد که در حال کار با شریک چینی‌اش برای ساخت و عرضه جهانی بازی است. هنوز معلوم نیست که شریک ساخت بازی چه کسی است، اما شایعات حاکی از آن هستند که Tencent سازنده این بازی است.

EA در گذشته برای ساخت FIFA Online 4 و Need for Speed Online نیز به Tancent مراجعه کرده بود. نسخه Nintendo Switch توسط Panic Button Studios اداره می‌شد، اما این تیم قبلاً روی بازی موبایلی کار نکرده بودند.

زمان انتشار در انگلیس، اروپا و ایالات متحده

هنوز هیچ حرفی از زمان عرضه بازی موبایلی Apex Legends در هیچ کجا زده نشده است، با این حال تست بتا در بهار در کشورهای انگلستان، اروپا و ایالات متحده آغاز می‌شود.

ویژگی کراس‌ پلی برای Apex Legends Mobile 

بازی موبایلی Apex Legends از ابتدا به طور اختصاصی برای موبایل ساخته شده است و Respawn بیان کرده که به همین دلیل ویژگی کراس‌ پلی را اجرا نخواهد کرد. البته، Respawn همچنین گفته که بازی موبایلی Apex Legends اندکی پس از عرضه بازی در رایانه تنها یک امید واهی بوده است، پس این موضوع هم ممکن است به واقعیت بپیوندد.

آیا Apex Legends موبایل رایگان است؟

بله، مانند نسخه‌های رایانه/ کنسولی، این بازی هم رایگان است.

تفاوت نسخه موبایلی چیست؟

بازی موبایلی Apex Legends به طور کامل به صورت لمسی قابل پخش است، با “کنترل‌های ساده و بهینه‌ سازی دقیقی که منجر به پیشرفته‌ترین نبرد بتل رویال موجود در گوشی‌های تلفن همراه می‌شود.”

 

منبع: GfinityeSports

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =