اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

تماشای زنده بازی Cyberpunk 2077 PS4 توسط نیم میلیون نفر گیم پلی

بازی Cyberpunk 2077 PS4

بعد از بازی God of War پر تماشاگر ترین استریم از بین بازی هایی که از آن ها انتظار می رفت و در سال ۲۰۱۸  موجود بوده اند، متعلق به بازی Cyberpunk 2077 PS4 است. این کمپانی با نمایش تیزری از بازی جدید خود یعنی سایبر پانک ۲۰۷۷ طرفداران و بازیکنان خود را به نشر نمایشی از گیم پلی این بازی راغب و امیدوار کرد.

بازی Cyberpunk 2077 PS4

عکس بازی Cyberpunk 2077 PS4

بعد از بازی God of War پر تماشاگر ترین استریم از بین بازی هایی که از آن ها انتظار می رفت و در سال ۲۰۱۸  موجود بوده اند، متعلق به بازی Cyberpunk 2077 PS4 است. این کمپانی با نمایش تیزری از بازی جدید خود یعنی سایبر پانک ۲۰۷۷ طرفداران و بازیکنان خود را به نشر نمایشی از گیم پلی این بازی راغب و امیدوار کرد.
بعد از آن که گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 PS4 را تنها برای افرادی محدود و خاص به نمایش گذاشتند از جمله رسانه جهانی گیمینگ، بلاخره وقت آن شد که این نمایش برای عموم نیز به عرضه رسد و شرکت سازنده این بازی که همان سی دی پراکت رد است با نشر چهل و هشت دقیقه از گیم پلی این بازی پلی استیشن جدید خود به صورت ویدئویی توانست توجه عده زیادی از بازیکنان را به سایبر پانک ۲۰۷۷  جلب نماید.
این اتفاق در حالتی رخ داد که گروه سازندگان این بازی هیچ اطلاعی از نشر تریلری از این بازی را نداده بودند اما روزی با استریم کردن کدهایی در توییچ خود به صورتی عجیب و به مدت ۹ ساعت باعث جلب توجه ها به خود شد و در آخر نیز با نشر ویدئویی کامل و بی نقص لقب بیشترین بازدید از این ویدئو را برای این بازی جدید خود که از بازی های پر انتظار سال ۲۰۱۸ نیز به حساب می امد، ثبت کرد .
این استودیو قصد داشته که با ارائه این کدهای مرموز در ساعات طولانی مخاطبانش را برای پخش ویدئو اصلی آماده سازد که البته موفق به این کار هم شد.
سایتی به نام گیت هایپ که به ارائه رقم ها و آمارهای جالب و شنیدنی از بازی ها معروف است، اخیرا در اخبار تازه ای عنوان داشته که صفحه توییچ سازندگان بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ به طور هم زمان توانسته ۲۸۸ هزار بازدید کننده را پذیرا باشد.
البته بدون در نظر گرفتن دیگر اکانت های این سازندگان در دیگر صفحات مجازی آن ها است که با در نظر گرفتن آن ها این آمار به ۴۵۹ هزار بازدید کننده به صورت همزمان و در یک تایم معین می رسد. این موضوع باعث شد که در آن روز انتشار این ویدئو از بازی، به پربازدید ترین ها برسد. با توجه به آمار منتشر شده در می یابیم که تعداد زیادی از کاربران در زمان پخش این تریلر به صفحه سی دی پراجکت رد پیوسته اند و در کنار این ها تریلری از گیم پلی بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ که در صفحه توییتر سازندگان آن قرار گرفته است تا به حال به میزان ۴.۸ میلیون بازدید را از آن خود کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 PS4

عکس بازی Cyberpunk 2077 PS4

با ادامه مقاله تماشای زنده بازی Cyberpunk 2077 PS4 توسط نیم میلیون نفر گیم پلی همراه باشید

در ادامه این مباحث سایت گیت هایپ افزود که استریم این بازی از تعداد تماشاگران بازی Fortnite نیز که چیزی بالغ بر ۳۰۵ هزار نفر بوده اند گذشته و علاوه بر آن در بین بازی هایی که در سال ۲۰۱۸ انتظارات زیادی از آن ها می رفت پر بازدید ترین استریم را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که بازی های بسیار معروف و پرطرفداری همچون Sea of Thieves با ۲۵۹ هزار بازدید کننده و God of War با ۲۸۳ هزار نفر بازدید کننده و همچنین Call of Duty : Black Ops 4 در اولین روز انتشار تریلری از گیم پلی خود حتی نتوانستند به تعداد ۳۰۰ هزار نفر نیز برسند.
گیم پلی این بازی جدید از استودیو سی دی پراجکت رد جزئیات زیادی را از آیتم های شخصی سازی و کاراکتر ها و دنیای بازی در دسترس بازیکنان قرار می دهد و در سبک اکشن و البته نقش آفرینی است. تا به حال بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ هیچ تاریخ مشخص و معینی برای انتشار خود را دریافت نکرده و سازندگان آن اعلام داشته اند که این بازی در هر زمان که آماده شد عرضه می شود. این بازی برای پیشانه های پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۱ و کامپیوتر عرضه خواهد شد. این بازی PS4 را هم اکنون می توان پیش خرید کرد اما این نکته وجود دارد که این امکان پیش خرید کردن تنها برای پیشانه های بازی موجود است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + دو =