بازی Death Stranding PS4 به زبان ژاپنی دوبله می شود

بازی Death Stranding PS4 به زبان ژاپنی دوبله می شود

بازی Death Stranding PS4 به زبان ژاپنی دوبله می شود

هیدئو کوجیما عکس هایی از خود و دوبلر های ژاپنی در توییتر به نمایش گذاشت و death staranding را رسما معرفی کرد.با عکس هایی که در توییتر منتشر کرد مشخص شد که کوجیما دارد کارهای دوبله کردن ان را انجام می دهد ودر ان استودیو با تصویرهایی که به نمایش گذاشته شده مشخص شده است که انها جمعی صمیمی را در بر دارند در گیم های ژاپنی اولین چیزی که واسه انها اهمیت زیادی دارد .
صدا گذاری بر روی ان بازی ها می باشد و دوبلور ها را با ان محیط اشنا میکنند و برای هر یک از دوبلور ها چیزی به غیر از شخصیت خودشان به انها واگذار نمیشود و خیلی وقت ها هم این دوبلورها سختی هایی را که میکشند را در برنامه های رادیویی بازگو میکنند یکی از دوبلور ها در برنامه ای که در رادیو داشت اعلام کرد که شخصیت متسو را اجرا میکرده است او هیچ تعریفی از شخصیت های دیگر ان بازی نداشت .
و هیچکدام از دیالوگ ها را هم نمیدانست و همین اتفاق یک حس خیلی بد به ان داد ه بود و کار اجرای ان کار را برای او سخت کرده بود و در اجراهایی که شخصیت مرد و زن در ان پیدا نیست این کار دشوار تر هم میشود با در نظر گرفتن به اطلاعات کثیری که دوبلور ها به ان دست می یابند. death staranding را می بایست در صف بازی هایی PlayStation 4 که خیلی از کاربران به انتظار ان نشسته اند بگذارند.

بازی Death Stranding PS4 به زبان ژاپنی دوبله می شود
بازی Death Stranding PS4 به زبان ژاپنی دوبله می شود

و این موضوع در کشور ژاپن هواداران خاصی دارد به همین دلیل در ماه دسامبر دوبله death staranding شروع میشود و هم اکنون این روند در ژاپن به خوبی توسعه یافته است در ماه ژانویه دست در کاران سالن گوریلا گیمز موفقیت این را کسب کرده است که برای اولین بار در در بازی death stranding اخرین خبری بود که تا به اکنون انتشار شده است . سپس بعد از اینکه سکوت کرده بودن و اخباری را درز نمیکردن death staranding این خبر را منتشر کرد.
و از پیشرفت کردن ان مرحله ها و دوبله کردن این بازی به زبان ژاپنی خبر دااد و این دوبله گذاری که به زبان ژاپنی است از ماه دسامبر به صورت رسمی شروع شد و مشاهده میشود که این نسخه دارد به خوبی راهش را طی میکند .اکی سایتو یعنی مدیر قسمت بازاریابی و رابط استودیو کوجیما پروداکشنز و ایاکو تراشیما همکار هیدئو کوجیما با عرضه عکس هایی که در توییتر به نمایش گذاشته بود خبر داد که عکس هایی از شخصیت هیدئو کویجما ئر توییتر منتشر شده است.

بازی Death Stranding PS4 به زبان ژاپنی دوبله می شود
بازی Death Stranding PS4 به زبان ژاپنی دوبله می شود

و ما در این بخش تماشاگر عکس هایی از دوبلور ها و بخش هایی که صدا گذاری شده اند است. و ما میتوانیم با ترفندها و رمز ها این تصاویر را باز کرده و تماشا کنیم واخبار جدید بازی را کسب کنیم .بازی death staranding فعلا در حال اماده کردن به شکل انحصاری برای کنسول ps4 برای پیشرفت وجود دارد و این خبر را داده اند که در سال ۲۰۲۰ میلادی بیننده این انتشار خواهیم بود.
اقای کوجیما عکس های نوینی از شراکت با هنر پیشه ها و دوبلورهای ژاپنی بازی death staranding در پیج توییتر خود به نمایش گذاشته است .در حالت معمولی دوبله کردن ژاپنی یک گیم در مرحله اغازین توسعه میشود و هر کدام از دوبلور ها به جز شخصیت که برای انها در نظر گرفته شده است هیچ کار دیگری را بر عهده نمیگیرند و حتی بازی کردن ان نسخه را هم برای انها به نمایش در نمی آید پشرکت زاپنی و برای کنسول ps4 در حال پیشرفت است.
ولی باید ذکر شود که زبان اصلی این نسخه در ابتدا انگلیسی بوده است وبه زبان انگلیسی ساخته شده است.و تمام هنر پیشه هایی که نقش اول بازی را داشته اند وتا امروز معرفی شده اند زبانشان انگلیسی است با توجه کردن به این عنوان میتوانیم به نزدیک شدن برای راه اندازی مراحل انتهایی این بازی امید داشته باشیم .
مستر کوجیما در پیج توییتر شخصی خود عنوان کرده است که از کار کردن با افراد قدرتمند و با تجربه بسیار شگفت زده شده است .گیم death staranding در مدت زمان نا معلومی به شکل منحصر به فردی برای دستگاه پلی استیشن ۴ انتشار خواهد شد ولی با وجود ان همه شایعه که منتشر شده بود و گفتگوهای اقای نورمن ریداس داستانیی از انتشار این گیم در سال ۲۰۱۹ را دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 8 =