راهنمای بازی Assassins Creed:Revelations

بازی Assassins Creed:Revelations

بازی Assassins Creed:Revelations چهارمین بازی اصلی در مجموعه Assassins Creed می باشد. بازیکنان، هر دو شخصیت Ezio و Altair را که پس از وقفه دو بازی، به بازی اصلی برگشته اند را کنترل می کنند.

بازی Assassins Creed:Revelations
بازی Assassins Creed:Revelations

بازی Assassins Creed:Revelations چهارمین بازی اصلی در مجموعه Assassin’s Creed می باشد. بازیکنان، هر دو شخصیت Ezio و Altair را که پس از وقفه دو بازی، به بازی اصلی برگشته اند را کنترل می کنند.

بازی Assassins Creed:Revelations پلی استیشن نیز به سرزمین مدرنی برمی گردد که در آن Desmond به همراه Animus زندانی شده است و باید از راهنمایی های موضوع ۱۶ “Clay” برای پیدا کردن حافظه های ناتمام  Ezio و Altair استفاده کند تا خود را از بی هوشی نجات دهد و به سرزمین باز گردد تا مأموران معبد را شکست دهد و آخرین معبد بزرگ را پیدا کند.

راهنمای کامل:

ماجراجویی اصلی بازی Assassins Creed:Revelations از ۹ فصل تشکیل شده است. در هر کدام از این فصول، تعدادی حافظه قرار دارد. پس از تکمیل کردن حافظه ها می توانید در وقت آزادتان دوباره به آن ها برگردید و بازی کنید. پس برای همگام سازی کامل(Full Sync) در ابتدای بازی عجله نداشته باشید.

  • فصل اول: برگشت به خانه

حافظه ۱: مأمور اعدام

تبریک! شما حافظه اول را تکمیل کردید.

حافظه ۲: فرار باریک

همگام سازی کامل(Full Sync)- Byzantine را با Counter Kill بکش.

در ابتدای عملیات با حرکات آکروباتیک Ezio آشنا شو. به راهنماهایی که زیر صفحه نمایش داده می شود توجه کن و از روح Altair برای ادامه مسیر کمک بگیر. ابتدا به بالای برج و بعد به بیرون برو تا با گروهی از محافظان روبه رو شوی. برای داشتن (Full Sync)، Ezio نیاز دارد که Counter Kill را اجرا کند. برای این کار، یکی از محافظان را نشانه بگیر و دکمه Block (موضع تدافعی) را فشار بده و نگهدار. سریعاً دکمه Square ( یا X در Xbox) را همزمان با دکمه Block نگه دار تا Counter Kill اجرا شود و (Full Sync) را بگیری.

بعد از Counter Kill، همچنان دکمه حمله (Attack) را برای دیگر محافظان فشار بده تا Kill Streak انجام دهی. آن ها را بیرون کن و به علامت دیگر برو. Altair را دنبال کن و به بالای برج قصر بپر. محافظان سد راهت را از بین ببر و به بالا رفتن ادامه بده. خودت را به مجسمه عقاب برسان و با آن تعامل داشته باش تا عملیات را به پایان برسانی.   

حافظه ۳: ژورنال های از چند نوع

(Full Sync)- شکست نخور.

وقتی به سالن کتابخانه رسیدی، ۴ محافظ Byzantine در پایین قرار دارند. Ezio می تواند ۲ نفر از آن ها را نابود کند با وجود اینکه ۲ تای دیگر با خبر می شوند پس همه آن ها را بکش. وقتی فضا پاک شد، به سمت مرد عجیبی که کنار درهای کتابخانه ایستاده است برو تا Cutscene را فعال منی و عملیات جدید شروع شود.

از قصر Masyaf خارج شو و علامت را به سمت ورودی برج دنبال کن. باید تعدادی سرباز را از بین ببری. به بالای برج برو و از آن جا بپر و به سمت کاپیتانی که علامت گذاری شده است برو و در نزدیکترین پشت بام فرود بیا. گروه را تا رسیدن به پایین روستا دنبال کن.

نیازی نیست وقتی گروه را دنبال میکنی خودت را مخفی کنی. تا زمانی که Ezio گروه را زیر نظر دارد می توانی با چند قدم فاصله از آن ها حرکت کنی. زمانی که به پایین روستا رسیدی عملیات با (Full Sync) کامل می شود.

حافظه ۴: سواری سخت

این مرحله دو قسمت دارد: در نیمه اول عملیات، Ezio باید طنابی که با آن کشیده می شود را نگه دارد. حواست به موانع میان جاده باشد و به سمت ارابه حرکت کن. این کار مدتی زمان می برد، پس انجامش بده. زمانی که Ezio به اندازه کافی نزدیک شد، Cutscene برای نیمه دوم بازی فعال می شود. Ezio باید کالسکه دشمن را به وسیله کالسکه خودش نابود کند. برای جلوگیری از آسیب شدید، از راه های سنگی جاده حرکت نکن و هرگز به سمت سر کالسکه دشمن حرکت نکن و با آن شاخ به شاخ نشو. اجازه بده که آن ها به تو نزدیک شوند (ولی حواست باشد که با کلسکه ات برخورد نکنند) و بعد به سمتشان حرکت کن به کالسکه ضربه بزن و آن را از جاده خارج کن. این کار را چندبار انجام بده تا کالسکه دشمن نابود شود.

پس از نابود کردن کالسکه دشمن نوبت به کالسکه کاپیتان می رسد. برای از بین بردن کالسکه کاپیتان نیازی به Ezio نیست. او فقط باید آن را ضعیف کند. همان طور که برای کالسکه های قبلی گفته شد، با کالسکه کاپیتان نیز شاخ به شاخ نشو و تنها زمانی که جاده سنگی تمام شد ه کالسکه اش ضربه بزن. (راه های سنگی پیشرفت شما را به تأخیر می اندازد)

بازی Assassins Creed:Revelations
بازی Assassins Creed:Revelations

با ادامه مقاله راهنمای بازی Assassins Creed:Revelations همراه باشید

با فاصله کم دور شو و تا زمانی که کالسکه کاپیتان نزدیک شود صبر کن. زمانی که نزدیک شد به او ضربه بزن. Ezio باید به ضربه زدن ادامه دهد و همزمان از جاده های سنگی دوری کند تا زمانی که به چهارراه Y برسند. زمانی که به چهارراه Y رسیدند، Cutscene فعال و این مرحله تکمیل می شود.

حافظه ۵: عقاب زخمی

Full Sync- 5 محافظ را از انبار علف ها بکش.

Ezio در نیمه اول بازی مریض است تا زمانی که دارو پیدا کند. در این زمان نمی توانید حرکات آکروباتیک انجام دهید. پس از Cutscene، ۳ محافظ را با استفاده از Kill Streak از بین ببر و جیب هایشان را بگرد و اگر چیز خوبی پیدا کردی برای خودت بردار. از اینجا راه برفی را که به سمت چرخ آب بزرگ می رود پیش بگیر. محافظ تنها را از بین ببر و از پله ها به سمت علامت بالا برو تا یک Cutscene کوچک فعال شود.

به محافظ بی حواس برس و او را بکش. حالا به پایین حرکت کن تا به ورودی روستا برسی. جایی که Ezio با ۳ دسته از محافظان رو به رو می شود. در نزدیکی یک انبار علف قرار دارد. صبر کن تا محافظ دور شود و به داخل بپر و صبر کن تا محافظ برگردد.

برای گرفتن   Full Sync به راهنمایی های زیر توجه کن:

اولین محافظ از انبار علف را بکش. یکی از بین رفت. ۲ محافظ دیگر وجود دارند که در حال چرخیدن هستند. با راه رفتن به سمت آن ها توجهشان را جلب کن (فلش بالای سرشان نشان می دهد که آن ها می توانند تو را ببینند) زمانی که فلش بالای سرشان قرمز شد، به سمت تو حرکت می کنند. اجازه بده که تو را تا انبار علف دنبال کنند. (فرار نکن زیرا تو را نمی بینند.) و زمانی که در حال بازرسی هستند آن ها را نابود کن. از این تاکتیک برای از بین بردن محافظان دیگر در این منطقه استفاده کن و باید امتیاز Full Sync را بگیری.

زمانی که منطقه پاک شد، Eagle Sense را فعال کن تا بفهمی کاپیتان به کجا می رود. روستا را بگرد (از سرباز ها مخفی شود یا آن ها را از بین ببر) تا زمانی که Ezio به درهای ورودی قصر برسد و Cutscene فعال شود.

سربازها را از بین ببر و جیب هایشان را برای پیدا کردن دارو بگرد (و برای پول اضافی)

 تا سلامتی Ezio برگردد. از این جا به بعد نیازی نیست که Ezio مخفی باشد. پس به سمت علامت حرکت کن و اگر کسی سد راهت شد او را از بین ببر. به علامت برس و از مجسمه بالا برو (حواست به موانع راه باشد). زمانی که به بالا رسیدی، کاپیتان را بکش تا مرحله تکمیل شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =