دسته‌بندی نشده

معرفی و بررسی بازی Dan the Man برای گوشی های موبایل

بازی Dan the Man

در بازی Dan the Man چالش دیگری هم برای شما وجود دارد که در آن شما باید همه ی تلاش خود را کنید تا زنده بمانید این چالش سعی برای زنده بودن, است.

بازی Dan the Man

بازی Dan the Man

معرفی و بررسی بازی Dan the Man برای گوشی های موبایل

بازی Dan the Man از آن دسته از بازی هایی است که با ژانر اکشن و ماجراجوهایی که برای شما به وجود می آورد می تواند بسیار لذت بخش باشد و شما را برای مدت ها سرگرم کند و بتوانید آن را با خیال آسوده به دوستان خود معرفی کنید.
این بازی به گونه ای طراحی شده که به راحتی بر روی گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و همین طور سیستم عامل های آی او اس نصب می شود و بازیکن بدون مشکلی خاص می تواند آن را بازی کند. بازی مذکور در استودیویی طراحی شده که سابقه درخشانی در ساختن بازی های موبایل دارد.
داستان این بازی در ۱۲ مرحله خلاصه شده است. شاید با شنیدن این عدد به این موضوع فکر کنید که ۱۲ مرحله برای یک بازی که ژانر اکشن دارد خیلی کم است. اما زمانی که آن را بازی کنید می توانید به خوبی به این نتیجه برسید که ۱۲ مرحله برای آن کاملاً متناسب است.
منتقدین انتقادهایی به تعداد مراحل و همین طور توزیع داستان در آن داشته اند. به عنوان مثال بیان کرده اند که داستان بازی در هر مرحله می توانست ماجرای کمتری را نقل کند اما در عوض تعداد مرحله های بازی افزایش پیدا می کرد. اما با توجه به همه ی این انتقادها می توان این بازی را از بازی های جذاب دانست که انجام آن به همه پیشنهاد می شود به خصوص علاقه مندان به بازی های اکشن.
نحوه امتیاز دهی در این بازی این گونه است که در جریان هر مرحله سکه هایی در قسمت های مختلف قرار داده اند که بازیکن باید با مهارت های مربوط به خود آن ها را جمع آوری کند. در پایان هر مرحله با توجه به سکه هایی که به دست آورده اید می توانید قابلیت های خود را افزایش دهید از جمله آن که می توانید سلاح هایی که در اختیار دارید را تغییر دهید و پیشرفته تر کنید.
در بعضی از مراحل داستان بازی حدی دشوار و سخت می شود که برای ادامه مرحله به تشویق نیاز دارید. سازندگان در هر مرحله بازی نقاطی را قرار داده اند که برای بازیکن حکم تشویق دارند که بتواند با انگیزه و انرژی بیشتری به ادامه مرحله بپردازد.
در این بازی نقشی که شما بر عهده دارید کاراکتری است که Dan نامیده می شود. دن در بازی قابلیت هایی دارد که از مهمترین آن ها می توان به این اشاره کرد به راحتی قادر به تغییر چهره می باشد. با تغییر چهره هر یک از شخصیت ها مهارت آن را هم می توانید انجام دهید و در روند بازی از آن استفاده کنید.
از مزیت هایی که برای این بازی عنوان کرده اند یکی از لذت بخش ترین و جذاب ترین ها این است که شما به راحتی این قابلیت را دارید که برای خود کاراکتری جدید بسازید با خصوصیات و مهارت هایی که مد نظر خوده شما است به این کار شخصی سازی کاراکتر می گویند.
در این بازی علاوه بر این که شاهدی بخشی تحت عنوان “داستانی” هستیم بخش های دیگری را هم می توان داشت. یکی از این بخش ها چالش هایی است که هفتگی به بازیکن ارائه می شود و دیگری چالشی است که در آن تلاش می کنید برای بتوانید به بازی ادامه دهید یا به نوعی زنده بمانید.
در چالش هایی که هر هفته به شما اعلام می شود می توانید سکه های زیادی را جمع آوری کنید به این صورت که مأموریت ها و ماجراهایی که به شما پیشنهاد می شود را می توانید به درستی به انتها برسانید و در آخر صندوقی که جایزه ها در آن قرار دارند را به دست می آورید.
در این بازی چالش دیگری هم برای شما وجود دارد که در آن شما باید همه ی تلاش خود را کنید تا زنده بمانید این چالش سعی برای زنده بودن, است. همان طور که از نام آن مشخص است شما باید همه ی تلاش خود را کنید تا از دشمنانی که به سمت شما حمله می کنند جان خود را حفظ کنید. هر چه قدر بیشتر تحمل کنید و زنده بمانید طبیعتاً امتیاز بیشتری نصیب شما خواهد شد.
از نکات مثبتی که می توان در باره آن بیان کرد این است, این بازی علاوه بر این که به صورت رایگان قابل دسترسی است, در طول بازی هم نیازی به پرداخت کردن هیچ هزینه ای ندارید. البته قسمت هایی از بازی هست که کاربر به آن دسترسی ندارد و با مشاهده فیلمی تبلیغاتی می تواند به راحتی به قسمت مورد نظر خود دسترسی پیدا کند.
طراحی این بازی به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شده است. در آن گرافیک به گونه ای است که برای شما تداعی کننده بازی های کلاسیک می باشد. در این بازی به جزئیات اهمیت ویژه ای داده شده و در طراحی بازی همه ی جزئیات کوچک را لحاظ کرده است. از جمله فاکتورهایی که برای محبوبیت این بازی به مهم به حساب می آید همین طراحی با جزئیات است.
این دقت در جزئیات و ظرافت در پیاده سازی آن مربوط به انیمیشن هم می شود. همه ی قسمت های انیمیشن بازی از مبارزات گرفته تا کوچک ترین حرکتی که شخصیت اصلی داستان و همین طور دشمن های آن انجام می دهند با دقتی تحسین برانگیز پیاده سازی شده اند.
در یک بازی فاکتورهای زیادی وجود دارد که بر اساس آن بتوان به بازی درجه ضعیف, خوب, عالی یا فوق العاده را دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید به آن اشاره کرد این است که صدا گذاری بازی در حد مطلبوبی باشد و صداها متناسب با اکت های بازی انتخاب شوند.
در این بازی همانند گرافیک و انیمیشن صدا گذاری هم با جزئیات خیلی بالا انجام شده به گونه ای که در آن کوچ کترین صداها هم لحاظ شده، از شکستن ظروف گرفته تا صدای حاصل از مبارزه شخصیت ها.
در کنار صدا گذاری موسیقی هم باید عنوان شود. در بازی Dan the Man موسیقی انتخاب شده یکی از بهترین انتخاب های ممکن است زیرا سازگاری فوق العاده ای با بازی دارد و به جذابیت بازی کمک به سزایی می کند.

بازی Dan the Man

بازی Dan the Man

این بازی به گونه ای طراحی شده است که در طی مراحل آن آزادی عمل بالایی دارید و به راحتی می توانید کارهایی که به آن علاقه دارید را به راحتی انجام دهید. کسانی که به بازی های ژانر اکشن علاقه دارند به خوبی می دانند که آزادی عمل در این بازی ها تاچه اندازه می تواند در لذت بخش بودن بازی مؤثر باشد.
از دیگر نکات مثبت این بازی طراحی بهینه آن برای صفحه گوشی های موبایل است همین امر باعث می شود که طراحی خوب و گرافیک عالی آن بیش تر نمود پیدا کند. این بازی دو بعدی طراحی شده است که انتخاب هوشمندانه ای برای بازی هایی است که در پلتفرم های اندروید و آی او اس اجرا می شوند.
اگر از آن دسته از افرادی هستید که به بازی هایی با ژانر اکشن علاقه دارید و مبارزات آن را می پسندید این بازی را هرگز از دست ندهید.
طراحی بازی به گونه ای است که حتی اگر علاقه ای به اکشن و مبارزه هم ندارید باز هم آن را به شما پیشنهاد می دهیم و مطمعن باشید می تواند تجربه خوبی برای شما باشد. این بازی قدرت فوق العاده ای در وابسته کردن افراد دارد و به شدت می تواند اعتیاد آور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 13 =