معرفی بازی Blood & Truth عنوان انحصاری واقعیت مجازی پلی استیشن

بازی Blood & Truth

بازی Blood & Truth به صورت انحصاری برای پلی استیشن وی آر منتشر خواهد شد. این کنسول که نسبت به قبل، از محبوبیت زیادی برخوردار شده است، می تواند گزینه مناسبی برای کاربران باشد چرا که نسبت به دیگر کنسول های نسل حاضر، ارزان تر می باشد. سازندگان با انتخاب این کنسول سعی در استفاده از پتانسیل های آن و ارائه محصولی بی نظیر داشته اند.

بازی Blood & Truth
بازی Blood & Truth

معرفی بازی Blood & Truth عنوان انحصاری واقعیت مجازی پلی استیشن

شرکت سونی در طی رویداد ۲۰۱۷ PSX اقدام به نمایش اولین گیم پلی زنده بازی Blood & Truth کرد. این بازی که در سبک واقعیت مجازی است، منحصراً برای پلی استیشن VR ارائه خواهد شد.

استودیو لندن از قسمت سرگرمی های تعاملی سونی در رویداد ۲۰۱۷ PSX و در جریان یک برنامه زنده از این رویداد، تریلری از گیم پلی بازی Blood & Truth را عرضه کرد. این تریلر را می توان اولین تریلر در خصوص گیم پلی این بازی دانست که تاکنون منتشر شده است. این تریلر نشان دهنده انجام یکی از مراحل بازی توسط تهیه کننده آن است که در حال تجربه این مرحله و هدف قرار دادن دشمنان در این دنیای واقعیت مجازی است. این ویدیو، شما را با ترفندهایی به خصوص آشنا می کند که این ترفندها در ارتباط با عوض کردن خشاب اسلحه است و باید در طول بازی، با به کار بردن این ترفنها، مسیر موفقیت خود را هموارتر کنید. یکی از این موارد، این است که شما با پرتاپ خشاب به هوا، در صدد تنظیم اسلحه و خشاب گیری آن در این حالت هستید و شما باید این کار را آنقدر تکرار کنید تا قادر به انجام آن شوید و می تواند مرحله ای چالشی برای کاربر باشد. نکته قابل توجه در این قسمت این است که شما خواهید توانست این کار را همزمان با دو سلاح هم انجام دهید و این بسته به توانایی شما خواهد داشت.

استودیوی سازنده این بازی، در کارنامه خود، ساخت بازی هایی مانند The London Heist را دارد و این طور هم می توان گفت که بازی Blood & Truth دنباله معنوی همان بازی است که در قالب یک بازی مستقل ارائه شده است. در بازی قبلی این استودیو، سیستمی به نام تلپورت وجود داشت که محیط بازی را ساختگی و غیر واقعی جلوه می داد اما در این بازی جدید، این سیستم وجود ندارد و کاربر می تواند با نگاه به مکانی که می خواهد به آن جا رود و فشردن کلید مخصوص به آن، به نقطه مورد نظر برود. علاوه بر حرکت رو به جلو، حرکت به سمت پهلو هم امکان پذیر است.

همان طور که گفتیم، بازی Blood & Truth به صورت انحصاری برای پلی استیشن وی آر منتشر خواهد شد. این کنسول که نسبت به قبل، از محبوبیت زیادی برخوردار شده است، می تواند گزینه مناسبی برای کاربران باشد چرا که نسبت به دیگر کنسول های نسل حاضر، ارزان تر می باشد. سازندگان با انتخاب این کنسول سعی در استفاده از پتانسیل های آن و ارائه محصولی بی نظیر داشته اند.

بازی Blood & Truth
بازی Blood & Truth

این بازی را می توان نمونه ای موفق از فیلمی اکشن در سبک واقعیت مجازی دانست. از بهترین قسمت های آن، می توان به وجود برخی قسمت های اکشن که البته بسیار هم پر خرج بوده اند اشاره کرد. سازندگان این بازی به خوبی توانسته اند از عهده ساخت یک محصول در این سبک بربیایند و نشان دهند که واقعیت مجازی می تواند موجب تحولی بزرگ در بازی های ویدیویی شود. استفاده مناسب از قابلیت های کنسول پلی استیشن وی آر موجب شده تا کاربران با پتانسیل های این کنسول بهتر آشنا شده و حتی از برخی قابلیت های آن که بی اطلاع بودند، آگاه شوند چرا که این بازی از تمام ویژگی های این کنسول استفاده کرده و چیزی را به فراموشی نسپارده است. سرعت تیراندازی هم موردی است که بسیار جلب توجه می کند و به طور غیر قابل باوری شکفت انگیز است. داستان این بازی به صورت خطی روایت نخواهد شد و این انتخاب های کاربران است که روند بازی را تغییر خواهد داد و بر داستان آن تاثیر خواهد گذاشت پس باید در نوع تصمیم گیری ها دقت کافی به خرج دهید چرا که هر تصمیم شما، سرنوشت متفاوتی را برای بازی رقم خواهد زد. این مورد از نکاتی است که در بازی های ویدیویی به شدت از آن استقبال می شود چون که موجب افزایش هیجان بازی و زیباتر شدن بخش داستانی آن می شود. محوریت داستان بازی Blood & Truth در مورد سربازی به نام رایان مارکس که جزو سربازان ویژه است، می باشد  و زندگی این کاراکتر را پیش خواهد برد.

اما یکی از مواردی که موجب افت کیفیت بازی می شود، کنترلرهای کنسول پلی استیشن وی آر است که برای این بازی مناسب نیستند. اگر در این کنسول از کنترلرهای بهتری استفاده می شد، بی شک می توانست یکی از بی نظیر ترین تجربه ها را برای کاربر رقم بزند.

تاریخ دقیق عرضه این بازی هنوز به طور دقیق مشخص نشده است اما احتمال می رود که در سال ۲۰۱۹ عرضه شود و موجبات خوشحالی کاربران پلی استیشن وی آر را فراهم کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =