بازی Cyberpunk 2077 تا تاریخ ۱۰ دسامبر به تأخیر افتاد

تاریخ انتشار Cyberpunk 2077

مدت‌ها بازی Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظارترین بازی‌های آینده به شمار می‌رود، این بدان معنا است که هر بار تأخیر با ناامیدی‌هایی برای مخاطبین همراه است و هیچ کمبودی در تأخیرها وجود ندارد. با این حال، با توجه به اینکه بازی بسیار عالی بوده و گسترش‌های اصلی را دریافت کرده است، ممکن است فکر کنید دیگر هیچ تأخیری رخ نخواهد داد. خب، باید بگوییم که در تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 یک تأخیر وجود دارد.

اطلاعیه CD Projekt RED

CD Projekt RED در توییتر اعلام کرده است که بازی Cyberpunk 2077 بار دیگر با تأخیر روبرو خواهد بود و این تأخیر این بار سه هفته است. قرار شده است بازی در تاریخ ۱۰ دسامبر عرضه شود. توسعه‌ دهنده با اشاره مستقیم به تأخیر پس از نسخه نهایی بیان کرد، با اینکه بازی کامل شده است، اما این بدان معنا نیست که توسعه بازی هم به پایان رسیده است و پیشرفت‌ها هنوز در حال انجام هستند.

CDPR بیان کرده است که دلیل اصلی این تأخیر این است که زمان بیشتری برای اطمینان از اینکه بازی به درستی روی ۹ دستگاه موجود کار خواهد کرد، لازم است.

با توجه به اینکه اخیراً مشخص شده است که استودیو تأخیری را تا زمان عرضه بازی ضروری نمی‌دانست، در تعجب هستیم که این مشکل در استودیو به چه معنا است؟

Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۰ دسامبر برای کنسول‌های پلی‌ استیشن ۴، Xbox One، رایانه شخصی و Stadia عرضه شود. همچنین برای کنسول‌های Xbox Series X/S و پلی‌ استیشن ۵ هم قابل پخش است. نسخه بازی اختصاصی کنسول‌های نسل بعد، سال آینده ارائه خواهند شد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =