اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

بازی Call of Duty Black Ops 4 و شروع رویداد زمستانه آن

بازی Call of Duty Black Ops 4

بازی Call of Duty Black Ops 4 برای تعطیلات کریسمس بازیکنان و طرفدارانش نسخه ی آپدیت خود را عرضه کرد. این ورژن از بازی بیشتر تمرکز خود را بر روی قسمت چند نفره آن منعطف کرده است و آنطور که از شواهد بر می آید مشخص است که نتیجه موفقی را کسب کرده اند.

بازی Call of Duty Black Ops 4

عکس بازی Call of Duty Black Ops 4

سری بازی های کال او دیوتی سریالی اکشن و پر مبارزه را برای ما تداعی می کند که هر ساله با انتشار فصلی جذاب و جدید از خود طرفداران و بازیکنانش را به داستانی پرهیجان دیگر دعوت می کند. بازی Call of Duty Black Ops 4 برای تعطیلات کریسمس بازیکنان و طرفدارانش نسخه ی آپدیت خود را عرضه کرد. این ورژن از بازی بیشتر تمرکز خود را بر روی قسمت چند نفره آن منعطف کرده است و آنطور که از شواهد بر می آید مشخص است که نتیجه موفقی را کسب کرده اند.
البته باید عنوان داشت که در این نسخه بیشتر به شخصیت پردازی کاراکتر ها پرداخته اند تا محتوای داستانی و داستان سرایی بازی، همچنین در حین بازی ما با لوکیشن ها و مناطق آشنایی برخورد خواهیم داشت.
بروز ترین نسخه آپدیت این بازی در تاریخ ۲۰ دسامبر همراه با رویداد های زمستانه خود و حالات جدیدی که به آن الحاق شده بود در دسترس کاربران قرار گرفته است.
اتفاق جدید در این بازی تیر اندازی به خاطر تعطیلات کریسمس و سال نو ارائه شده است که در طی این جریان می توان به حالاتی از آن اشاره کرد که در طی آن قسمت Zombies به بخش Winter Calling منتقل شده و همچنین Winter Event به قسمت Black Market پیوسته است.
بازیکنان و کاربران به راحتی می توانند از برف استفاده کرده و آن ها را به عنوان گلوله به کار گیرند و در طول این رویداد بازی Blackout به مبارزه با دیگر بازیکنان بپردازند و از سوی دیگر می توانند از طریق آیتم هایی که به مناسبت سال نو اضافه شده به بازی خود هیجان وارد کنند.
البته لازم به ذکر است که این حالات جدید با تزئینات مربوط به کریسمس همراه است. از طرفی دیگر نیز قسمت زامبی آپدیت شده و به کاربران این اجازه را می دهد تا از آیتم های جدید خود بهره ببرند و به چالش های جدیدی راه یابند. این چالش های جدید از طریق قسمت Barraks قابل پیش روی است و همچنین در کنار این قابلیت میتوانند از چالش های روزانه موجود در بازی لذت ببرند.
مکانیزم و سازو کار های جدیدی که به این بازی ملحق شده روحی تازه و جدید به آن دمیده است.
در طرفی دیگر مضمون وینتر ایونت استریم به Black Market اضافه شده و راه پیدا کرده است تا از این طریق بازیکنان بتوانند تزئینات و دکوراسیون جدیدی را در بازی خود اعمال کنند. آیتم ها و ویژگی های دیگری را که در بخش Contraband وجود دارند را بازیکنان می توانند در کنار قسمت های دیگر همچون Winter Event و Absolute Zero به انجام رسانند.

بازی Call of Duty Black Ops 4

عکس بازی Call of Duty Black Ops 4

با ادامه مقاله بازی Call of Duty Black Ops 4 و شروع رویداد زمستانه آن همراه باشید

در سناریو بخش دوم این بازی که همان بخش زامبی است ما شاهد کاراکتر های نام آشنای مربوط به این سری خواهیم بود. خلق این سبک در سری بازی های Call of Duty باعث شد که نظر منتقدان به بازی Call of Duty : Black ops 4 بسیار مثبت شود و این بازی را در رده بهترین بازی های بتل رویال بشمار آورند. بازی Black Ops 4 در حال حاضر در بعضی خرده فروشی های بازی با تخفیف خوبی به فروش می رسد.
به نظر می آید که سازنده این بازی یعنی همان شرکت اکتیویژن خواستار آن است که بازیکنان این اثر را بیشتر برای پلی استیشن خود خریداری نمایند. بازی Call of Duty : Black Ops 4 در حال حاضر برای پلتفرم های ایکس باکس ۱ و پلی استیشن ۴ و همچنین ویندوز در دسترس قرار گرفته است. این بازی توانسته نظرات و نمرات بالا و مثبتی را به خود جلب نماید.
مختصری از آن را در زیر خواهیم داشت:
” گیمCall of Duty : Black Ops 4 تغییرات بسیار زیادی را نسبت به عنوان های پیشین خود داشته است و از این رو لذت بخش تر از قبل عمل کرده است و این کار را آنقدر خوب به انجام رسانده که بازیکنان می توانند به دلیل گیم پلی بسیار قوی بازی و جذابیتش تنهایی یا با دوستان خود در قسمت های چند نفره و یا تک نفره آن ساعت ها به بازی بپردازند و این بازی پلی استیشن را در بخش های مختلفش از قبیل زامبی و بلک اوت دنبال کنند و از یک تجربه تیر انداز رقابتی کمال لذت را ببرند “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =