هیدتکا میازاکی بازی Dark Souls 3 را نقطه عطف سری دارک سولز می داند

بازی Dark Souls 3

هیدتکا میازاکی به وجود آورنده ی بازی Dark Souls 3 درباره ی این بازی و علاوه بر آن اتفاقاتی که قرار است در آینده برای این سری بیفتد توضیحاتی را داده و همچنین سری سوم این بازی یعنی دارک سولز ۳ را نقطه عطف و تحول این سری میداند. از سخنان او چنین برداشت میشود که به احتمال زیاد درآینده میتوانیم شاهد سری دارک سولز در سبک های دیگر بجز فانتزی باشیم.

بازی Dark Souls 3
بازی Dark Souls 3

قطعا شما نیز اسم سری بازی های دارک سولز را شنیده اید و با شنیدن نام آن فقط به یاد مردن در این بازی می افتید که علت آن نیز سخت بودن این بازی است.

هیدتکا میازاکی به وجود آورنده ی بازی دارک سولز ۳ درباره ی این بازی و علاوه بر آن اتفاقاتی که قرار است در آینده برای این سری بیفتد توضیحاتی را داده و همچنین سری سوم این بازی یعنی دارک سولز ۳ را نقطه عطف و تحول این سری میداند. 

میازاکی با مصاحبه ای که با Gamespot داشت گفت : سری بازی دارک سولز به گونه ای میتوان گفت که ثمره زندگی من است و برای این قسمت که قسمت سوم این سری میشود خود من شخصا در مورد تمامی قسمت های این بازی تصمیم گرفته ام.

شنیدن همچین حرفی از میازاکی میتواند بسیار امیدوار کننده باشد چون در سری دوم این بازی به علت نبود میازاکی و وجود نداشتن تصمیمات وی در بازی باعث ایجاد حس کمبودی در این سری میشد ولی در عین حال شرکت سازنده توانست که این بازی را به خوبی ارائه دهد و بازخورد خوبی از آن بگیرد. او همچنین در ادامه سخن هایش چنین میگفت : این سری از بازی یعنی دارک سولز ۳ میتوان گفت به نوعی نقطه تحول این سری حساب میشود چون میتواند زمینه این کار را برای چیز های جدید فراهم سازد.

از سخنان او چنین برداشت میشود که به احتمال زیاد درآینده میتوانیم شاهد سری دارک سولز در سبک های دیگر بجز فانتزی باشیم. بازی دارک سولز ۳ در سال ۲۰۱۶ و همچنین برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و ماکروسافت ویندوز عرضه خواهد شد.

سری دوم این بازی در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و برای پلتفرم های پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس وان و همچنین ماکروسافت ویندوز معرفی شد. این بازی در حالت های دیجیتالی و به صورت دیسک بلوری به فروش میرسد. این بازی در حالت های تک نفره و چند نفره ساخته شد که برای بخش چند نفره شما در صورت بازی در پلی استیشن احتیاج به پلاس و در صورت بازی در ایکس باکس احتیاج به گلد دارید ومیتوانید این بازی را به همراه دوستان خود بازی کنید تا مقداری از سختی ان کم شده و راحت تر بتوانید آن را رد کنید.

این بازی توانست در سال انتشار خود به موفقیت های همچون نمره ی ۹ از۱۰ از طرف استیم را بگیرد و همچنین از سایت متاکریتیک نمره ی ۹۱ از ۱۰۰ را بگیرد و همچنین توانست رتبه ی دوم در بهترین بازی پی سی در سال ۲۰۱۴ را بگیرد.

بازی Dark Souls 3
بازی Dark Souls 3

اطلاعاتی در رابطه با بازی Dark Souls 3

بازی به صورت سوم شخص است یعنی شما کاراکتر خود را از پشت سر او میبینید. سلاح های شما در این بازی فقط یک زره و یک شمشیر است در این بازی شما باید با دشمنان خود مبارزه کنید و باس فایت ها یا همان غول های بازی را شکست دهید که شما میتوانید این کار را یا به صورت تکی انجام دهید یا اینکه به صورت آنلاین با دوستان خود این کار را انجام دهید که مقداری این شکست دادن این باس فایت ها را برای شما آسان تر میکند. جالبی بازی اینجاست که شما در نسخه ی اول این بازی هیچ چیزی ندارید و فقط یک شمشیر خیلی ضعیف را دارید و حتی هیچ زره یا چیزی را ندارید که از بدن شما محافظت کند و این باعث میشود که شما با خوردن یک ضربه کوچک از طرف دشمن جون خیلی زیادی از شما کم شود و در ادامه ی بازی شما باید از تاجرانی که در مسیر بازی میبینید باید از آنها سلاح و زره بخرید و یا اینکه از سلاح های دشمنان خود استفاده کنید. این بازی بر روی طبیعی بودن خود خیلی کار کرده است به طوری که شما نمیتوانید ضربه ها را پشت سر هم بزنید و یا ضربه دشمن را دفع کنید این بازی در پایین قسمتی که جان شما نمایش داده میشود خطی را گذاشته که نشان دهنده نفس شما است که اگر این نفس در آخرهای خط قرار داشته باشد شما نمیتوانید ضربه ای بزنید یا ضربه را دفع کنید و باید چند ثانیه حرکتی انجام ندهید تا این خط دوباره به حالت قبلی خود باز گردد. اگر شما در داستان بازی Dark Souls 2 قرار بگیرید در آخر این بازی میفهمید که ادامه ی این داستان را در واقع میتوانید با رفتن بازی Dark Souls 3 تکمیل کنید و میتوان گفت که این دو بازی تا یک مقدار زیادی به هم مربوط میشوند و تکمیل کننده ی یکدیگرند. این بازی جهان باز نبوده ولی به حدی نقشه ی ان بازی بزرگ است که شاید شما در آن گم شوید و نتوانید راهی را که رفت اید را برگردید. شما با هر بار مردن در این بازی تمامی چیز هایی که قبل از رسیدن به Bonfires ها را داشتید را از دست میدهید ؛ میتوان گفت که این Bonfires ها مثل سیو کردن بازی است و شما وقتی به آنها میرسید انگار که به یک منطقه ی امن رسیده این و هیچ خطری شما را تحدید نمیکند ؛ در این مکان ها شما علاوه بر سیو کردن بازی میتوانید قدرت ها و لول کاراکتر خود را نیز بالا ببرید و یا زره و شمشیر خود را تعمیر کنید.

کمپانی سازنده این بازی ‌Bandainamcoent نام دارد که این کمپانی بازی های فوق العاده دیگری که خیلی از گیمر ها با آن خاطره دارند. این کمپانی سری بازی های Pac Man، سری Project Cars، سری Dark Souls و حتی بازی Tekken 7 را در  کارنامه خود ثبت کرده است و توانسته با این بازی ها به موفقیت های بزرگی دست یابد و جوایز ارزشمندی را برنده شود.

در کل میتوان گفت که با برگشت میازاکی به سری Dark Souls امید طرفداران این سری بیشتر از قبل شده و بیشتر مشتاق بازی کردن این سری هستند تا بتوانند از داستان های جدید این سری بازی لذت ببرند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 1 =