ساخت کلاس ها و تجهیزات در بازی Call Of Duty: WWll

Call Of Duty: WWll

طبق جدید ترین اخبار منتشر شده میبینیم که استودیو اسلج همر اعلام نموده است که در بازی Call Of Duty: WWll سیستم ساخت کلاس ها و تجهیزات مورد استفاده در آن با نسخه پیشین خود متفاوت خواهد بود و در این نسخه شاهد تغییرات محسوسی در ساختار کلاس ها هستیم.

Call Of Duty: WWll
Call Of Duty: WWll

با توجه به خبر هایی که در رابطه با بخش چند نفره بازی Call Of Duty: WWll منتشر شده است، ساختار کلاس ها از سری قبل این مجموعه پیروی نمی کند واز سیستم جدید لشکر ها به نام Division استفاده می شود.

گلن اسکافیلد که مدیریت استودیو اسلج همر را بر عهده دارد، در مورد سیستم جدید لشگر ها این گونه سخن می گوید:

این سیستم تغییر و تحولات گسترده ای را در بازی ایجاد می کند به طوری که می بینیم در بخش شخصی سازی شخصیت ها تحولات فوق العاده ای رخ داده است. در این نسخه از بازی برخلاف سری قبلی بازی که مجبور بودید که سلاح های مورد نظر خود را انتخاب نماید و با شخصی سازی ظاهر کاراکتر خود را تغییر دهید، خیلی راحت می توانید یکی از لشکر ها، از پنج لشکری که روایتگر لشکر های جنگ جهانی دوم می باشند، را انتخاب نمایند.

هرکدام از این لشکرها دارای ویژگی های بی نظیری است که او را از سایر لشکر ها متمایز می سازد. کاراکتر های هر کدام از این پنج لشکر به تمرینات نظامی ویژه، تمرینات لشکری و توانایی ها وقدرت های فوق العاده ای مجهز هستند همچنین امکان استفاده از سلاح های مختلف نیز در این تیم ها وجود دارد.

توضیحی در مورد سری جدید بازی Call Of Duty: WWll

در سری جدید بازیCall Of Duty: WWll که از سیستم لشکر ها در بخش چند نفره استفاده می شود هر یک از این لشکرها دارای ویژگی ها و قدرت های بی نظیری است و هر کدام مخصوص یک نوع عملیات ساخته شده اند به طوری که می توان مشاهده نمود که تیمی تک تیراندازان بهتری دارد و تیم دیگردر بخش ضربات فنی قوی می باشد.

یکی از حالت هایی که برای بخش چند نفره طراحی و تولید شده است حالت war می باشد، که در این حالت بازیکنان در بخش چند نفره به نبرد های وجنگ های نا متقارنی در جناح های مختلف می پردازند. به طوری که در گیم پلی بازی شاهد مبارزات هر دو جناح برای رسیدن هدف می باشیم.

گلن اسکافیلد اعلام نمود که در ساخت حالت war که حالتی داستان محور می باشد، برای بازی Call Of Duty: WWll به تنهایی اقدام ننموده اند و در تولید این حالت جدید مهیج از استودیو Raven Software کمک گرفته اند و با همکاری یکدیگراین حالت را منتشر نموده اند.

استودیو اسلچ همر اعلام نموده است که نسخه جدید بازی خود به نام Call Of Duty: WWll در ۱۲ آبان سال ۹۶ (یا ۳ نوامبر۲۰۱۷) عرضه و در بازار بازی های ویدوئی منتشر می شود و علاقه مندان به این بازی می توانند اقدام به تهیه این بازی نمایند. این بازی مهیج ساعت ها افراد را در منازل خود سرگرم می نماید واز جذابیت بی نظیری برخوردار است، که طرفداران را به ادامه بازی تشویق می کند.

نسخه منتشر شده از بازی Call Of Duty: WWll قابلیت نصب بر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ ومایکروسافت ویندوز را دارد.

اطلاعات کاملی از زوایا و بخش های مختلف بازی در دسترس نیست و طرفداران این سری از بازی ها می توانند، خبر های نمایشگاه E3 2017 را دنبال نمایند، زیرا در این نمایشگاه که در هفته آینده برگزار می شود، استودیو اسلج همر با انتشار تریلر هایی از بخش های مختلف این بازی اطلاعات بیشتری را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

در نسخه بتای ارائه شده از این بازی کاربران می توانستند به پنج کلاس با ویژگی های منحصر به فرد دسترسی داشته باشند. در هریک از این کلاس ها کاراکتر ها دارای امکانات و قدرت های ویژه و متفاوتی هستند.

در ادامه با پنج واحد موجود در بازی ۴ Call Of Duty: WWll بیشتر آشنا می شویم.

  • واحد زره پوش

کاراکتر هایی که در این بخش فعالیت دارند دارای مسئولیت تدارکات و جمع آوری تجهیزات وسلاح های مبارزه می باشد به طوری با استفاده از توانایی تیر اندازی خود تاسیسات زرهی دشمن را هدف قرار می دهند وطی عملیاتی آن ها را ازبین می برند، همچنین با پوشیدن لباس های زرهی از خود در مقابل حملات و مواد منفجره و خطرناکی که دشمن استفاده می کند، محافظت می نمایند. یکی از بهترین تجهیزاتی که برای مبارزه با دشمنان در این بخش وجود دارد نارنجک ها می باشدکه در مواقع ضروری بسیار مؤثر هستند.

Call Of Duty: WWll
Call Of Duty: WWll
  • واحد کوهستان

معمولاً در مراحلی از بازی که مأموریت های سری و مخفیانه طراحی شده است استفاده از این واحد توصیه می شود. استراتژی که این واحد استفاده می کند، مبتنی بر مبارزه با تک تیرانداز از راه دور می باشد. این بخش در مواقعی که احساس خطر کنند، برای نجات جان خود از نارنجک هایی که دود زا هستند و مین های نوع ۴۴ استفاده می کنند.

  • واحد هوابرد

در Call Of Duty: WWll کاراکتر های این واحد تا زمانی که مبارزان حرفه ای زره پوش وارد میدان نبرد نشده اند، در میدان نبرد حضور دارند و با اسلح های نیمه اتوماتیک خود به مبارزه با دشمنان می پردازند.

  • واحد کشف

افراد این واحد با استفاده از مواد منفجره به دفاع از خود ومبارزه با دشمن می پردازند و بیشتر در مواقعی که در نبردها نیاز به نیروی نفوذی باشد و یا دشمن بسیار نزدیک باشد استفاده می شوند. این واحد با استفاده ازمهمات آتش زا و مواد منفجره مقر دشمنان را به آتش می کشانند.

  • واحد پیاده نظام

افراد این واحد در واقع متخصصان میدان نبرد محسوب می شوند. در واقع می توان اینگونه بیان نمود که این پیاده نظام ها هستند، که در بازی هدفی که باید به سمت آن تیر اندازی شود را تشخیص می دهند وموقعیت آن را برای تیراندازی مشخص می کنند. قدرت تشخیص این پیاده نظام ها به حدی بالا است که همیشه تیرشان به هدف می خورد مگر در مواردی بسیار نادر که در طول بازی شاید یکبار اتفاق بیافتد.

در بازی Call Of Duty: WWll بازیکنان می توانند با قرارگیری در هر یک ازموقعیت های مختلف بازی از هریک از این پنج تیم استفاده نمایند و با انتخاب درست این تیم ها به راحتی به مراحل بعدی بازی صعود کنند.

وجود چنین امکانات وویژگی های بی نظیری در قالب تیم های مختلف در بازی سبب شده است که محتوای غنی بازی به خوبی خودنمایی کند و طرفداران زیادی این بازی جذاب و پر هیجان را دنبال کنند.

بازی Call Of Duty: WWll به نوبه خود یکی از بهترین بازی های ژانر مبارزه ای می باشد که توانسته به خوبی در عرصه رقابت با بازی های دیگر ظاهر شود و از فروش بسیار خوبی در سراسر دنیا برخوردار می باشد.

در نسخه Call Of Duty: WWll نوآوری های جدیدی افزوده شده است و تغییراتی در روند سلامتی خود کار بازی ایجاد شده است، که حرکتی مثبت در جهت تشویق بازیکن به بازی می باشد. این در حالی است که هنوز بازی های زیادی وجود دارند که همچنان از نوار شمارنده سلامت در بالای صفحه خود برای بازیکن استفاده می نمایند.

همچنین در این نسخه علاوه بر افزوده شدن این مکانیک جدید گرافیک بازی نیز دچار تحولاتی شده است و تیم سازنده سعی نموده است، که گرافیک بازی را تا حد ممکن ارتقا بخشد که با انجام این نسخه بازی Call Of Duty به خوبی شاهد این تغییرات و بهبود روند بازی خواهید بود.

در این نسخه از بازی Call Of Duty علی رغم مکانیک های استفاده شده محیط های بازی بسیار واقع گرایانه و طبیعی هستند و بازیکن به راحتی می تواند با آن ارتباط برقرار نماید.

اگر شما هم جز آن دسته از گیمر هایی هستید که به بازی های ژانر مبارزهای علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتماً بازی Call Of Duty: WWll را دانلود نمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 16 =