بازی Call of Duty: Infinite Warfare دارای سلاح‌های متفاوتی خواهد بود

بازی Call of Duty: Infinite Warfare

در بخش زرداخانه Call of Duty: Infinite Warfare بیشتر از هشتاد اسلحه متفاوت داریم و تیم سازنده در تلاش است که به تعداد این سلاح ها بیفزاید. ناشر بازی Call of Duty: Infinite Warfare یعنی کمپانی اکتیویژن به تازگی از گلد شدن این بازی خبر داده است.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare
بازی Call of Duty: Infinite Warfare

این خبر را بر روی اکانت رسمی خود در شبکه مجازی توییتر اعلام کرده است.

به تازگی اطلاعاتی از قسمت شخصی سازی سلاح های بازی Call of Duty: Infinite Warfare توسط استودیو اینفینیتی وار اعلام شده است که این اطلاعات در رویداد Call of Duty XP به اشتراک گذاشته شده اند و استودیو مذکور وجود قابلیت شخصی سازی کردن اسلحه ها را در این رویداد تایید نموده است.

استودیو اینفینیتی وارد اطلاعات زیادی را در رابطه با این مورد منتشر نکرده است البته جردن هرش که یکی از اعضاتیم سازنده بازی می باشد در رابطه با این بخش بیان کرده است که بازیکنان با انجام این بازی امتیازاتی را دریافت خواهند کرد Salvage نام دارد که این امتیاز به شکلی، پول درون بازی محسوب می شود که دریافت آن به مدت زمانبازی کردن بازیکن و همینطور عملکرد آن بستگی دارد و بازیکن زمانی که احساس کرد به اندازه مورد نظرش امتیاز به دست آورده است می تواند به بخش مربوطه رفته و سلاح های مختلفی را مشاهده کند و به استفاده از قابلیت مذکور بپردازد.

همانطور که گفته شد بازیکن می تواند با استفاده از Salvageهایی که در بازی بدست آورده است به ارتقاسلاح های مورد نظرش بپردازد البته هر چقدر اندازه کمیابی یک سلاح بیشتر باشد به Salvage های بیشتری برای ارتقا نیاز پیدا می کند و همچنین بازیکنان می توانند سطح کمیابی سلاح را افزایش دهند و پرک های بیشتری را برایشخصی سازی دریافت نمایند.

جردن هرش در رابطه با تعداد سلاح های درون بازی اینطور بیان کرد:

در بخش زرداخانه Call of Duty: Infinite Warfare بیشتر از هشتاد اسلحه متفاوت داریم و تیم سازنده در تلاش است که به تعداد این سلاح ها بیفزاید. ناشر بازی Call of Duty: Infinite Warfare یعنی کمپانی اکتیویژن به تازگی از گلد شدن این بازی خبر داده است که این خبر را بر روی اکانت رسمی خود در شبکه مجازی توییتر اعلام کرده است.

ما توانستیم بازی را تکمیل کنیم و برای آغاز بتای چند نفره ی بازی و بازخورد های بازیکنان هیجان زده می باشیم.

با توجه به ارائه ریمستر بازی مدرن وار فار همراه با این نسخه از مجموعه کال آف دیوتی ممکن است این ریمستربا بازی مذکور قرار بگیرد. خیلی کم پیش آمده که بازی های مجموعه کال آف دیوتی با تاخیر منتشر شوند از همین رو منتشر شدن بازی مذکور در سال جاری خبر بسیار خوبی است.

Call of Duty از مجموعه بازی های شوتر اول شخص می باشد که اولین نسخه این بازی تنها برای پلتفرم پی سی بود و مدت ها بعد از انتشار برای کنسول های خانگی عرضه شد. تا به الان نسخه های زیادی از این مجموعه ساختهو منتشر شده اند و داستان این مجموعه  در نسخه های ابتدای بازی با محوریت جنگ جهانی دوم است که البته ازنسخه چهارم به بعد داستان بازی در دنیای مدرن جریان پیدا می کند که وقایع جدید ترین نسخه از این مجموعه یعنیCall of Duty: Infinite Warfare در آینده اتفاق می افتد.

مجموعه کال آف دیوتی را می توان یکی از برترینمجموع بازی های شوتر اول شخص نام برد که با نسخه های متعددی که تا به الان داشته توانسته موفقیت هایبزرگ زیادی را کسب کند و از سوی منتقدین و گیمر ها بازخورد های بسیار مثبتی را دریافت نماید اما این مجموعه بزرگ تا به حال فراز و نشیب های زیادی را داشته است به صورتی که در بعضی از نسخه ها موفق و در بعضی از نسخه ها ضعیف عمل کرده است و به همین علت است که نمی توانیم از موفقیت نسخه گلد شده این بازی یعنی Call of Duty: Infinite Warfare مطمئن باشیم و برای آگاهی از عملکرد آن باید تا زمان انتشار این نسخه از بازی صبر کنیم.

مجموعه کال آف دیوتی بعد از سه گانه مدرن وارفار نتوانسته آن طور که باید عملکرد خوبی را داشته باشد و همینطور بازخورد های ضعیفی را دریافت کرده است، به همین علت است که این نسخه از بازی بسیار مورد انتظارطرفداران این سری می باشد و قرار است نشان دهنده این موضوع باشد که آیا کمپانی اکتیویژن از اشتباهات خود تجربه درست گرفته است یا باز هم همان اشتباهات را مرتکب می شود و یا به تعداد آن ها می افزاید همانطور که گفته شد برای متوجه شدن این موضوع باید تا زمان انتشار آن صبر کنیم.

استودیو هایی که تا به حال در ساخت نسخه های مجموعه کال آف دیوتی نقش داشته اند، استودیو های اینفینیتی وارد و تری آرک می باشند، استودیو اینفینیتی وارد در ایالت کالیفرنیا آمریکا قرار دارد که قبل از سال ۲۰۰۳ میلادی یکاستودیو مستقل بود و بعد از آن به مالکیت کمپانی اکتیویژن درآمد.

استودیو تری آرک هم  در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد و کمپانی اکتیویژن آن را در سال۲۰۰۱ خریداری کرد این استودیو هم نیز در سنتای مونیکا کالیفرنیا می باشد. از نسخه های مجموعه کال آف دیوتی که توسط این استودیو ساخته شده است می توان به کال آف دیوتی ۴ و سه گانه بلک اپس اشاره کرد.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare
بازی Call of Duty: Infinite Warfare

نسخه های مجموعه کال آف دیوتی تا به الان به این صورت می باشند، کال آف دیوتی، کال آف دیوتی ۲ ،کال آف دیوتی ۳ گانه مدرن وارفار (که البته پشت سر هم ساخته نشده و انتشار پیدا نکرده اند)، جهان در جنگ، سه گانه بلک آپسگوست، جنگاوری پیشرفته.

همانطور که گفته شد بازی Call of Duty: Infinite Warfare یک فرصت برای کمپانی اکتیویژن بود که بعد از نسخه ها ضعیف کال آف دیوتی: بلک اپس ۳ و گوست، مجموعه کال آف دیوتی را به روز های اوج خورد بازگرداند حال باید صبر کنیم تا ببینیم آیا کمپانی اکتیویژن از این فرصت به خوبی استفاده کرده است یا یک نسخه ضعیف دیگر از این سری را منتشر می کند که بیشتر از قبل کارنامه این سری بزرگ و نامدار را خدشه دار کند.

بازی مذکور در تاریخ ۴ نوامبر معادل چهارم آذر ماه برای پلتفرم های پلی استیشن۴ ،ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد و همانطور که اعلام شد بازی مذکور در حال حاضر گلد شده است و در حال انتشار بر روی دیسک می باشد و از این به بعد هر گونه توسعه بر روی بازی با استفاده از آپدیت های بعد از انتشار صورت می گیرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + دوازده =