توضیحاتی در مورد بسته های ویژه بازی Dark Souls 3

Dark Souls 3

بعد از اینکه تاریخ عرضه بازی Dark Souls 3 مشخص شد شرکت بندی نامکو نسخه‌ های گوناگون این بازی را نیز معرفی نمود که با در ادامه مطلب قصد داریم شما را با جزئیات هر یک از آنها آشنا کنیم.

Dark Souls 3
Dark Souls 3

Dark Souls 3 در موضع عرضه ۵ نسخه گوناگون را دربر خواهد داشت که بعضی از آنها، به طور انحصاری در اختیار بعضی از خرده ‌فروش‌ های خاص می باشند:

نسخه معمولی و روز نخست- قیمت: ۵۹.۹۹ دلار

بازی Dark Souls 3

راهنمای بازی

موسیقی ‌ها

بسته ‌ای ویژه برای خریداران

نسخه کالکتور- قیمت: ۱۲۹.۹۹ دلار

بازی Dark Souls 3

راهنمای بازی

موسیقی ‌ها

کتابچه‌ هنری

نقشه بازی

مجسمه ‌ای از یک شوالیه

جعبه ویژه نسخه کالکتور

نسخه Apocalypse که فقط از طریق شعبه بریتانیا خرده‌ فروش GAME UK قابل دسترسی می باشد:

بازی Dark Souls 3

جعبه‌ای فلزی

موسیقی ‌ها

نسخه کالکتور ویژه برای کاربران بریتانیا

بازی Dark Souls 3

مجسمه ‌ای از یک شوالیه

کتابچه ‌ای هنری

جعبه فلزی

موسیقی ‌ها

۳ برچسب

نقشه بازی

جعبه‌ای انحصاری

نسخه پرستیژ که فقط از طریق شعبه بریتانیا خرده ‌فروش آمازون قابل دسترسی می باشد:

بازی Dark Souls 3

مجسمه ‌ای خاص از ارباب خاکستری که به طور کامل دست‌ ساز می باشد

مجسمه‌ ای از یک شوالیه

کتابچه ای هنری

جعبه فلزی

موسیقی ‌ها

۳ برچسب

نقشه بازی

جعبه ‌ای انحصاری

اما نظر شما در مورد نسخه ‌های گوناگون بازی Dark Souls 3 چیست؟ از بین همه آنها، کدام یک از همه بیشتر مورد توجه شما قرار گرفته است؟ بازی Dark Souls 3 در دوازدهم ماه آپریل ۲۰۱۶ میلادی برای کنسول های پلی ‌استیشن ۴ و ایکس ‌باکس وان منتشر می گردد و در زمانی دیگر برای کامپیوترهای شخصی  عرضه خواهد شد. در ادامه مطلب به بررسی این بازی خواهیم پرداخت.

داستان بازی Dark Souls 3

قصه بازی Dark Souls III همچون قصه سایر قسمت‌های این مجموعه، پر از سخنان، داستان ها و سرگذشت ‌های نامفهوم و بسیار جالب توجه می باشد. به منظور اینکه بتوان کلیه قسمت های داستانی بازی را به یکدیگر چسباند، به ساعت ‌ها گشتن در جهان بازی احتیاج داریم. در این بازی گیمر به عنوان یکی از Unkindled ها نقش آفرینی خواهد کرد؛ این ها اشخاصی می باشند که در پی ۵ تن از ارباب های خاکستر یا همان «Lord of Cinder» می باشند. جهان بازی در شرایط وخیمی می باشد و گیمر به منظور حفظ آن، نیاز به خاکستر این پنج ارباب دارد.

در جهان این بازی کاراکترهای بسیاری هستند که با با ناامیدی در مورد هدفتان سخن می گویند و همواره از پوچی و شکست صحبت می کنند. از جمله نکات داستانی برجسته مجموعه Dark Souls از گذشته تا به حال، همین کاراکترهایی می باشند که دارای ظاهری متفاوت و صدا پردازی ‌هایی شگفت انگیز هستند و داستان های عجیبی در موردشان روایت می گردد. چنین موضوعی در بازی Dark Souls 3 هم وجود دارد و باعث جذاب تر شدن بخش داستانی آن گشته است. به این نکته توجه کنید که به هیچ عنوان نباید انتظار یک داستان خطی و سرراست را از قصه این بازی داشته باشید زیرا داستان این بازی کاملا غیریکنواخت بوده و مدام شما را شگفت زده می کند.

همچون نسخه های دیگر بازی Dark Souls، شخصیت ‌سازی در جریان بازی جزو وظایف گیمر است. می‌توان ادعا کرد که بازی Dark Souls III یکی از با جزییات ‌ترین چهره ‌پردازی ها را در میان تمامی بازی های نسل خود ارائه کرده است. در این قسمت می توانید تمام قسمت های صورت را شخصی‌ سازی کرده و چیزی را به وجود بیاورید که خودتان دوست دارید. با وجود اینکه چهره ‌هایی که ایجاد می نمایید همچون آثاری نظیر Fallout یا Dragon Age: Inquisition پویا نیستند، ولی بعد از اجرای هر ۳ نسخه از مجموعه Dark Souls، قسمت ۳ این بازی شخصی ‌سازی خیلی خوبی را در حد و اندازه آثاری نظیر Fallout در دسترس کاربر قرار می دهد. همراه با این نوع شخصیت ‌سازی ‌ها، شامل کلاس‌ هایی همچون شوالیه، جنگجو، مزدور، قاتل، کشیش، ساحر و غیره می گردند و در نتیجه حق انتخاب گسترده ای را به شما خواهند داد. بعد از انجام دادن شخصیت‌ سازی خود، وارد جهان Dark Souls III می شوید.

از موقع آغاز مجموعه Souls تا به حال، ماهیت گیم ‌پلی و ستون ‌های این بازی بر اساس به چالش کشیدن گیمرها استوار بوده است. بازی Dark Souls III هم از همین قاعده پیروی کرده و مرحله ها و دشمنان بازی گیمر را با خود همراه می کند. می‌ توان این گونه گفت که تمامی قسمت های بازی نوعی چالش محسوب می شوند. از دشمنان تا محیط ها و تله های بازی، همه و همه جذابیت های زیادی را در خود دارند. می توان ادعا کرد که بازی Dark Souls III در زمینه طراحی مراحل جزو بهترین ها می باشد. شاید این اثر همچون بازی هایی نظیر Dragon Age یا The Witcher محیط ‌های بزرگی را در اخدسترس گیمر قرار ندهد، ولی منطقه های بازی به اندازه ای پیچیده و عظیم می باشند که گاهی اوقات به شک می افتید که کدام مسیر را باید بروید تا دچار دردسر نگردید.

Dark Souls 3
Dark Souls 3

ضمن اینکه برخلاف نسخه دوم بازی Dark Souls که در آن محیط‌ ها تا حدودی حالت خطی داشتند و اتصال مناطق به هم چندان به چشم نمی آمد، ولی در Dark Souls III این موضوع کاملا در نظر گرفته شده است. بازی Dark Souls III با محیط ‌های بزرگ و پیچیده خود، دارای میان برها و اتصالات شگفت انگیزی می باشد. Dark Souls III دارای بهترین نوع معماری و همچنین طراحی هنری محیط بازی می باشد.

همانطور که پیش از این هم گفته شد بازی Dark Souls III در طمینه طراحی مراحل بازی عالی عمل کرده است. اما همراه آن، متنوع بودن محیط ‌ها، معماری ‌های جالب توجه و همچنین طراحی‌ های هنری فوق العاده موجب گشته تا مرحله های بازی کاملا گیمر را محو خود نمایند. قلعه های سر به فلک کشیده لاثریک، سرباز‌انی که در نقاط مختلف قلعه قدم می زنند و بدن بی ‌جان شوالیه‌ ها، همراه با جسد «wyvern» ها فضایی عجیب و مرگبار را به وجود آورده است. پیشنهاد می کنیم که این بازی را تجربه کنید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 20 =