معرفی محتوای اختصاصی بازی Destiny 2 Forsaken برای کاربران پلی استیشن ۴

بازی Destiny 2 Forsaken

معرفی محتویات انحصاری از لحاظ زمتن بندی جدید، در مورد بازی Destiny 2 بر اساس آخرین اخبار از طرف شرکت سونی انجام شده است. دریافت محتویات خاص مثل Amor در تمام سطوح بازی و اسلحه اگزوتیک سفینه و Strike از طریق خرید بسته الحاقی Forsaken یعنی بازی Destiny 2 Forsaken برای کاربران ممکن است.

بازی Destiny 2 Forsaken
بازی Destiny 2 Forsaken

دریافت محتویات اختصاصی مثل ست Amor  و اسلحه  Exotic، برای کاربران پلی استیشن ۴ از طرق خرید یک بسته الحاقی Forsaken  و Destiny 2  امکان پذیر است.

محتویات انحصاری بازی Destiny 2 Forsaken

معرفی محتویات انحصاری از لحاظ زمتن بندی جدید، در مورد بازی Destiny 2 بر اساس آخرین اخبار از طرف شرکت سونی انجام شده است. دریافت محتویات خاص مثل Amor در تمام سطوح بازی و اسلحه اگزوتیک سفینه و Strike از طریق خرید بسته الحاقی Forsaken یعنی بازی Destiny 2 Forsaken برای کاربران ممکن است. جالب است که بدانید در یک زمان نامشخص در پاییز ۲۰۱۹ این مزیت ها در اختیار کاربران کامپیوتر و ایکس باکس وان قرار داده می شود.  

اطلاعات مهمتر در مورد مزایای این بازی، در وب سایتی با نام پلی استیشن بلاگ از طرف رئیس شبکه اجتماعی با نام جاستین ماسونگیل  منتشر شد. وجود  ست لباس ها در بخش های مختلف، مانند ست لباس Thorium Holt برای کلاس وارلاک، ست لباس Red Moon Phantom در کلاس هانتر، و ست لباس Mimetic Savior در کلاس تایتان، در قسمت   در نظر گرفته شده برای هر کلاس قرار دارد. رنگ لباس ها مشکی و نقره ای در هر کلاس است.

در این بازی یک اسلحه اگزونیک برای گیمرهای Ps4  موجود است که نام این اسلحه Wavesplitter است که می تواند پرتو انرژی را در سطوح متفاوت و انواع قدرت ها پرتاب کند؛ این بدان معناست که شما به عنوان گیمر هر قدر دکمه کنترلر را ثابت نگه دارید، میزان قدرت پرتاب و آسیب توسط لیزر شکلیک شونده افزایش می یابد. به علاوه با جمع کردن Orb Of Light توانایی  افزایش قدرت Wavesplitter را خواهید داشت.

سفینه این  بازی   Great Beyound  نام دارد که ن اطلا عاتی راجع به آن در اختیار گیمر ها قرار خواهد گرفت. در بخش توضیحات این سفینه گفته شده است که  سفینه Great Beyound  مشخص نیست که از کدام کشور به اینجا آمده است و هیچ کس از آنجا زنده محعنوانBroodHold می باشد. که این امکان را برای گیمر فراهم خواهد کرد تا به اعماق Tangled Shore نفوذ کرده و این مبارزه با Hive Brood Queen پایان می گیرد.

از ویژگی های بارز بازی Destiy2 Forsaken وجود یک گیم پلی مهیج و یک دنیای جذاب است که در سال ۲۰۱۴ ارائه شدکه در همان روز های اول مورد تقدیر قرار گرفت. ولی شاهد تغغیر عقاید هنگامی بازی به پایان رسید بودیم ؛ و شنیده شد که این باز ی چندان به لحاظ داشتن جزئیات چنگی به دل نمی زند، و به دلیل داشتن داستانی که  به لحاظ محتوا و روایت داستان ضعیف بود.

بعد از اینکه دو بسته ارائه شده به شکل گسترده ارائه شد. تغییر زیادی در اصل داستان بازی Destiny رخ نداد و با گذشت یک سال و با ارائه دان سومین بسته به شکل گسترده تازه شاهد آغاز ماجرای این بازی هستیم. با ارائه کردن سومین بسته که با نام The Taken King نم داشت، گیم پلی تغییرات زیادی را به خود دید و با در اختیار قرار دادن محتوای مناسب برای گیمر های این بازی توانست انها را مشتاقانه و عبلاقه مند به سوی این بازی بکشاند و آخرین بسته را نیز با عنوان Rise of Iron را ارائه کرد.  

بازی Destiny 2 Forsaken
بازی Destiny 2 Forsaken

ماجرایی شبیه به  ورژن اول برای منتشر شدن به وجود آمد.  Destiny 2 به وجود امد. در واقع بازی Destiny 2 ب جهت رفع برخی از نقایص در نسخه گذشته خود، توانست یک داستان که شکل قابل قبول و مناسبی است را در اختیار کاربران بگذارد و به علاوه موفق شد که شرایط بازی را به لحاظ کیفی بهبود ببخشد. اگر چه که در آن برهه زمانی این بازی به دلیل عدو وجود سیستم های تصادقی و ارائه کردن  محدود بودن سیستم  در رابطه با سلاح  از آن انتقاد شد. از جمله وجود مسائل دیگر که در سری قبل هم در Destiny 2 هم کاربران با آن مواجه شده بودند، پایان بندی نامناسب در این بازی است که تولید کنندگان این بازی در حل این مشکل موفق عمل نکردند. بعد از پایان ماموریت ها و انجام مرحله به مرحله باز یر شاید دیگر لازم نبود که بازی ادامه پیدا کندو مثل ورژن اول خود (Density1 ) دو بازی  توسعه یافته پس از ارائه این بازی نیز نتوانست مشکل را حل کند. 

بعد از اینکه حدود یک سال از منتشر شدن بازی Destiny 2 گذشت مجموعه بازی Density: Taken The King تولید کنندگان مجموعه Forsaken به طرفدان متعهد شدند که تمامی مسائل و نقایص مربوط به منتشر و ارائه شدن بازی را رفع کنند.

در ابتدای ورژن بازی Destiny 2 Forsaken ، بازیکنان در حال انجام یک ماموریت هستند، یعنی اینکه باید در طول این ماموریت از زندان   Elders  فرار کنند، در حقیقت این زندان مکانی است که در بازی Destiny در ورژن Hose Of Wolves در خاطر بازیکنان مانده است. و در زندان با دوست قدیمی خود به نام Cayde-6 دیدار می کنند و قردی به نام UlDern Soy یک از دشمنان مهم در این بازی است دشمنان دیگری که در این بازی رودر روی بازیکنان هستند scorn   ها هستند.

شاید این جمله که Destiny 2 تا حدود زیادی به ورزن Forsaken وابسته باشد، جمله درستی باشد.به دلیل اینکه ورزن  The Taken King تغییرات فاحشی را  در ورزن اصلی  به خود ندیده است. میزان تغییرات در این بازی به اندازه ای بود که بازیکنان قدیم و جدید بتوانند از این بازی و انجام آن لذت  ببرند.  

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 7 =